Ką nauja ekso mergina sako apie tave

Ne pats maloniausias jausmas apima sužinojus, jog buvusysis jau turi kitą. Neirzk – verčiau pasinaudok tuo kaip galimybe pažinti... save.

Taip, taip – naujoji ekso mergina gali daug pasakyti apie tave. Manai, jis atsitiktinai užmezgė romaną su tamsiaplauke, visai tokia pat kaip tu?

Jo nauja mergina – eilinė, tokių pilna. Ji miela ir švelni. Na, iš tų, kurios vakarais susiraito šalia ant sofutės drauge žiūrėti televizoriaus.

Ką tai sako apie tave? Tokia mergina idealiai tinka vaikinui, dievinančiam rutiną. O tau reikia žmogaus, kuris, užuot nervinęsis, mielai kartu su tavimi amžinai ką nors veiktų.

Jo nauja mergina – pašėlusi kojotė. Seksuali, iniciatyvi, mėgstanti kontroliuoti visus ir viską. Tokioms piršto į burną geriau nekišti.

Ką tai sako apie tave? Į tokias po skyrybų linksta gyvenimo kryptį pametę vyrukai – jiems reikia moters vadovės. Kad ir kaip jis tau būtų tikęs toks, koks yra, tai nereiškia, jog ir tu turi būti pašėlusi. Tau reikia žmogaus, žinančio, ko iš gyvenimo nori.

Jo nauja mergina – pilka pelytė. Neišlenda iš džinsų ir marškinėlių, beveik nesidažo, svarbiausia jos grožio procedūra – šampūnu ištrinkti galvą.

Ką tai sako apie tave? Tokia jokia vaikino pasirinktis – tai ženklas, jog tavo grožis (ir smegenys) gerokai jam kirto per pasitikėjimą savimi. O tau reikia žmogaus, kuris šalia tavęs nekompleksuotų.

Jo nauja mergina – Mis Populiarioji. Turi milijardą draugų, neišlenda iš vakarėlių ir mielai demonstruoja savo bei tavo ekso nuotraukas savo feisbuke.

Ką tai sako apie tave? Tu ne iš tų, kurios gali ištisas savaites leisti su bičiuliais, tačiau tavo buvusiajam aiškiai norisi trintis tarp žmonių. Tau reikia tokio, kuris liktų su tavimi namie ir mėgautųsi ramybe.

Ir atmink: jei naujoji ekso mergina – tavo priešingybė, tai ne tu jam netikai – tau reikėjo kito.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis