Gaivinkite blėstančią aistrą

Klaidinga manyti, kad aistrai blėstant ją atgaivinti įmanoma tik spontanišku seksu ir eksperimentais. Atrodo, jei kas nors suplanuota, tai jau ne taip ir kaitina, ar ne?

Kaip tik priešingai. „Dauguma ilgai drauge gyvenančių porų nebeskiria laiko seksui ir taip praranda intymumą, – sako daktarė C.Altman. – Bet ilgalaikius santykius sugriauna ne naujovių trūkumas – bendrų malonių patirčių stygius.“

Kaip suplanuoti malonumą

Tyrimų duomenimis, vedusių vyrų organizme yra daugiau prolaktino – sotumo ir pasitenkinimo hormono. Dėl šios cheminės medžiagos vyrą lengviau patenkinti, antra vertus, ji malšina jo seksualinius poreikius. Ištekėjusios moterys linkusios sukti gūžtą, todėl jų libido irgi mažėja. Trumpiau tariant, šiuo santykių etapu nė vienas nesate linkęs miegamajame demonstruoti akrobatinio meistriškumo.

Žinome, skamba visiškai neseksualiai, tačiau daktarė C.Altman ragina visas ilgai drauge gyvenančias poras kas savaitę rasti laiko vienai ilgai sekso sesijai. Su ilga ilga įžanga. Tada organizmas ima sparčiai gaminti oksitociną, be to, jūsų jausmai tarsi iš naujo susilieja. Pradėkite nuo bendros vonios. Tegul mylimasis ištrenka tau galvą. Tegul išmasažuoja tave kūno aliejumi, o tada tu apsirenk ką nors seksualaus. Skirkite daug laiko bučiniams, glamonėms. Neaplenkite vienas kito pilvų – tantros sekso specialistai šią zoną vadina galios centru, jų tvirtinimu, jos stimuliacija stiprina masažuojamojo ir masažuotojo ryšį. Kol mylimasis vienos rankos pirštais glamonėja tavo intymiąsias vieteles, kitos delnu tegul suka ratus tau ant pilvo. Be to, visada miegokite nuogi – jus nuolat lydės lengva erotiška nuotaika.

Ilgalaikius santykius žudo ir tai, kad vertinate vienas kitą tarsi savaime suprantamą dalyką. Bet miegamajame ir tai gali būti ištaisyta. Jei mylimajam ne tik pasakysi, kad tau patinka jo veiksmai, bet ir detalizuosi, kodėl taip yra. Tai jį susies su malonumu: „Man patinka, kai tu čia lieti, nes tada būni toks švelnus.“ Po sekso seanso išmėgink trataką – įdėmiai žiūrėkite vienas kitam į akis ir nemirksėkite. Gulėdami stebėkite, kaip judviejų vyzdžiai išsiplečia iš vėl apėmusios aistros.

COSMOSUTRA: Raketa

1. Atsisėsk jam ant kelių, veidu į veidą.

2. Leisk partneriui įsiskverbti į tave. Abu rankomis masažuokite, glamonėkite vienas kitam nugaras, kaklus, veidus, krūtines. Skirtite tam pakankamai laiko.

3. dabar pradėk judėti pirmyn ir atgal, stumdamasi arčiau jo sėdmenų. Tai, kad rankomis galite glamonėti vienas kitą, ne tik leidžia atsipalaiduoti ir padidinti intymumą, bet ir siunčia malonius šiurpuliukus po visą kūną. Puikus būdas atkurti ryšį ir patirtį stiprų, visą kūną sukrečiantį O.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis