Tai oficialu: straipsniai apie seksą – naudingi

Minėdamas Pasaulinę seksualinės sveikatos dieną, vienas naujienų portalas lietuvius pavadino seksualiai neišprususiais. Belieka pridurti: ir vis dar manančiais, jog vaikai randami kopūstuose ar gandrų lizduose, o tie, kurie, neduokdie, naktimis ne knygas skaito, o mylisi, yra didžiausi nusidėjėliai.

Tokias išvadas perša daugelis interneto komentatorių, leidinius ir straipsnius apie seksą ne tik į šuns dienas dėdami, bet dar ir kaltindami erezijų skleidimu. Atrodo, jų neigiama skurdaus seksualinio gyvenimo energija išties išliejama forumuose. Gal ir gerai, tačiau būtų kur kas naudingiau šią energiją skirti meilės patalams kedenti - tai bent apsidžiaugtų jų antrosios pusės. Gal būtų mažiau neištikimybės atvejų ir sekso už pinigus. Nes seksas – galinga priemonė santykiams stiprinti, o jo trūkumas, deja, skatina žvalgytis į šalis.

Tai patvirtinta oficialiai. Neseniai Mičigano universiteto (JAV) mokslininkai atliko tyrimą remdamiesi „Cosmopolitan“ straipsniais apie meilę, santykius ir seksą. Šis žurnalas, anot mokslininkų, pasirinktas neatsitiktinai – nuo pat 1960–ųjų metų, vadovaujamas vyr. redaktorės Helen Gurley Brown, „Cosmopolitan“ tapo santykių biblija merginoms, norinčioms ne tik patenkinti savo partnerius, bet ir pačioms patirti kuo didesnį malonumą.

160 heteroseksualių moterų (iš kurių – 60 proc. turėjusios lytinių santykių) buvo paprašyta perskaityti keletą atsitiktinių „Cosmopolitan“ straipsnių apie seksą, pavyzdžiui: „Kaip greituką paversti fantastišku“ ir „Dešimt gero sekso paslapčių“.

Tyrimo išvados patvirtino tai, ką seniai žinojome mes ir tu: straipsniai apie seksą iš tikrųjų teigiamai veikia merginų požiūrį į santykius ir intymumą. Skaitytojos pripažino, jog COSMO skatina į seksą žiūrėti ne kaip į prievolę ar būdą įtikti vaikinui, bet kaip į priemonę paversti meilės aktą emociškai turtingu santykių pagrindu užuot tiesiog tenkinus pirmykštį dauginimosi instinktą.

Seksas iš tiesų yra vienas geriausių santykių vitaminų. Kaip ir kiti vitaminai vartojamas atsakingai, nedalijamas visiems į šalis, jis gali tapti geriausia priemone ne tik mylimajam patenkinti, bet ir pačiai pajusti gyvenimo džiaugsmą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis