10 vienišės malonumo akimirkų

Reikia priminimo, kaip smagu nuo nieko nepriklausyti ir mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka? Štai, pateikiame dešimt priežasčių, kodėl neverta gailėtis vis dar nesutikus to vienintelio.

Užuot skendusi neviltyje ir rezgusi flirto planus, džiaukis gyvenimo teikiamais malonumais čia ir dabar.

1. Gali įsigyti paskutinės minutės kelionę į Barseloną, Paryžių ar Milaną. Be išvykos derinimo su mylimojo atostogų grafiku ir be jokių papildomų aiškinimų, kad Milane nori tik pasidairyti parduotuvėse.

2. Gali palikti savo telefoną matomiausioje namų vietoje nesibaimindama, kad: (1) mylimasis nutars jame pašniukštinėti ir (2) nereikės niekam aiškintis, kodėl Beyonce daina „Love on top“ susieta su  vienu iš kontaktų sąrašo vyrukų.

3. Be jokios sąžinės graužaties gali skirti 300 litų dar vienai batelių porai užuot leidusi šiuos pinigus vaikino gimtadienio dovanai.

4. Galimybė ragauti nemokamus gėrimus: barmenai skaniausiais kokteiliais paprastai nevaišina vaikino draugijoje esančių merginų. Būdama vieniša šia privilegija gali mėgautis į valias!

5. Švarus muilo gabalėlis duše – be grėsmingai prilipusių nereikalingų vyriškų plaukų. Ir niekur paslaptingai neišgaruojančios kosmetikos priemonės.

6. Šaldytuvas, pilnas rožinio vyno ir skaniausio sūrio. To, kuris vyrams dvokia nešvariomis kojinėmis, ir kurį mes dieviname. Ir tau nebereikia kas vakarą skrudinti gigantiškos porcijos aliejuje skendinčių bulvių ir minkyti kotletų vien tam, kad patenkintum žvėrišką mylimojo apetitą.

7. Gali džiaugtis linksmais apatiniais su žirneliais ir žvaigždutėmis, užuot spraudusis į vaikinams patinkančias nepatogias nėriniuotas kelnaites su juostele.

8. Neprivalai kas antrą savaitgalį vykti į kitą Lietuvos pusę vien tam, kad aplankytum vaikino tėvus, senelius ar draugus. Vietoje to gali šokti į mašiną ir keliauti, tarkim, į rudenėjantį pajūrį išgerti puodelį šiltos arbatos ir paskaityti knygą.

9. Gali penkioliktąjį kartą žiūrėti visus šešis „Sekso ir miesto“ sezonus ar „P.S. Aš tave myliu“: niekam nereikia aiškintis, kodėl mieliau žiūri šiuos filmus nei futbolo rungtynių įrašą. Ypač jeigu namuose – tik vienas televizorius.

10. Begalė laisvo laiko tik sau: ne itin romantišką vakarienę su vaikinu greito maisto restorane gali keisti manikiūro, pedikiūro, veido kaukių ir šiltos vonios procedūromis. Ir sveikiau, ir gražiau.

Žinoma, yra daug smagių dalykų, kuriuos gali nuveikti vaikino draugijoje. Tačiau viskam – savo laikas. Verta prisiminti, kad laimingiausias žmogus – tas, kuris gyvena šia diena ir mėgaujasi kiekviena akimirka. Mėgaukis gyvenimu, nepriklausomai nuo to, esi vieniša ar ne.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis