Kokią vietą užimi jo santykių istorijoje?

Kas tu jam esi – pirmoji meilė, mergina po Jos, mergina po eksės siaubūnės ar mergina po vienos nakties nuotykių virtinės? Pasirodo, ta chronologija gali lemti judviejų ryšio ateitį.

Pirma, ta Nerūdijanti

Dažnas mano: pirmoji meilė – laikinas dalykas. Visiška nesąmonė. Jei su žmogumi gera, visos pirmosios patirtys tik dar labiau juos suartina. Pirmos bendros kelionės, atostogos, darbai, butas... Todėl praradus pirmąją meilę atrodo, kad netekai ne tik artimos sielos, bet ir dalelytės savęs, savo gyvenimo istorijos.

Net jeigu jūsų meilė užgeso nespėjusi įsibėgėti, gali būti tikra – tu vis tiek padarei nemenką įtaką vaikinui, tikina santykių ekspertas iš Didžiosios Britanijos Mo Kurimbokus: „Esi pirmoji vaikino meilė, todėl nori ar ne, teks prisiimti atsakomybę dėl jo požiūrio į ilgalaikius santykius ateityje. Nes tu gali jį išmokyti, ką reiškia būti vienas kitam atsidavusios poros dalimi.“ Taigi dėl visų jo ateities moterų gerovės – būk atvira ir nuoširdi, nes nuo to nemenkai priklausys, ko jis tikėsis iš santykių, kaip elgsis juos užmezgęs. T.y. tu tarsi formuoji jo buvimo su moterimi modelį. Ir mėgaukis tuo, ką turi, nes pirmoji meilė, deja, būna tik kartą per gyvenimą.

Po jos, Vienintelės

Sunku būti mergina po Jos, fatališkos mylimo vaikino gyvenimo moters. Dar apmaudžiau – būti lyginamai su ja: makaronus ruoši ne taip, vairuoji ne taip...

Ne, tai nereiškia, kad jūsų santykiai pasmerkti. Tiesiog sutelk kantrybę ir kurk naują – bendrą judviejų gyvenimą. Savas tradicijas. Savą istoriją. Nauji barai, naujos kelionės, naujos vietos.

Antra vertus, ir gerai būti po Jos. „Toks vaikinas jau žino, kas yra santykiai, kaip jie rutuliojasi, kiek dėl jų tenka aukoti, – aiškina Mo Kurimbokus. – Dabar jis nutuokia, kaip reikia elgtis su partnere, kad jai įtiktų.“ Kitais žodžiais tariant, tau daug ko nebereiks jam aiškinti.

Be abejo, daug lemia ir romano su Ja, fatališkąja, baigtis. Puiku, jei jiedu iki šiol bendrauja draugiškai. Nors tokiu atveju gali kartais pajusti, kad jį kankina šiokia tokia nostalgija. Tik neskubink santykių, jei skyrybos įvyko dramatiškai, su ašaromis, barniais, nuoskaudomis. Pirmoji širdgėla palieka gilių randų. Visiškai įmanoma, jog vaikinas kurį laiką neturės nė menkiausio noro rizikuoti būti dar kartą sužeistas. Suprask jį – o kas gi trokštų vėl nerti į skausmo liūną? Taigi tau lieka apsišarvuoti kantrybe ir būti atvirai. Neslėpk jausmų, leisk mylimajam iš naujo mokytis kurti intymumą.

Po jos, Eksės siaubūnės

Išgyvenęs košmariškas skyrybas vaikinas negali patikėti, kad ne visos moterys – kalės. Tokiu atveju išmintingiausia niekur neskubėti. Ypač į lovą. Susitikinėkite, vakarieniaukite, kalbėkitės. Patikėk, tas fizinio kontakto vilkinimas nebus veltui. Judu suartėsite, o tada ir seksas bus kur kas intensyvesnis, aistringesnis, artimesnis.

Po bjaurių skyrybų vyrai paprastai renkasi vieną iš dviejų galimybių. Vieni užsidaro vienatvėje ir laižosi žaizdas. Kiti priešingai: leidžiasi į nesibaigiančias keliones per moteris. Ir viena, ir kita turi didžiulę įtaką jūsų santykių raidai.

Natūralu, kad bijodama pasirodyti bent kiek panaši į buvusiąją gniauži net menkiausią savo charakterio minusėlį ir... virsti pernelyg miela geraširde. Nesistenk kompensuoti praeities, būk savimi. Parodyk, kad gyvenimas tebeverda. Tikėtina, tai padės vaikinui tapti brandžia asmenybe, kuri nedės į kojas, vos tik judviejų rojuje pirmąkart sugriaudės perkūnas.

Po jos, Nepamenu nė vardo

Jis – garsus mergininkas? Tai dar joks įrodymas, kad nesugebės būti ištikimas vienai moteriai. Gal jis tiesiog nesutiko sau skirtosios. O saistytis su bet kuo – nenori. Svarbu, kad vaikinas neslėptų praeities ir būtų su tavimi atviras.

Skirtumas tarp beviltiško mergininko ir vaikino, kuris tiesiog mėgavosi moterų dėmesiu, akivaizdus – tik atkreipk dėmesį, kaip su juo bendrauja jo buvusios merginos. Jei santykiai su jomis nutrūko normaliai, jei jis elgėsi atsakingai, neskubėk jo nurašyti.

Tik idealiame pasaulyje kiekvieni nauji santykiai galėtų būti švarus lapas, be jokių buvusių patirčių. Betgi tai nerealu. Galop ar to reikia? Juk santykiai, kad ir kokie jie būtų buvę, yra dalis tavęs. Dalis tavo gyvenimo istorijos. Tiesą sakant, kad ir kokią vietą užimtum mylimojo chronologijoje, jei tik vienas kitam tinkate, visiškai nebesvarbu, esate vienas kitam pirmi ar penkti: visada galite tapti paskutiniai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis