12 keblių romantikos dilemų

Vaikinas tiki, kad susitikinėja su didžiakrūte gražuole, deja, lemiamą akimirką suvokia rankoje laikąs tik pakietintą liemenėlę. Turbūt girdėjai kokį milijoną šio anekdoto variacijų. Kol klausaisi, juokinga. Deja, iš lūpų į lūpas perduodami juokeliai grįsti pačiais tikriausiais nutikimais. O čia juokai jau menki, ypač kai jauti: tuoj tuoj – ir tavo pasimatymo detalės virs smagiais tautosakos rieduliukais.

Ką daryti? Nieko. Bent jau kol perskaitysi šį straipsnį. O tada, labai tikėtina, kai kurios problemos praras problemos statusą.

Ar nieko baisaus... per pasimatymą mūvėti taliją dailinančias kelnaites?

Taip! Svarbu tik viena – jaustis patogiai ir pasitikėti savimi. Taigi jei figūrą dailinančios kelnaitės tau pasitikėjimo suteikia, drąsiai jas maukis. Nemanyk, kad tai tam tikros rūšies apgaulė, nes kiek nuslepia tavo tikrąsias formas. Makiažas juk irgi šį bei tą slepia, bet kažkodėl niekam nekyla klausimų, ar jis tinkamas per pasimatymą.

Ar nieko baisaus... planuoti sekso seansus, kai santykiai jau nusistovėję?

Be abejo! Vakar jauteisi pavargusi, šiandien sudirgusi, rytoj irgi būtinai rasi priežastį nesimylėti... Liaukis, mergaite! Seksas gyvybiškai svarbus, be jo santykiai negali būti normalūs ir visaverčiai! Todėl jau geriau mylėtis pagal grafiką, užuot ieškojus dingsties kuo greičiau lovoje nusisukti į sieną.

Ar nieko baisaus... pasiimti nakvynės svečiuose krepšį, nors vaikinas dar nekvietė pasilikti?

Nieku gyvu! Jeigu manai, kad yra tikimybė nakvoti draugo namuose, į įprastą rankinę įsimesk dantų šepetėlį ir apatinius. Vaikinas nieko nepastebės, o tu jausiesi apsirūpinusi. Tik, būk gera, jokio lagamino dydžio naktinio krepšio!

Ar nieko baisaus... mylintis galvoti apie kitus?

Kartais. Specialistų nuomone, moterų smegenys daugiaprocesės – galime ir mylėtis, ir dar šį bei tą apgalvoti. Tokios išvykos į lankas mažina nerimą ir budrumą lemiančios smegenų srities aktyvumą, todėl tokiais atvejais mes netgi lengviau pasiekiame orgazmą.

Ar nieko baisaus... neuždaryti tualeto durų atliekant mažą reikalą?

Nepaversk to įpročiu! Gal tu ir patogiai jautiesi demonstruodama jam viską, bet ar norėtum, kad ir jis būtų toks atviras? Kartais truputėlis paslapties – tikrai ne pro šalį.

Ar nieko baisaus... pasiūlyti apmokėti savo sąskaitą ir įsižeisti, jei vaikinas tokį pasiūlymą priima?

Taip! Jei žmogus nori malonumų, jis turi už juos ir mokėti. Kitaip tariant, jei vaikinas pakvietė tave į pasimatymą, jis turi apmokėti ir sąskaitą. Mandagu pasiūlyti prisidėti, bet nieko keista, kad jautiesi nustebusi, jei vaikinas pritariamai linkteli galvą: trauk piniginę, mažule...

Ar nieko baisaus... tik tyliai žavėtis labai mielu mylimojo bičiuliu?

Kol tai liks paslaptis. Aišku, jei jauti ribas. Gali svajoti ir alpti, kol tai nekenkia tavo tikriesiems santykiams. Bet jeigu fantazijų ima darytis per maža, panūsti savo geidulingas svajones įgyvendinti, kyla labai logiškas klausimas: ar tikrai draugauji su tuo vyru?

Ar nieko baisaus... perdėtai girti mylimąjį, kad jis – pats geriausias meilužis?

Hmmm... Galbūt... Vyrų ego būtina glostyti. Nuolat, intensyviai ir be pauzių. Kad ir kokių žavių vyrukų tavo kelyje būtų pasipainioję anksčiau, gyvybiškai svarbu priversti mylimąjį patikėti, kad jis – pats nuostabiausias vaikinas pasaulyje. Nuolat giriamas jis ims manyti, kad ir tu esi pati nuostabiausia pasaulyje mergina.

Ar nieko baisaus... atsisakyti sekso, kad nubaustum mylimąjį?

Baisu! Jeigu esi dėl ko nors supykusi, problemą spręsk ramiu pokalbiu, bet ne sekso boikotu. Tai pats tiesiausias kelias priversti mylimąjį jaustis atstumtą ir sužlugdytą. Nesielk taip!

Ar nieko baisaus... norėti kokią naktį praleisti vienai nors ir degant meile savo vaikinui?

Žinoma! Natūralu norėti šiek tiek laiko tik sau. Tai visiškai nereiškia, kad esi nesugyvenamo būdo ar kad tau rūpi šalia esantis žmogus. Esame individualybės, todėl netgi sveika šiek tiek pabūti atskirai.

Ar nieko baisaus... prisiminti eksą būnant su nauju vaikinu?

Retkarčiais. Ištraukti buvusiuosius iš atminties užkaborių natūralu, bet vis dėlto tegul jie kuo dažniau lieka praeityje. Juk visiškai nesudėtinga prisiminti senus gerus laikus nesvarstant, kodėl judviejų su eksu keliai išsiskyrė.

Ar nieko baisaus... suvaidinti orgazmą, kad vaikinas jaustųsi gerai?

Šiukštu! Jei nepatiri orgazmo, nekišk galvos į smėlį – būk drąsi ir pasikalbėk su mylimuoju, ko iš jo tikiesi lovoje, kas tave jaudina. Sąžiningumas – tai ženklas, kad esate tvirta pora ir galite vienas kitam suteikti tikro džiaugsmo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis