Jis – apie ratus, tu – apie batus

Atsitinka ir taip – tu pasakoji apie batus, jis girdi tave kalbant apie ratus. Dažnai vyrai ir moterys tas pačias situacijas linkę suvokti nevienodai. Ir tos mintys tokios skirtingos, kad sunku net patikėti, jog kalbate apie tuos pačius dalykus!

„Atrodo, aš susirgau“

Moteriškas šifras. Turbūt susirgau tavo kalba reiškia, jo temperatūra ne mažesnė kaip 40°, prasidėjo plaučių uždegimas ar apendicitas sukilo. Kitaip tariant, tikrai negali atsikelti iš lovos, ateiti į pasimatymą ir apdovanoti mylimojo džiugesio kupina šypsena.
Vyriškas šifras. Greičiausia vaikinas pasigavo slogą, įsipjovė pirštą ar yra purtomas elementarių pagirių. Vargu ar tas graudulingas balsas slepia kokią rimtesnę priežastį. Kodėl? Todėl, kad vaikinai linkę hiperbolizuoti kiekvieną kūno maustelėjimą.

„Turiu problemų“

Moteriškas šifras. Tai gali reikšti, kad tau nulūžo nagas, neapsisprendi, važiuoti pas jį ar aplankyti mamą, nesi tikra, ar du plius du vis dar yra keturi... Tai galima tęsti iki begalybės.
Vyriškas šifras. Jam tikrai kažkas nutiko – būtų gerai, jei pasirengtum išgirsti blogiausią variantą. Vargu, ar jis tau pasakys, kad ant nosies išdygo spuogas arba pametė mėgstamiausią nosinaitę.

„Man reikia į parduotuvę“

Moteriškas šifras. Ši miglota formuluotė slepia natūralų norą ką nors nusipirkti. Tai gali būti ir 138-ta batų pora, ir vazelė, be kurios arbatos stalelis praranda visą žavesį.
Vyriškas šifras. Vyrai eina į parduotuvę pirkti, tarkim, mėlynų marškinių juoda apykakle. Bet baisiausia ne tai. Daug šiurpiau, kad jie ir nusiperka mėlynus marškinius juoda apykakle. Ir išvis nesuvokiama, kaip nuėję į parduotuvę jie nemato gausybės kitų dalykų, kurie kada nors visai praverstų.

„Pažadu, greitai būsiu“

Moteriškas šifras. Jei paskaičiuotume visas pakeliui į susitikimo vietą pasitaikančias mielas parduotuvėles ar tikimybę sutikti kokią seniai matytą bičiulę... Akivaizdu: ar greitai tikrai bus greitai, lemia aplinkybės. O jų juk nenumatysi.
Vyriškas šifras. Jeigu jis taip pasakė, taip ir bus. Vyrams nė į galvą nešautų, kad ši frazė gali turėti kokią paslėptą mintį. Cha.

„Tu man patinki“

Moteriškas šifras. Tai reiškia, kad tas vaikinas tikrai tau patinka. Kitaip tariant, susileidi, kai jis laiko tavo ranką, dievini jo humoro jausmą,o jo nosis su kuprele atrodo savita individualybės išraiška.
Vyriškas šifras. Labiausia tikėtina, kad jis nori prisipažinti tavęs geidžiantis, tik jo protas ir kalbos padargai dar nespėjo susijungti. Kitas variantas: ši frazė buvo skirta pro šalį ką tik praskriejusiam mersedesui.

„Gal norėtum užkąsti?“

Moteriškas šifras. Ištarusios tokią frazę dažniausia galvoje turime salotų lapą, stiklinę šviežiai spaustų sulčių ar ruginį traputį be mielių ir druskos. Pačiu ekstremaliausiu atveju – gabalėlį juodojo šokolado.
Vyriškas šifras. Užkąsti, – vadinasi, sušveisti trigubą mėsainį su didele porcija skrudintų bulvyčių. Visa tai būtų neblogai užgerti bokalu alaus.

„Pažiūrėkim namie filmą“

Moteriškas šifras. Tu jau įsivaizduoji, kaip sėdite ant sofutės jaukiai susisupę į minkštą apklotą ir šluostote vienas kitam ašaras – juk ekrane tokia jautri melodrama. Ir tos herojų problemos... Būtinai reikia pavergti, kol viskas baigsis laimingai.
Vyriškas šifras. Klasika, klasika, klasika! Kitaip tariant, aistringas seksas ant sofutės dar nepradėjus rodyti filmo pradžios titrų.

„Aš vakar taaaip padauginau...“

Moteriškas šifras. Mums jau atrodo per daug, jei per vakarėlį išgeriame porą taurių vyno ir grįžusios namo tamsioje laiptinėje tik iš antro karto pataikome įkišti raktą į durų spyną.
Vyriškas šifras.
Jei vyras neprisimena, kodėl atsibudo ant suolelio miesto parke, greičiausia tikrai bus padauginęs. Jeigu jis neprisimena nė vieno vakarykščio įvykio, bet atsibudo savo arba tavo lovoje, vadinasi, tik smagiai pavakarojo su draugais.

„Taip noriu pailsėti!“

Moteriškas šifras. Mes pailsime vaikščiodamos po parduotuves, grožio salonus, gurkšnodamos kavą su draugėmis, šėldamos klube ar rengdamos vakarėlius namie.
Vyriškas šifras. Parodyk vyrą, kuris visus ką tik išvardytus dalykus pavadintų poilsiu! Kitas reikalas – padrybsoti ant sofos spaudant TV nuotolinio valdymo pultą ir siurbčiojant anaiptol ne kavutę. Bet iš tikrųjų pavargę žmonės eina miegoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis