Pasimatymų scenarijai pagal amžių

Kai COSMO skaitytojų klausėme, kas pirmas: vaikinas ar mergina, turi kviesti į pasimatymą, net 39 proc. merginų atsakė atsižvelgiančios į situaciją ir nedrąsų vaikiną kviečiančios pirmos. Taigi kur jį pakviesti, kad pasimatymas nevirstų formaliu susitikimu ar klajonėmis per prekybos centro nupigintų prekių skyrių?

Pateikiame tau keturis scenarijus pagal vaikino amžių.

Jeigu jam 18 – 24 metai, kviesk...

...į krepšinio ar futbolo rungtynes. Kol vaikinas bus įsitraukęs į žaidimą, stebėk, kaip jis elgiasi susinervinęs. Na, o po varžybų nepriklausomai nuo jų rezultato tavo palydovas turėtų atsiskleisti visu gražumu: parodyti, kaip moka dainuoti, ristis per minią, bendrauti su oponentais ir... kitomis sporto aistruolėmis.

...į kino premjerą. Sakysi, šablonas? Užtat veikia. Tik kviesk žiūrėti veiksmo filmo. Arba labai nuotaikingos komedijos. Jei vaikinas turi bent krislelį humoro, juoksis su tavimi iš bet kokio filmo komiškos scenos. O juokas žmones vienija!

Jeigu jam 25 – 27 metai, kviesk...

...vakarienės restorane. Išbandykite keletą naujų patiekalų, kurių namie nepasiruošite. Tarkim, indų valgių. Per vakarienę įmanoma išsiaiškinti ne tik vaikino požiūrį į kitas kultūras, bet ir į šeimininkavimą virtuvėje. Sotus vyras – geras vyras.

...į barą. Ne pasigerti, o stebėti, pavyzdžiui, transliuojamų rungtynių, dėl kurių visa šalis kraustosi iš proto. Prasmingų pokalbių nesitikėk, bet vyrui įspūdį padarysi – tapsi jam sporto gerbėja. Jis bus patenkintas, kad suderino kelis pomėgius: sportą, alų ir bendravimą su jį suprantančia mergina.

Jeigu jam 28 – 30 metų, kviesk...

...į turą po naktinius barus. Žygio schema paprasta: aplankyti kuo daugiau barų ir kiekviename ko nors po taurę, taurelę ar bokalą paragauti. Pirma, pamatysi, koks vaikino požiūris į alkoholį. Antra, po kelių žygio etapų vaikinas taps itin atviras.

...pasivažinėti dviračiais. Pasiūlyk ši veiklą išbandyti kokį saulėtą savaitgalį – juk dabar gražus ruduo. Išrink maršrutą pro lauko kavines, per vaizdingas užmiesčio vietoves. Stabtelėkite kavinukėje pagurkšnoti arbatos ir važiuokite toliau.

...į koncertą. Jeigu gavai porą kvietimų į mėgstamos grupės pasirodymą, pasiūlyk vaikinui eiti drauge. Tik jokiu būdu nepirk vaikinui bilieto. Pajutęs, kad gali už jį sumokėti, ims tuo naudotis. Taigi arba pasinaudojate kvietimais, arba mokate kiekvienas už save.

Jeigu jam per 30 metų, kviesk...

...pažaisti lauko teniso. Šaltuoju sezonu – uždaruose kortuose, šiltuoju – lauke. Idealu, jei abu nesate laikę raketės rankose. Nė vienas nebijosite pasirodyti nemokša ir... ilgai turėsite apie ką kalbėtis.

...paplaukioti baseine. Tik išsiaiškink, ar vaikinas moka plaukti. Jei abejoji dėl judviejų plaukimo įgūdžių, kviesk į SPA procedūras dviem. Kiekvienas savęs nerealizavęs jūrų vilkas sutiks.

Jokiu būdu nesugalvok vaikinui per didelių išbandymų – nekviesk jo:

* kartu važiuoti pas buvusįjį, nes reikia iš buto pasiimti savo daiktus;
* pasivaikščiojimą po miestą, greitai virsiantį landžiojimu po parfumerijos ir drabužių parduotuves;
* vizitą į ligoninę pas tavo artimuosius;
* išvyką į tėvų sodybą, kai ten knibždėte knibžda giminių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis