Pramogų idėjos taupyti priverstai porelei

Net jei šiuo metu kišenėje ne litų – vėjų šimtas, vis tiek tai nereiškia, kad turite tik spoksoti į televizorių arba vienas į kitą. Smagiai leisti laiką drauge galima ir neišlaidaujant.

Nebaisu, jei pramogoms trūksta pinigų, – svarbu, kad netrūktų išradingumo.

Kartu paruoškite romantišką vakarienę. Susiradę internetu kokį nors gurmanišką receptą. Rekomenduojame: COSMO portalo patiekalai, taip pat naršykite www.copykat.com arba www.recipegoldmine.com.

Derinkite ritmus prie patiekalų. Nutarėte skanauti meksikiečių valgių? Ieškokite ne tik produktų takoms ruošti – pasirūpinkite ir Lotynų Amerikos muzikos. Karšta atmosfera garantuota!

Surenkite stalo žaidimų vakarą. „Uno“, „Go“, „Tvisteris“, „Alias“ – visus juos galite žaisti ir dviese.

Naudokitės naktinių klubų nuolaidomis. Eikite į tuos, kuriuose įėjimas nemokamas anksčiau atėjusiems. Nepraleiskite laimingų valandų, kai baruose tam tikri kokteiliai parduodami ypatinga kaina, pavyzdžiui, po 2 litus.

Pamokykite vienas kitą vaizdo ar kompiuterinių žaidimų. Tada surenkite seksualias lažybas, – pvz., tas, katras laimi, pamaloninamas viso kūno erotiniu masažu.

Apsilankykite karaokė bare. Jei patys nedrįsite imti į rankas mikrofono, bent jau galėsite pritarti drąsuoliui, traukiančiam ant scenos. Gera nuotaika praktiškai už dyką!

Eikite pačiuožinėti. Bilietas – apie 15 litų. Balansuojant ant pačiūžų apima tokie stiprūs pojūčiai, kad net šleptelėti ant užpakalio visai smagu.

Išbandykite atvirkštinę tvarką. Kas sakė, kad į pasimatymus galima eiti tik vakarais? Papusryčiaukite (tai pigiau nei pietauti ar vakarieniauti), o tada nueikite į ankstyvą kino seansą – bilietai taip pat kainuos mažiau. Štai ir atėjo laikas namie mėgautis vienam kitu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis