Kai norisi gyventi kaip filme

Neretai su džiaugsmu bėgi į kino salę, stebi neįtikėtinus jausmų vingius ir taip įsijauti į herojų vaidmenis, kad nejučia užsigeidi... gyventi kaip ką tik matytame filme. Puikiai supranti, kad odos mėlynai, kaip Neytiri iš „Įsikūnijimo“, nenudažysi. Tačiau svajonės atsidurti toookio vyro kaip George‘as Clooney glėbyje nesubyra net uždarius kino salės durų.

Svajoti – nieko bloga. Būna, svajonės pildosi. Bet kartais joms geriau likti už kino salės durų. Trylika labiausiai moterų mėgstamų filmų atskleis, kada gali svajoti drąsiai, o kada pravartu grįžti į realybę.

Kai norisi... riterio spindinčiais šarvais

Svajonės pildosi: „Graži moteris“ („Pretty woman“), „Bridžita Džouns: ties proto riba“ („Bridget Jones: the edge of reason“). Kultinis filmas „Graži moteris“ neabejotinai yra daugelio moterų biblija. Brauki ašarą ir įtiki, kad vis dar egzistuoja turtingų vyrų, pasiryžusių mylimai moteriai atiduoti viską, ką gavo sunkiu darbu. Ir pilna moterų, kurioms svarbiau romantiški santykiai, o ne materialios dovanos. Riterio aura nušvinta ir virš Marko, gelbstinčio Bridžitą iš kalėjimo Tailande, galvos. Ak, kaip romantiška – vyrukas perskrenda pusę pasaulio tam, kad padėtų mylimajai!

Grįžk į realybę. Joks turtuolis neišgelbės tavęs nuo kasdienės rutinos ir savęs pačios. Dar daugiau: kad ir koks protingas vyrukas būtų, jis, ko gero, negalės tavęs ištraukti iš nemalonumų su teisėsaugos organais ne tik svečioje, bet ir savoje šalyje. Tai nereiškia, jog esi apsupta niekam tikusių vaikinų – tiesiog jie mieliau džiugina ne dovanodami prabangius butus, o paprasčiausiai rūpindamiesi tavimi, kai, pavyzdžiui, sloguoji.

Šansai gyventi kaip filme: 1 iš 10.


Kai norisi... sutikti gyvenimo meilę

Svajonės pildosi: „Dar nebučiuota“ („Never been kissed“), „Vestuvių dainininkas“ („The wedding singer“). Dvigubas Drew Barrymore triumfas. Pirmajame filme ji – neišvaizdi ir beviltiškai įsimylėjusi žurnalistė, antrajame – su nevykėliu vaikinu vestuves planuojanti padavėja. Vestuvių dainininko vaidmenį atliekančiam Adamui Sandleriui taip pat nesiseka: prie pat altoriaus jį palieka mergina. Tačiau abiejų filmų moralas vienodas: kartais meilė aplanko tuomet, kai jos lauki mažiausiai, o įsimyli tą, apie kurį nė nesvajojai.

Grįžk į realybę. Tenka pripažinti – kartais nė neatskirsi, kur filmas, o kur – tikra istorija. Nenumok ranka į tau dėmesį rodantį vaikiną – kas žino, gal su juo būsi iš tiesų laiminga?

Šansai gyventi kaip filme: 10 iš 10.


Kai norisi... kad tavimi rūpintųsi

Svajonės pildosi: „Jokio supratimo“ („Clueless“), „Naujokė“ („Mean girls“). Pirmajame filme Cher – įspūdingo grožio mergina, besidominti mada ir vaikinais. Tik ne mokslais. Jai tenka prašyti pagalbos, kol dar nesumovė egzaminų. Antrajame filme mokyklos naujokę vaidinanti Lindsay Lohan žiūri į pasaulį pro rožinius akinius: siekdama taikos bei tarpusavio supratimo, ji labai nusivilia, nes ne visi žmonės yra geranoriški, o realybė, deja, žiauresnė nei norisi.

Grįžk į realybę. Tobulų žmonių nėra. Nebijok kartais būti silpna ir leisk kam nors tavimi pasirūpinti.

Šansai gyventi kaip filme: 7 iš 10.


Kai norisi... pačiupti likimo fortūną

Svajonės pildosi: „Atsargiai! Durys užsidaro“ („Slidding doors“), „Lemtingas atsitiktinumas“ („Serendipity“). Pirmajame filme rodoma, kaip ką tik iš darbo atleistos Gwyneth Paltrow herojės likimas dėl vienos pražiopsotos akimirkos netikėtai skyla į du skirtingus gyvenimus: vienas iš jų turi laimingą pabaigą, kitas – liūdną. Vienu atveju ji sužino apie savo mylimojo neištikimybę, supyksta, keičiasi ir nebijo imtis naujo verslo. Antru atveju ji ir toliau gyvena nežinioje, todėl tik plaukia pasroviui ir pritrūksta ryžto keisti savo gyvenimą. Lemtingas atsitiktinumas suveda ir Kate Beckinsale heroję su nepažįstamuoju: vienąkart susitikus prekybos centre Kalėdų išvakarėse, jų neišskiria nei laikas, nei atstumas.

Grįžk į realybę. Jei nori būti laiminga, pati turi įdėti daug pastangų ir planuoti ateitį. Sutikusi tau tinkamą žmogų, būk su juo, o ne erzink likimą žaidimais iš serijos „ar mums lemta būti drauge“.

Šansai gyventi kaip filme: 0 iš 10.


Kai norisi... išdėti visus vyrus į šuns dienas

Svajonės pildosi: „40 dienų ir 40 naktų“ („40 days and 40 nights“), „Išsiskyrimas“ („The break-up“), „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ („How to lose a guy in 10 days“). Susilaikymas – dorybė, tačiau nė nemėginame klausti vyrų, ką jiems reikštų be sekso išgyventi 40 dienų. Būtent tokius Josho Hartnetto herojaus planus bando sugriauti jo buvusi mergina. Vien tam, kad įrodytų, jog jis – nevykėlis, nesugebantis įgyvendinti net paprastų tikslų. Panašų požiūrį į vaikinus perša Jennifer Aniston ir Kate Hudson herojės: eksperimentuok su jais kaip tinkama, nes iš esmės visi vyrai yra niekam tikę padarai.

Grįžk į realybę. Sakoma, kad nuolatos vadinamas kiaule, žmogus iš tiesų ilgainiui pradeda kriuksėti. Išdėdama vyrus į šuns dienas, padarysi meškos paslaugą ir jiems, ir sau: kam stengtis dėl tokios merginos, kurios požiūrio nepakeis net didžiausias glėbys rožių? Šiuo atveju rizikuoji likti vieniša.

Šansai gyventi kaip filme: 10 iš 10 (tik ar to reikia???).


Kai norisi... įgauti pasitikėjimo

Svajonės pildosi: „Purvini šokiai“ („Dirty dancing“). Jennifer Grey herojė Frensis – kukli, su tėvais svetimame krašte atostogaujanti mergina. Paprastai ir tyliai merginai pasitikėjimo savimi įkvepia Džonis, ja susižavėjęs seksualus ir profesionalus šokėjas. Meilė išaugina sparnus – iš kuklios mergaitės Frensis tampa puikia šokėja ir mylima moterimi.

Grįžk į realybę. Neteisk knygos pagal jos viršelį. Absoliučiai visos merginos yra patrauklios, paprastos ir kuklios – jokia išimtis. Taigi labiau pasitikėk savimi!

Šansai gyventi kaip filme: 8 iš 10.


Kai norisi... turėti supratingą draugę

Svajonės pildosi: visi „Sekso ir miesto“ filmai („Sex and the city“). Žaviesi šia ketveriuke: romantiškoji Šarlotė, nuožmioji Miranda, atsipalaidavusi Samanta ir Kerė, aprašanti savo bei draugių nuotykius. Visos tokios skirtingos, bet priimančios viena kitą su visais trūkumais ir privalumais. Visos turinčios nuomonę, bet ją išsakančios subtiliai ir neužgauliai. Mylinčios viena kitą, bet ieškančios mylimų vyrų. Bet ir radusios šiuos, nepamirštančios draugių.

Grįžk į realybę. Iš šio filmo vertėtų pasimokyti daugybės dalykų. Tinkamai išmokusi gyvenimo pamokas ir vertindama šalia esančias drauges, ne tik nesijausi vieniša, bet ir gausi daugybę jų nuoširdžių patarimų visais klausimais.

Šansai gyventi kaip filme: 9 iš 10.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis