8 atvejai, kai tau geriau nekalbėti

Puikiai žinai, kad vaikinai kalba mažiau nei merginos, todėl prisilietimais juos galima paveikti labiau nei ilgais pokalbiais. Nebekartok daugiau tos iki gyvo kaulo įgrisusios frazės: „Mums reikia pasikalbėti...“

Atrinkome ir tau pateikiame keletą mokslinių tyrimų išvadų, kad žinotum, kokie prisilietimai vyrus veikia labiausiai: nuo meilės akimirkų iki įtempto veiksmo scenų.

Kai sieki, kad jis padarytų tai, ko nenori...

...suimk jo rankas, švelniai suglausk delnus tarsi maldai ir apglėbk juos savaisiais. Taip parodai, kad kontroliuoji situaciją, ir štai rezultatas – tavo žodžiai vaikinui skamba labai įtikinamai, tik jis nežino, kodėl. Ne veltui politikai kalbėdami auditorijai labai dažnai suglaudžia delnus lyg maldininkai!

Kai trokšti parodyti, kad esi susijaudinusi...

...padėk ranką jam ant šlaunies. Pirštais artėdama prie vidinės šlaunų pusės pasieki itin jautrią zoną, kur nervų galūnėlės siunčia signalus tiesiai į lytinius organus. Daug aiškinti nereikia: vos tavo pirštai atsidurs ant vyro šlaunies, jis supras, ko geidi, ir atsakys glamonėmis.

Kai norisi atsiprašyti...

...sėdėdama šalia suspausk sekundei jam kelį. Mokslininkų teigimu, kelis – neutrali zona, prisilietimai prie jo nėra tokia agresyvi invazija kaip veido lytėjimas rankomis, todėl vaikinas neatšlyja net blogai nusiteikęs. Be to, tiesdama ranką kelio link, prie vaikino palinksti visu kūnu. Ši paslaugi laikysena jo pasąmonei signalizuoja: tu nuoširdžiai atgailauji.

Kai jautiesi prastai...

...pakišk savo atverstus delnus po jo delnais. Kad dar labiau akcentuotum, kaip tau reikalinga pagalba, paslėpk savo atverstus delnus po vaikino delnais. Jis suvoks, kad dabar viskas priklauso nuo jo, ir tai jį įpareigos rūpintis tavimi.

Kai jis įsiunta...

...padėk jam ant peties ranką, tik nesulenk jos. Mokslininkų teigimu, petys – zona, idealiai tinkama vyrui raminti: ji gerai apsaugota raumenų, todėl ne tokia jautri – moters prisilietimas prie jos turėtų karštakošį atvėsinti, sumažinti jo pyktį.

Kai nori prisipažinti meilę...

...pirmiausia suimk jo skruostus abiem delnais. Skruostus lytintys moters delnai interpretuojami itin romantiškai. Jie – tarsi akivaizdus švelniausių jausmų įrodymas. Veidas – viena iš emociškai intymių zonų. Mokslininkų teigimu, kuo arčiau veidas prie veido, tuo stipresnį tarpusavio ryšį jaučia poros.

Kai jis įsitempęs...

...švelniai liesk jam sprandą, užkabindama plaukus. Tai – pats didžiausias meilikavimas. Tie raminami judesiai sukelia vaikinui saugumo jausmą. Maža to, švelniai liečiant sprandą atpalaiduojamas trapecinis raumuo – nuovargio bei streso epicentras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis