COSMO ringas: kas pirmas kviečia į pasimatymą? (apklausa)

Neabejojame – drąsios ir iniciatyvios merginos neretai gauna tai, ko nori. Tik ar visuomet tokia teorija pasiteisina, kai sprendžiame dilemą: kas pirmas kviečia į pasimatymą?

Pasyviai laukdama savojo princo rizikuoji pražiopsoti progą susipažinti su ne tokiu jau drąsiu, tačiau ne mažiau šauniu vyruku. Aktyviai rodydama iniciatyvą bijai, kad būsi pavadinta tik ant kaklo besikariančia nevykėle. Kitaip tariant, atsiduri užburtame rate – lyg ir nori pakviesti vaikiną į pasimatymą, tačiau nedrįsti laužyti stereotipų.

Abiejų lyčių nuomonės šiuo klausimu labai skirtingos. Keli apklausti vaikinai tau pataria atsikratyti visuomenėje nusistovėjusio požiūrio ir pačiai imtis iniciatyvos. Merginos šiuo atveju kaltina vaikinus vyriškumo trūkumu ir skatina nerodyti jiems per daug dėmesio. Visgi su viena išlyga – kartais iniciatyvos rodymas priklauso nuo konkrečios situacijos, taigi vienu iš dešimties atvejų gali vaikiną pirma kviesti ir tu.

O kaip manai tu? Ar išdrįstum pirma skambinti menkai pažįstamam vaikinui su pasiūlymu nueiti į kiną ar pavakarieniauti? O gal taip elgiesi nuolat? Balsuok, komentuok ir dalinkis patirtimi!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis