Didžiosios pasimatymo nuodėmės

Iki smulkmenų suplanuoji pasimatymo scenarijų, keletą valandų medituoji priešais drabužių spintą, kol išsirenkti gražiausią suknelę, o štai keleto dalykų ir neapgalvoji. O dėl jų gali nutrūkti net daug vilties teikianti pažintis.

Mobiliajam telefonui skiri daugiau dėmesio nei vaikinui. Net po lygiai laiko dalyti nevalia – šviežiausias asmeninio gyvenimo naujienas papasakosi draugėms vėliau. Beje, triuką prašyti draugės, jog ši paskambintų jums vos susitikus, vaikinai jau seniai perprato. Manai, jei vaikinas nepatiks, suskambus telefonui ištarsi draugei kodinį sakinį „Oi, kokia nelaimė, tuojau skubu pas tave!“ ir pustysi padus? Jeigu pasimatymas nesiklosto sklandžiai, būk mandagi ir korektiška – ištverk pasimatymą iki pabaigos, o ne meluok vaikinui.

Užduodi nekorektiškų klausimų. Pavyzdžiui: „Kiek uždirbi?“, „Ar turi automobilį?“, „Ar tave artimiausiu metu žada paaukštinti?“. Domėkis vaikino asmenybės lobiais, o ne piniginės turiniu.

Atsivedi į pasimatymą palaikymo grupę. Sigitą, Vilę ir Onutę. Nė vienos, net artimiausios, draugės neturi būti. Tai juk tavo pasimatymas! Pati pagalvok, kaip jaustumeisi per pasimatymą skenuojama vaikino draugų Jono, Petro ir Antano.

Puoli kurti bendro gyvenimo planų. Tiksliau, kurti niekas netrukdo, bet kol kas apie juos nė neprasižiok. Ir trauk akis nuo tos laimingos daugiavaikės šeimos prie gretimo staliuko. Nebent pasimatymas būtų iš serijos kaip atsikratyti vaikino per dešimt dienų.  

Perlenki lazdą demonstruodama savo tobulumą bei žinias. Turbulentinės difuzijos, kaip vieno iš konvekcijos būdų reaguojančioms medžiagoms maišyti, žinias naudok universitete. Bendravimas turi būti malonus, bet tai nereiškia, kad privalai skaityti paskaitas, net jeigu esi šios srities specialistė. Pagalvok, ar tau patiktų, jei vaikinas pultų aiškinti automobilio variklio ypatumus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis