Šalin rankas nuo telefono!

Kartais aistra liepsnojantys tekstiniai pranešimai gali užgesinti net stipriausią simpatijos kibirkštį. Kad išvengtum tokios greitos santykių baigties, įsidėmėk, kada verčiau traukti rankas nuo telefono.

Nors virtualus ryšys jau seniai tapo norma, ekspertai teigia, kad tarp porų labiau nei kitos elektroninio bendravimo formos populiarėja būtent tekstiniai pranešimai. Taigi nenuostabu, kodėl sužavėta simpatingo vaikino nenustoji miklinusi pirštukų net ir draugių būrelyje.

Tačiau būk atsargi: didžiulis tekstinis dėmesys (vadinsime tai DTD) kelia pavojų tavo ką tik užmegztiems santykiams. Vaikinai teigia, kad per dažnai maigydama telefoną tu juos gąsdini ir verti siųsti skubotus, neapgalvotus atsakymus. Kad neužsiklijuotum DTD maniakės etiketės, įsidėmėk, kada tekstiniai pranešimai iš nuostabių jam gali tapti atgrasūs.

Po kelių pirmųjų pasimatymų. Žinome, kaip knieti dar kartą priminti vaikinui, koks nuostabus buvo judviejų pirmasis (ar pirmieji) pasimatymai. Tačiau pasinaudojusi galimybe jį pasiekti keliais telefono mygtukų paspaudimais, ne tik sudarysi nekantrios merginos įvaizdį, bet ir sumažinsi pirmojo susižavėjimo džiaugsmą: psichologų teigimu, lengvai pasiekiami dalykai silpnina malonaus laukimo jauduliuką. 

Po kelių taurių vyno. Kol išmaniajame telefone nėra įdiegtas alkotesteris, pati gali spręsti, ar gera mintis vaikinui siųsti nedviprasmius siūlymus tavimi mėgautis čia ir dabar. Kone visi vaikinai sutinka: jiems nekelia didelio malonumo lengvai prieinamos merginos. Reikšk savo fantazijas subtiliau ir leisk naujajam pažįstamam dėl tavęs labiau paprakaituoti.

Po pykčio priepuolio. Mus erzina, kai vaikinai, užuot žaibiškai atsiuntę atsakymą, užsiima kitais reikalais, ar, dar blogiau, neskambina keliolika valandų. Tačiau tai ne priežastis siųsti žinutę „Kur, po velnių, tu dingai?!“ – šitaip neapgalvotai elgdamasi atrodai mažų mažiausia nekantri ir valdinga. Nepasitenkinimo kupinais pranešimais nebombarduok nei seno draugo, nei naujo vaikino – sudaryk iliuziją, kad taip pat turi ką veikti, užuot ištisas valandas budėjusi prie telefono.

Po hormonų audros. Esi girdėjusi, kad kiekvieną vaikiną kaitina tekstiniai pranešimai, kaip savo seksualines fantazijas įgyvendintum ant jo darbo stalo. Tačiau šiuo patarimu naudokis retai ir atsargiai: dažnos karštos žinutės ilgainiui nustos kaitinti vaikinui vaizduotę, neretai netgi gali jį išmušti iš vėžių – įsivaizduok, jis skaito metų finansinę ataskaitą prieš konservatyvią auditoriją ir gauna iš tavęs nešvankią žinutę. Kad ir kaip gerai būtų parengta ataskaita, ilga pauzė jam gali kainuoti reputaciją. 

Po sumanymų pašmaikštauti. Subtili ironija ir humoro jausmas – puikios savybės bendraujant tiesiogiai, tačiau tekste pašmaikštavimai gali atrodyti šiurkščiau, nei norėtum. Nepadės nei emocionalūs besišypsantys veidukai, nei šauktukai – vaikinai, ypač jautresni, gali greitai įsižeisti. 

Po kelių pranešimų tą pačią dieną. Taip, tekstiniai pranešimai santykių pradžioje yra visiškai normali bendravimo forma, ypač kai vaikinui, su kuriuo ką tik susipažinai, droviesi prisipažinti, kad juo žaviesi. Tačiau įsidėmėk: tekstiniai pranešimai neturi pirmauti prieš pokalbius telefonu ar susitikimus. Vaikinai tikina, kad jiems mieliau iš tavęs išgirsti pasakojimą apie naujausius įvykius, užuot gavus pavėluotą žinutę be realių emocijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis