Intymios išpažintys: anksčiau maniau, kad seksas atrodo būtent taip

Vieną dieną visi tėvai sulaukia to nejaukaus klausimo: „O iš kur atsiranda vaikai...?“ Ar dar prisimeni, ką vaikystėje apie tai galvojai pati? Vyrų paatviravimus apie pirmuosius intymaus pasaulio atradimus gali paskaityti ČIA, o dabar - merginų eilė.

Buvau įsitikinusi, kad moteriai ir vyrui tereikia pasiglamžyti lovoje ir taip gimsta vaikai. Atrodė viskas paprasta. Kai kieme mergaitės man papasakojo tikrąją tiesą... Buvau šokiruota.


Naktį mano tėvai nusprendė šiek tiek „pažaisti“. Išgirdusi kažkokį triukšmą atsikėliau iš savo lovos ir nutipenau iki tėvų kambario. Pamačiau, kad kažkas po kaldra kruta, juda ir tyliai kikena. Buvau net šiek tiek supykusi, kad tėvai nepakvietė žaisti ir manęs, todėl pati palindau po tėvų antklode. Jie šoko iš lovos kaip nuplikyti, o aš nesupratau, kas vyksta. Kitą dieną laukė didysis pokalbis apie tai, ką tėveliai naktimis veikia savo miegamajame ir kodėl vaikučiai tokiu metu jau turi miegoti.


Vaikystėje įsivaizduodavau, kad viskas vyksta kaip filmuose: reikia atsigulti, bučiuotis ir voliotis po lovą, paskui pasikalbėti/pasiglostyti ir vėl pakartoti. Būtent tokia tvarka viską ir reikia daryt.


Kai buvau kokių 6 metų, atsikėlusi naktį atsigerti vandens pamačiau tėvus žiūrinčius filmą. Filme buvo tokia scena: vonios kambaryje moteris rankomis buvo įsikibusi į kriauklę ir žiūrėjo į save veidrodyje, o vyras trynėsi jai į nugarą. Paklausiau tėvų, ką jie čia daro, o susinepatoginę mano tėvai leptelėjo, kad taip gimsta vaikai. Kitą dieną visiems klasiokams aiškinau, kaip tie vaikai atsiranda: vyras turi trintis į nugarą, o moteriai būtinai reikia žiūrėti į veidrodį, kitaip nieko nesigaus.


Nežinau kodėl, bet darželyje maniau, kad norint „apsiženyti“ reikia atsisėsti ant grindų, susikibti rankomis ir kojomis mosikuoti į šonus. Taip susituokiau su savo darželio meile. O ūgtelėjus atėjo metas pagalvoti ir apie vaikų atsiradimą. Maniau, kad seksas - kai du pliki žmonės tiesiog guli ir trinasi vienas į kitą.


Vaikystėje apie seksą nežinojau, bet buvau susidariusi viziją kaip moteris pastoja: vyras su moterimi nueina pas daktarą, jis įpjauna moters pilvą ir įdeda sėklytę. O vyro vaidmuo buvo tiesiog laikyti moters ranką.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis