COSMO ringas: ar atleistum neištikimybę?

Žinia apie mylimojo neištikimybę – didelis smūgis tau ir grėsmė judviejų santykiams. Griūva ne tik, regis, ilgai puoselėtas ryšys, bet ir pasitikėjimas vienas kitu. Ne kiekvienam užtenka stiprybės atleisti už tai, ko nenusipelnė, ir toliau kurti santykius nesižvalgant į praeities šešėlius.

Prieš devynis mėnesius COSMO klausė Roberto Pattinsono, kas paprasčiau: sudaužyti širdį ar leisti kitam sudaužyti savo širdį? „Kur kas paprasčiau daužyti širdis kitiems. Juolab kad maždaug puse atvejų nė nenutuoki ką tik kam nors sugadinęs gyvenimą. Bet jei širdį skaudėdavo man, apsimesdavau, kad nieko nenutiko. Ilgainiui tai praeidavo“, – tuomet sakė R.Pattinsonas, nė nenutuokdamas, kokie skaudūs išgyvenimai jo laukia ateityje (primename – po trejų metų draugystės jį išdavė mergina ir aktorė Kristen Stewart).

Sakoma, kad įmanoma kalnus nuversti vardan amžinos meilės. Holivudas puse lūpų šnabždasi, kad praėjus pirmosioms pykčio ir nusivylimo kupinoms savaitėms R.Pattinsonas svarsto galimybę atleisti K.Stewart neištikimybę.

Toli pavyzdžių ieškoti nereikia. Štai COSMO skaitytoja Beatričė guodėsi sužinojusi apie vaikino neištikimybę likus mėnesiui iki vestuvių. Situacija, kurios ir priešui nelinkėtum. Nepaisant ilgai kartu praleistų metų Beatričė vis dėlto nusprendė esanti verta geresnio vyro ir nuoširdesnių santykių, todėl ne tik atšaukė vestuves, bet ir visam laikui nutraukė santykius su ją išdavusiu vaikinu.

Jolanta visuomet dievagojosi niekada neatleisianti neištikimybės ir esanti tikra, kad Marius jos niekada neišduos, nes... pasak Jolantos, jis nemoka flirtuoti su merginomis. Puikių santykių idilė griuvo tuomet, kai Jolanta pričiupo Marių susirašinėjant SMS žinutėmis su kita mergina. Kaip paaiškėjo vėliau, juodu siejo ne tik telefoninis flirtas, bet ir intymesni santykiai. Išklausiusi Mariaus atgailą, Jolanta visgi atleido neištikimybę, tačiau po to jau niekada nesakė niekada...

Taigi šį kartą COSMO klausia tavęs: ar atleistum vaikinui / vyrui neištikimybę?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis