Kaip pabėgti nuo santykių rutinos

Vakariene žvakių šviesoje nustebintum retą vaikiną. Būk išradinga – išbandyk 20 linksmų būdų, kurie judu suartins ir suteiks santykiams ryškesnių spalvų.

1. Vaikino piniginėje palik pikantišką raštelį. Mylimasis jį ras už ką nors mokėdamas ir nesiliaus galvojęs apie tave visą likusią dieną. Rašyk, pavyzdžiui, taip: „Po darbo susitikime duše.“

2. Valgykite žaismingai. Pamaitinkite vienas kitą desertu – tai būdas mėgautis ne tik maistu, bet ir vienas kitu.

3. Ką nors vienas kitam padovanokite. Visiškai nebūtina pirkti brangių daiktų – artimiausiame prekybos centre sutarkite su vaikinu išrinkti vienas kitam dovanėlę, pavyzdžiui, už 5 litus ir per 5 minutes.

4. Fotografuokite. Sutarkite visus metus kasdien padaryti po vieną bendrą nuotrauką. Po 365 dienų galėsite kviesti draugus į linksmiausios galerijos pristatymo vakarėlį.

5. Flirtuokite vakarėlyje. Apsikeiskite seksualiomis žinutėmis dalyvaudami tame pačiame vakarėlyje. Tu pradėk pirma ir parašyk, kokie malonumai vaikino laukia grįžus namo.

6. Piešk žemėlapį. Paimk lipnių spalvotų lapelių ir pažymėk vietas, kur jau esate mylėjęsi. Tada paprašyk vaikino klijuoti naujus lapelius ten, kur jis norėtų tai daryti.

7. Maudykitės. Pasiūlyk vaikinui kartu mėgautis vandens malonumais. Ištrinkite vienas kitam plaukus ir išmuilavę kempinės sukamaisiais judesiais lėtai slinkite vienas kito kūnais žemyn.

8. Dalyvaukite olimpinėse žaidynėse. Tiks visos rungtys, per kurias galite varžytis. Burbulų pūtimas, pagalvių mūšis, karaokė, šokinėjimas per šokdynę... Pagrindiniu prizu tegul būna filmo seansas paskutinėje kino teatro eilėje – už bilietus moka pralaimėtojas.

9. Susikurkite draugams neafišuojamus feisbuko profilius. Visą dieną siuntinėkite vienas kitam aistringas žinutes ir kelkite aistrą kaitinančias nuotraukas.

10. Žirklės – popierius – šulinys. Žaiskite šį žaidimą kaskart, kai negalite nuspręsti, kurią TV programą žiūrėti ar kieno eilė ruošti vakarienę.

11. Apsirenkite. Taip, tu visuomet žinai, su kokiais drabužiais vaikinas atrodo pritrenkiamai. Leisk ir jam pareikšti savo nuomonę apie tavo apdarus – aprenkite vienas kitą ir keliaukite į restoraną.

12. Palik raštelį duše. Naudokis drėgnu veidrodžiu ir klijuok ant jo seksualią užuominą, kur tave galima rasti po dušo.

13. Vaidinkite. Sugalvokite vienas kitam vaidmenis ir apsimeskite aktoriais. Jis gali būti pilotas, o tu – stiuardesė. Dar smagiau, jei bus atvirkščiai.

14. Palik žinutę jo kalendoriuje.Vaikino telefono kalendoriuje įvesk tokią žinutę: „Pamaloninti (įrašyk savo vardą) šiąnakt.“ Ir nustatyk priminimo funkciją.

15. Rask naujų pomėgių. Pasiūlyk vaikinui kartu mokytis naujų dalykų – taip ne tik praleisite daugiau laiko kartu, bet ir dar labiau suartėsite. Važinėjimas riedučiais puikiai tiks.

16. Maistas į namus. Sekmadienio pusryčiams, pietums ir vakarienei užsakykite maisto į namus. Vienintelė sąlyga – visą dieną praleiskite lovoje su filmais ir apatiniais.

17. Kartu sportuokite. Apsimeskite nepažįstamais ir mirksėkite vienas kitam treniruoklių salėje.

18. Virkite sriubą iš kirvio. Kitaip tariant – naudokite tik tai, ką rasite ir stebėkite, kuris pagamins vakarienę kūrybiškiau.

19. Pašok jam. Prisijunkite prie Skype būdami skirtinguose kambariuose. Įjunk vaizdo pokalbį ir pradėk šokti vaikinui striptizą. Ko gero, jis neištvers ilgai stebėdamas...

20. Leiskitės kartu į kelią. Nebūtina vykti į brangią kelionę. Pažinkite Lietuvą – nustebsi, kiek gražių vietų yra. Prikrauk pintinę skanėstų ir paprašyk vaikino stabtelėti atokesniame kampelyje – pasimėgauti ne vien pikniko malonumais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis