10 slaptų sekso svajų, kuriomis mėgaujasi moterys

Per susirinkimą staiga suvoki: užuot klausiusis kolegų, įsivaizduoji, kaip odiniu bizūnėliu pliaukši direktoriui per sėdynę! Nesuk dėl to galvos, juolab – neatrink sau širdies ir savęs nesmerk. Fantazijos – vienas nuostabiausių mūsų pasąmonės kūrinių, o štai čia – dešimt moterų populiariausiųjų sekso svajų.

1. Seksas su esamu partneriu

Scenarijus gali būti įvairiausias: kas intymaus su juo jau nuveikta, ką dar norėtųsi su juo išdarinėti. Tai populiariausia moterų fantazija. Pasirodo, ranka pasiekiamas kūnas ir kraujas kaitina gerokai stipriau nei gražuoliai iš paveikslėlių. Nemanyk, kad tokios fantazijos nuobodžios ar niekam tikusios. Atvirkščiai, jei tave kaitina kaip tik jos, vadinasi, ir seksualinis, ir asmeninis gyvenimas klostosi puikiai.

2. Seksas su kitu vyru

Vaizduotei neįsakysi: ji gali imti ir pakišti visai kitą vyrą, o ne tą, kuris šalia. Nesijausk kalta ir ištvirkusi. Juk ištikimybę laužai tik vaizduotėje, ne realiame gyvenime. T. Cox teigimu, ši fantazija – savotiškas gynybinis mechanizmas. „Jei turi partnerį, nereiškia, kad visi geidžiami vyrai dingo tau iš akiračio“, – ramina ji. Tačiau svetimavimą skatinančias mintis kaip nors įveikti reikia: vaizduotė šiuo atveju – saugiausias būdas.

3. Išdykavimai su moterimi

Dažniausia ši fantazija – tik smalsumas, visiškai nesietinas su polinkiu į lesbiečių žaidimus tikrovėje. Apie moterį esame linkusios fantazuoti ir dar dėl vienos priežasties: atrodo nuostabu atsidurti lovoje su būtybe, kuri tavo erogenines zonas išmano ne menkiau, nei tu pati, žino, kur, kaip bučiuoti, liesti, laižyti.

4. Kunilingas

Nemažai moterų viešai deklaruoja, kad šis dalykas joms nepriimtinas, vis dėlto tai – net ketvirta pagal populiarumą seksualinė fantazija. Ir ko čia drovėtis – vieno iš gyvenimo malonumų?! Štai, paklausyk: vaikinas, sagstydamas tavo kūną bučiniais, leidžiasi žemyn, kol atsiduria tau tarp kojų, ir lieka ten laaabai ilgai... Argi neuždeganti svajonė?

5. Pati nuostabiausia

Ak, kaip malonu įsivaizduoti save nepasotinamos aistros ir troškimų objektu. Ypač jei realiame gyvenime kilę pasitikėjimo savimi problemų. Bet ši fantazija nėra vien tavo ego išraiška. Ji ypač populiari tarp moterų, kurioms sunku atsipalaiduoti ir kurios pratusios už viską jaustis atsakingos.

6. Romantiškas seksas

Seksualinės fantazijos tikrai neturi būti susijusios tik su nešvankybėmis ir naujais seksualiniais potyriais. Anaiptol – kai kurioms moterims pakanka ir svajonių apie gražų, švelnų seksą. Tokį, kuriame pirmu smuiku griežia emocijos. Bet jei negali atsikratyti vaizdinių, kaip atsiduodi jam mėnesienoje ant jūros kranto, vadinasi, arba tau tikrame gyvenime trūksta romantiškų santykių, arba prisižiūrėjai per daug moteriškų filmų.

7. Jėgos naudojimas

Ši fantazija sena kaip pasaulis ir paplitusi labiau, nei gali įsivaizduoti. Jei mintyse tau patinka dominuoti, būti agresyviai ar demonstruoti fizinę jėgą, vadinasi, realybėje greičiausia elgiesi visiškai priešingai ir pernelyg daug žmonių tau aiškina, kaip turėtum elgtis. Fantazuodama gali pati tapti valdove. Šia svaja dalykis su mylimuoju – vyrų, kurie trokšta būti kontroliuojami, netrūksta. Kad ir kokį scenarijų nutartumėte įgyvendinti, svarbiausia – sutarti dėl saugaus žodžio, kurį išgirdęs partneris suprastų: pakaks, metas liautis.

8. Seksas už pinigus

Gausu moterų, kurios fantazijose įsidarbina striptizo šokėjomis arba elitinėmis prostitutėmis, sutinkančiomis savo svajonių vyrą. Pirmuoju atveju jos save įsivaizduoja scenoje smaigstomas daugybės vyrų žvilgsnių. Iš tikrųjų tai liudija norą paglostyti savo ego. Ar tik netrūksta pasitikėjimo savo kūnu? Antruoju atveju jų galvose veikiausiai sukasi kadrai iš filmo „Graži moteris“. Tokių svajų būdinga toms, kurios kasdienybėje slopina savo seksualinius troškimus. Todėl net ir vaizduotėje tuo užsiima tik todėl, kad privalo: juk joms už tai mokoma.

9. Eksperimentai

Tai gali būti supančiotos rankos, sado–mazo, grupinis seksas, vaidmenų žaidimas, seksas viešoje vietoje – visa tai, ką dažniausia siejame su žodžiu fantazija. „Daugelis moterų nesidrovi eksperimentuoti mintyse, tačiau tik nedaugelis drįstų tai prisipažinti vyrui, nes bijo būti pasmerktos“, – tvirtina T.Cox. Gaila, nes šios svajos dažniausia reiškia, kad tavo seksualiniai poreikiai yra nepatenkinti arba tu negali būti atvira su partneriu.

10. Seksualus nepažįstamasis

Tu sėdi bare – seksuali, graži, vieniša. Jis prieina prie tavęs – ne pažinties megzti. Tau nerūpi jo vardas ir veidas. Tau rūpi tik gyvuliškas seksas. Juo ir užsiimate artimiausiame viešbutyje. Ši fantazija paprastai aplanko tas, kurios tikrovėje bijo būti pasmerktos. Mintis apie seksą dėl sekso rodo, kad tau reikia gryno malonumo, be jokių emocinių saitų. Veikiausia esi iš tų, kurios visais būdais stengiasi patenkinti partnerį, o save – pamiršta. Tas nepažįstamas fantazijų vyriškis – tai šansas bent jau pasvajoti tik apie savo malonumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis