Geismas nenori laukti

Ką daryti, kai negalima, bet labai to norisi, čia ir dabar, judrioje miesto gatvėje? Bėgti su mylimuoju už atokesnio kampo? Ieškoti artimiausio viešbučio?

Nemokami ekstremalumai

Iškvotus įsimylėjėlių poreles paaiškėjo: viena populiariausių vietų seksui miesto centre – skverai bei parkai. „Aistros lova tapo ant žemės pakloti vaikino marškinėliai. Jie šiek tiek sumažino nepatogumą – nugarą badė šakos“, – prisipažįsta parke tai dariusi Giedrė. Nepakeičiama klasika – seksas automobilyje, nutupdytame atokesnėje gatvelėje. Na, o neturintieji automobilio sako buduarais paverčiantys laiptines bei liftus. Sutik: pozų laiptinėje sudėtingumo lygis ne ką mažesnis nei pozų automobilyje, be to, antisanitarinės sąlygos ir įsiutę kaimynai gali meilę akimirksniu nutraukti. Dauguma laiptinių miesto centre saugomos kodinėmis spynomis, tačiau kai nori pasimylėti, ši kliūtis – tik juokai. „Spynas lengva įveikti“, – aiškina Ligita.

Dar viena ekstremali visiems prieinama vieta meilei – kavinių bei klubų tualetai. Kai kurios merginos įsižeidžia, jei vaikinai pasiūlo pasimylėti tualete. „Labai vulgaru, fe“, – purto galvą Ligita. Tačiau kitos, praktiškesnės, pašnekovės sutinka: tualetas – ganėtinai patogi, sausa ir šilta vieta. Kabinoje galima išbandyti naujų pozų, greta ir vandens čiaupas, servetėlės... Tik patartina į tualeto kabiną nelįsti, jei ji vienintelė, nes užsižaidus kyla rizika labai supykdyti klubo apsaugą. Tokiais atvejais klientas nebėra visada teisus. Tiesa, sunku apsispręsti ir pas mane ar pas tave – kitaip tariant, į vyrų ar į moterų tualetą griūti? „Vyrų tualete geriau, ten visada mažiau liaudies, – tikina Jovita. – Vaikinai retai smunka į tualetą pasikalbėti, jiems nereikia gražintis akių ar lūpų“,

Tai puiku! Seksas viešoje vietoje visais laikais buvo stiprus, neįprastas išbandymas. Du įsimylėjusius žmones jis labai suartina, paverčia sąjungininkais. Ir prisimenamas romantiškai, net jeigu ypatingo malonumo nebuvo. Žinoma, yra dar vienas pranašumas: minimalios išlaidos.

Tai nieko gero! Pats didžiausias sekso viešoje vietoje trūkumas – veiksmų neapibrėžtumas. Orgijos nesukelsi, nepašūkausi iš malonumo (juk svarbu praeivių ausų būgneliai, ar ne?) – seksas greitas ir tylus. Be to, jokio komforto: dušo, rankšluosčio, švarių drabužių. Antra, jus vis tiek kas nors pamatys arba išgirs: ežiai, šikšnosparniai, praeiviai, policija. Jeigu erotinių žaidimų liudininkais taps vaikai, mamos kaipmat iškvies policiją, o tada nepasiteisinsite, kad po krūmu jus pakirto avitaminozė, – teks mokėti baudą, o jei neturėsite pinigų, būsite įkinkyti į viešuosius darbus. Žinoma, baudos (nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų) už seksą viešoje vietoje Lietuvoje taikomos labai retai, nes porelės nuo liudininkų sprunka. Tik nedarykite to užsienyje – musulmoniškose šalyse galite prisišaukti policiją viešoje vietoje vien pasibučiavę. Lietuvoje viešai bučiuotis niekas netrukdo. Ne tik netrukdo – stengiasi nepastebėti. Tiesa, piktdžiugiški jūsų meilės liudininkai mobiliaisiais gali slapta užfiksuoti pikantiškiausius vaizdelius ir sumesti į internetą.

Brangūs nepatogumai

Jeigu kuris nors iš judviejų negali po sekso apsieiti be dušo, meilės seansas pakrūmėje netinka. Išeitis – viešbučio kambarys. Vienuose viešbučiuose net už kelias valandas teks mokėti kambario paros kainą, kituose taikomas pusdienio tarifas. Para (ar pusdienis) kukliame, bet tvarkingame sostinės viešbutyje ir valanda bute kainuoja panašiai – nuo 150 iki 300 litų (priklausomai nuo rajono). Kelioms valandoms nuomojamų butų skelbimų apstu internete, tokias paslaugas teikia ir kai kurios nekilnojamojo turto agentūros, artimiausių viešbučių adresus lengva sužinoti paskambinus kuriuo nors informacijos paslaugų numeriu.

Tai puiku! Žaidimą paskui hormonus galite pradėti jau kopdami laiptais į butą ar viešbučio kambarį. Mokamos vietos idealiai tinka ilgų meilės preliudijų gerbėjams. Skirtingai nei liftuose ir laiptinėse, išnuomotuose kambariuose galima patogiomis sąlygomis užsiimti visaverčiu seksu – išbandyti visas trokštamas pozas nesibaiminant praeivių, policininkų, netrukdomiems nei kritulių, nei vėjo.

Tai nieko gero! Seksas specialiai tam skirtose vietose viešesnis, nei gali įsivaizduoti. Praeiviai skvere nesitiki išvysti lytinio akto, todėl dalis jų skubėdami nė nesidairo, kas aplink vyksta, o kai išsinuomosite plotą kelioms valandoms, visiems bus aišku: atėjote ne televizoriaus žiūrėti. Lyginant su viešbučiais, butuose daugiau erdvės ir privatumo, atsidžiaugus vienam kitu netgi yra kur išeiti pasigrožėti panorama, tačiau jei sugalvosite, kad valandos per maža, arba 15 minučių pavėluosite grąžinti raktus, teks mokėti ir už kitą valandą. Apskritai daugeliui merginų vien žodis išsinuomosime kalbant apie seksą slopina aistrą, ypač jautrios asmenybės praranda šį jausmą ilgam. Kokia gali būti aistra specialiai tam skirtoje vietoje, už kurią reikia sumokėti griežtai nurodytu tarifu? „Mylėdamasi nė garselio neišspaudžiau, nes viešbučio sienos kartoninės“, – guodėsi viena mergina. „Bent jau būtume apsistoję prie oro uosto. Leidžiantis lėktuvams negirdėti aimanų“, – antrino jai viešbučio kambariu nepatenkintas draugas.


_loadQuiz(6504);

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis