Palaima priremtai prie sienos

Kai užplūsta gaivališki jausmai, netramdyk jų ir nesikuklink – leisk mylimajam prispausti tave prie sienos. Netrukus laimingi padebesiais skraidysite abu!

Seksas stovint atsirėmus į sieną karštumu pranoksta visas pozas. Ypatingo aistringumo mylintis šia poza suteikia pirmykščio instinkto elementas: tu taip susijaudinusi, kad nebegali laukti nė sekundės, esi pasiruošusi atsiduoti ten pat kur stovi, be jokių svarstymų, ilgų preliudijų, o mylimasis, spausdamas tave prie sienos, suteikia šiai akimirkai ne tik skubotumo, bet ir savotiško agresyvumo pojūtį.

Vis dėlto kad ir kokia spontaniška ši poza atrodytų, jai reikia pasirengti. Štai tau jos pradžiamokslis – skaityk ir gaudyk kvapą! Žinoma, iš malonumo.

Užkurk pirtį

Vos atsidūrę namuose, pradėkite vienas kitą nurenginėti, tik visų drabužių nenuplėškite: tegul vaikinas numauna tau kelnaites, tačiau palieka sijoną, tu atsek jam marškinius, bet jų nenuvilk.

Karščio šiai pozai teiks ir tai, kad pirmuoju smuiku grieš mylimasis. Tu šiuo atveju būsi suvaržyta: iš priekio – vaikinas, o nugara atremta į sieną. Tačiau kaip tik tas pažeidžiamumo ir įkalinimo pojūtis dar labiau sustiprins tavo jaudulį.

Sutvirtink pozicijas

Atsistok per pėdą nuo sienos ir atsišliek į ją nugara. Vaikinas turėtų stovėti veidu į tave ir taip arti, kad beveik liestumėtės. Apžerk jį (tegul mylimasis šiek tiek sulenkia kelius), šliuožtelėk nugara palei sieną žemyn, kad taptum vaikinui lengviau prieinama. Kai jis apglėbs rankomis tavo sėdmenis, apsivyk jo liemenį kojomis.Kad būtų lengviau išlaikyti pusiausvyrą, rankomis apkabink jo kaklą ar nugarą, arba laikykis įsikibusi jam į rankas. Kol mylimasis išsities ir ras patogią padėtį, nugarą laikyk tvirtai prispaudusi prie sienos.

Kadangi tavo judesiai bus ganėtinai suvaržyti, viską atliks jis – stumčios tavo klubus pirmyn ir atgal savo rankomis bei dubeniu. Kai pasieksite kulminaciją arba įsigeisite išmėginti naują pozą, tegu vaikinas šiek tiek pritūpia, kol kojomis pasieksi grindis, kitaip nusileidimas ant žemės gali būti ne toks sklandus.

Palaikyk formą

Ši poza iš vaikino pareikalaus nemažai fizinių jėgų, tad labai ilgai ja mėgautis greičiausia negalėsite. Jei judviejų ūgio skirtumas nėra didelis, jo nuovargį sumažinsi likusi stovėti.

Jeigu nori palengvinti vaikinui triūsą, štai problemos sprendimas: tegul vaikinas truputėlį atitraukia tave nuo sienos, kad į ją remtumeisi tik pečiais, o tu pradėk lėtai sukti klubus į vieną ar kitą pusę. Papildysi savo potyrių kolekciją ir dar įgysi šiek tiek kontrolės bei valdžios.

Smagiai manevruok

Pamėgink išdykėlišką Šuniukų pozą: atsistok maždaug per ištiestą ranką nuo sienos, pasisukusi į ją veidu. Per kelius šiek tiek sulenktas kojas laikyk pečių pločiu. Pasilenk į priekį, kad viršutinė kūno dalis taptų lygiagreti su grindimis ir sudarytų reikiamą kampą su siena. Delnais atsiremk į ją ir leisk vaikinui į tave įsiskverbti iš nugaros. Spyruokliuok į sieną atremtomis rankomis sinchroniškai su vaikino įsiskverbimais arba nuleisk jas žemyn ir stimuliuok save.

Mylėdamasi šia poza galėsi reguliuoti įsiskverbimų gylį. Jei trokšti stipresnių pojūčių, pasilenk dar žemiau: vaikinas įsiskverbs dar giliau, o tu jausi didesnį spaudimą. Norėdama sumažinti intensyvumą, truputį atsitiesk. Skirtingų kampų pozicijos abiem suteiks šį bei tą nauja. Galimas ir toks variantas: atsistoji tiesiai ir visu kūnu prisispaudi prie sienos.

Dar vienas karštas šio scenarijaus posūkis – triukas su baro kėde. Pastatyk ją prie sienos ir atsisėsk ant krašto, pečius atrėmusi į sieną. Tavo ir vaikino dubenys atsidurs vienoje plokštumoje, tad jis galės lengvai į tave įsiskverbti. Frikcijos bus intensyvesnės, jei kojomis apsivysi jam sėdmenis. Šiuo atveju galėsite susitelkti į bučinius, glamones, nebereikės rūpintis, kaip išlaikyti pusiausvyrą, ir ta švelnumo akimirka suteiks seksualiajai pozai jausmingumo bei intymumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis