Seksas santykiams gelbėti

Kai santykiai byra, seksas su beveik eksu greičiausia yra paskutinis dalykas, apie kurį norėtųsi galvoti. Tačiau jis gali tapti ir judviejų meilės vaistu.

Vaikinas tave sunervino? Pasinaudok ekspertų patarimu: pasimylėkite. Tai padės apmalšinti ginčą, o vėliau, kai abu būsite pilni stresą mažinančio hormono oksitocino, galėsite iš naujo aptarti jausmus, tik jau ramiau.

Suderinkite hormonus. Piktas, įsiūčio kupinas seksas gal ir viliojamai skamba, tačiau jei dėl nesutarimų tarp judviejų atsivėrė praraja, verčiau erotika naudokitės kaip priemone grąžinti santykiams darną. „Jūsų tikslas turėtų būti ryšio bei oksitocino stiprinimas“, – pataria daktarė Carol Altman.

Visai ne siaubo filmas. Beje, puikia įžanga į glamones gali tapti bendra siaubo filmo peržiūra. Rimtai. Mat tai sukelia tokią pat kito hormono dopamino ir oksitocino reakciją, kurią jautėte ir santykių pradžioje. Siaubo filmas skatina dopamino, o glaustymasis – oksitocino gamybą. Tokiu būdu ryšį galite atkurti be jokių ypatingų pastangų.

Apsikabinkite. Vėliau pereikite prie apsikabinimų stovint – jie turėtų trukti ne mažiau nei tris minutes. Žinome, keistai skamba. Bet jei atvirai, mes retai taip ilgai būname apsikabinę. Šio veiksmo tikslas – vėl pajusti atgimstant judviejų ryšį.

Kvėpuokite. Prieš intymią sesiją atsigulkite drauge ir suderinkite kvėpavimą – taip, kad įkvėptumėte ir iškvėptumėte tuo pat metu. Mylintis kvėpavimas privalo keistis: tau iškvepiant partneris turi įkvėpti, ir atvirkščiai. Tai stipriai judu suvienija: ir fiziškai, ir emociškai. Per sueitį supinkite pirštus arba uždėkite rankas vienas kitam ant krūtinės (delnuose yra daug galingų erogeninių zonų).

Bučiuokitės. Jokiu būdu nepamirškite ilgų, gilių bučinių. Tai galinga priemonė tarpusavio ryšiui palaikyti. Ir, jei tikėtume tyrimais, vienas svarbiausių būdų yrantiems santykiams sustiprinti.

Neskubėkite bėgti iš lovos. Besipykstančios ir ryšį prarandančios poros turėtų itin didelį dėmesį skirti ir metui po sekso. Nebėkite iš lovos. Tegul jūsų kvėpavimas vėl susiderina, o po kelių minučių jau galėsite aptarti, kas neduoda ramybės. Šiomis visiško atsipalaidavimo akimirkomis seksas gali jus iš naujo sujungti.

COSMOSUTRA: Voratinklis

* Atsigulkite šonais, veidu į veidą.
* Tegul jis viršutinę koją įkiša tau tarp šlaunų, apglėbia sėdmenis, prisitraukia prie savęs ir įsiskverbia.
* Kulnu stumk jį prie savęs. Sukdamasis jis įsiskverbia giliau. Seksas gulint šonais – itin intymus. Tai puiki galimybė stebėti partnerio akis, lengva bučiuotis. Greitas orgazmas negarantuotas, bet užtat laiko meilei – kiek tik širdis geidžia.

Post scriptum. Jei suvokiate, kad vis dėlto pasiekėte tokią stadiją, kai skyrybos yra geriausia išeitis, sprendimas užsiimti seksu, deja, gali tapti pačia blogiausia išeitimi. Oksitocino ir dopamino sąjunga nepaprastai galinga, tad seksas gali pastūmėti bandyti jus išsaugoti santykius be ateities. Pateksite į užburtą ratą ir nebegalėsite pradėti naujo etapo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis