Gaivinkite atbukusius pojūčius

Jūs vis dar artimi, bet, tiesą sakant, nebežinote, kur judėti toliau. Seksas judviejų gyvenime vis dar egzistuoja, tik... tai labiau primena rutiną nei aistra kibirkščiuojantį malonumą. Ar tikrai viskas prarasta?

Jei patekote į šį santykių etapą, judviem tiesiog reikia atgaivinti buvusį jaudulį. Teks kaitinti aistrą eksperimentais. „Jums atrodo, kad pagrindinė problema – judviejų santykiai, – sako daktarė C.Altman. – Bet iš tiesų jums reikia iš naujo susieti partnerį su jauduliu.“ Aišku, intymumas nušvis naujomis spalvomis tik tada, jei judviejų santykiai klostosi normaliai. Kas kita, jei nebeliko nieko, tik seksas. Tokiu atveju net beprotiškiausios glamonės ir laukinės aistros meilės nebesugrąžins.

Jei jus sieja stiprūs jausmai, abipusis pasitikėjimas plečiant vienas kito seksualinį akiratį ir stebint vienam kito kūnus iš naujos perspektyvos jus dar labiau suartins. Svarbiausia – nevenkite naujovių. Perkratykite ir keiskite savo seksualinius įpročius. Iki šiol jūsų penktadienis atrodė taip: susitinkate po darbo, einate vakarienės, tada – į kiną ir tik po jo mylitės? Dabar tegul būna kitaip: seksas, vakarienė ir kinas.

Bendra nauja patirtis – tai, kas stiprina ryšį bei meilę. Tyrinėti kamasutrų nereikia – pakaks į jums įprastą seksą pažvelgti naujai. Tarkim, mylėdamiesi blokuokite vieną pojūtį. Pavyzdžiui, užsiriškite akis raiščiu ir pasidalykite intymiausiomis fantazijomis – jausitės laisvesni, mažiau suvaržyti. Arba mylėdamiesi naudokitės ausų kištukais. Tai leis susitelkti tik į kūno patiriamus pojūčius (girdėdama vien savo kvėpavimą jusi keistą jaudulį). Arba mylėkitės visiškoje tyloje, tik klausydamiesi vienas kito alsavimo.

Dar vienas būdas – leisti mylimajam bučiuoti ir liesti tas kūno vietas, kurių anksčiau pamaloninti neleisdavai. Glamonėkitės taip, kol nebesijausi nejaukiai. Bent jau sekso ekspertų tvirtinimu, taip galima atrasti naujų, be galo jautrių ir galingų erogeninių zonų, tačiau tai – be galo intymu, bandytina tik su patikimu partneriu. Praverstų ir šiek tiek pikantiško sekso. Tarkim, įsigykite sekso mentelę. Ne taip drastiška kaip botagėlis, bet vis tiek šiurpuliukus varinėja. JAV atliktų tyrimų duomenimis, pliaukštelėjimas – tai cheminė reakcija šios stadijos santykiams sutvirtinti. Jei esi pernelyg drovi pasiūlyti ką nors toookio, pasinaudok žodžiu pabandykime. „Gal pabandykime mane surišti?“ – tai leis mylimajam pasijusti sprendimo dalimi, jis nepatirs spaudimo. Po sekso aptarkite, ar pavyko, ar patiko. Tai jūsų bendravimui suteiks intymumo – esminio dalyko, būtino norint jaustis emociškai artimiems.

COSMOSUTRA siūlo: Žemas šuniukas

1. Patogiai įsitaisyk įprasta Šuniukų  poza, tik krūtinę nuleisk žemiau, arčiau pagrindo.

2. Vaikinas tegul įsitaiso už tavęs ir prilaiko už juosmens.

3. Sulenk kelius, pėdas prispausk prie vaikino nugaros apačioje. Ši palyginti šiurkšti ir jaudinama poza – tikras aistros sprogdiklis. Kad būtų pikantiškiau, leisk mylimajam surišti tau rankas arba apsiauk aukštakulnius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis