23 būdai gyvenimo meilei pagauti

Buvai pasižadėjusi iki atostogų sutikti antrąją pusę. Paskui – susipažinti su Juo per atostogas. Galiausiai net ir tos prašvilpė, o tau vis dar nepavyko užmegzti naujos pažinties. Ką gi, reikalo imkis iš peties!

1. Šalin negatyvą! Neieškok kliūčių ten, kur jų nėra. Jei į tave žvilgtelėjo patrauklus vaikinas – veikiausiai todėl, kad jis tavimi žavisi, o ne baisisi!

2. Pasitikėk savimi. Bijai žengti pirmą žingsnį, nes baisu suklysti. Rezultatas – taip ir lieki trypčioti vietoje. Pagaliau patikėk savo sėkme ir veik ryžtingai. Užuot bijojusi, kad jo nesudominsi, drąsink save: „Aš – ne blogesnė!“

3. Vyrai irgi bijo. Nė neįsivaizduoji, kiek nervų ir jaudulio kai kuriems vyrams kainuoja akimirkos, kol jie apsisprendžia žengti pirmą žingsį. Suprask jų baimes ir mokėk padrąsinti: žvilgsniu, šypsena, gestais.

4. Antras šansas. Vyrukas leptelėjo ką nors kvailo? Neskubėk jo nurašyti beviltiškųjų kategorijai. Gal kaltas jaudulys, gal tai – akimirkos nesusipratimas. Suteik jam antrą šansą ir tęsk pokalbį. O pasiųsti po velnių suspėsi visada!

5. Mylėk save. Išmok savimi žavėtis, džiaukis savo sąmoju – tada jį įvertins ir kiti. Asmeninę laimę lengviausiai privilioja... optimizmas!

6. Nesislapstyk. Jei jis tau patinka – leisk suprasti. Dabar ne metas žaisti katę ir pelę bei kurti dirbtines kliūtis. Tiesiog į flirtą atsakyk flirtu.

7. Išjunk kritiką. Vos metusi pirmą žvilgsnį matai, kad jis nuo tavo susikurto idealo nutolęs šviesmečiais? Mesk antrą žvilgsnį. Daugybė porų prisipažįsta pažinties pradžioje manę, kad jie – pernelyg skirtingi.

8. Kuklumas nepuošia. Kad labiau pasitikėtum savimi, kasdien sau mintyse pakartok, kokia nuostabi esi, vardyk savo gerąsias savybes.

9. Negudrauk. Vaikinas prašo tavo telefono numerio, o tu velniškai bijai, kad nepaskambins, taigi jo tiesiog nesakai. Lengviau žinoti, kad nepaskambino, nes nežinojo numerio, nei bergždžiai laukti, kada paskambins turėdamas numerį ? Vis dėlto surizikuok. Gal tai – tavo geriausias šansas?

10. Pralaimėtojų nėra. Flirtuojant jų tiesiog negali būti. Jei pažintis „nesusiklijavo“ – nenusivilk: tai tiesiog nebuvo tavo žmogus.

11. Gundyk akimis. Išmok pasakyti savo troškimus žvilgsniu. Kuo išraiškingesnis jis bus, tuo daugiau šansų, kad tau pasiseks!

12. Ieško visi! Vakarėliuose, kurortuose, netgi biuro koridoriuose – vieniši vyrai nuolat ieško vienišų moterų. Taigi atkreipk į juos dėmesį. Juk jūsų interesai sutampa!

13. Dovanos sau. Jei nauja suknelė, bateliai ar auskarai padeda tau pasijusti geriau – dovanok juos sau. Dovanos atsipirks su kaupu, jei leis tau tapti žavesnei ir geidžiamesnei.

14. Alternatyva. Savaitgalį esi pasiruošusi šėlti ir dūkti, bet... niekas nekviečia į jokį vakarėlį? Suorganizuok jį pati! Ir paragink drauges atsivesti po vienišą pažįstamą draugą!

15. Už jūrų marių. Arba visai arti. Leiskis į kelionę ar ekskursiją. Ten progų susipažinti taip pat nestigs, o kadangi keliausi viena – teks daugiau bendrauti su bendrakeleiviais, tarp kurių, tikėtina, bus ir vienišų vyrų.

16. Gaudyk signalus. Įvairiausios vietos, kur lankaisi kasdien, net ir prekybos centras - puiki proga pažinčims užmegzti. Gali prašyti simpatingo vaikino ką nors paduoti nuo aukščiausios lentynos arba pradėk lengvą pokalbį lūkuriuodama eilėje.

17. Visuomeninė iniciatyva. Talkos ar akcijos, pavyzdžiui „Darom!“ – ne tik gražios iniciatyvos, kurios bent nedidelį pasaulio lopinėlį padaro geresniu, gražesniu, bet ir susibūrimas, kur galima sutikti bendraminčių ir... tau į poras tinkančių žmonių.

18. Koncentruok dėmesį. Nors ir kaip būtų malonu, kad visi vakarėlio vyrai ryte ryja tave akimis, išsirink vieną tikslą, nes vaikydamasi visų nieko nepeši.

19. Puiki klausytoja. Susipažinus su juo svarbiau ne gražbyliauti, o mokėti išklausyti. Paradoksalu, bet žmonės geriausiais pašnekovais ir laiko tuos, kurie moka išklausyti. Be to, geriau jį pažindama žinosi, kaip apsukti jam galvą!

20. Neskubėk prisistatyti. Užteks, kad jis žinos tavo vardą. Smulkiau apie save galėsi papasakoti kitą kartą, kol kas išlik šiek tiek paslaptinga.

21. Skųstis nemandagu. Todėl liaukis pokalbio metu aimanavusi, koks kiaulė yra tavo vadovas ir kaip tau įkyrėjo beviltiška kova su celiulitu. Pirma, tu jam pasirodytum pernelyg atvira, antra, problemos ir flirtas – nesuderinami dalykai!

22. Atsikvėpk. Neskubėk visur suspėti. Kai norėsis - tiesiog patinginiauk, pabūk viena su savimi. Taip ne tik atgausi jėgas, bet ir dar kartą pamąstysi, ko iš tikrųjų nori ir ar ieškai ten, kur reikia.

23. Rimtumas nepageidaujamas. Nevertink savo paieškų pernelyg rimtai. Tai – labiau žaidimas nei darbas. Taigi šypsokis ir džiaukis kiekviena diena – su pora ar be jos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis