Septyni pasimatymai vaikinui pažinti

Iš pirmo žvilgsnio nieko jam neprikiši. Mandagus, mielas ir net neblogo humoro jausmo. Na, ką dar gali pasakyti apie žmogų, kurį pažįsti vos keletą dienų? O taip norėtųsi žinoti, ar verta prasidėti.

Pasirodo, pakanka septynių susitikimų (kasdien ar intervalais), kad suprastum, verta su juo būti ar ne.

Susitikimas Nr. 1 – jo draugai. Jeigu gali, bendrauk su jo kompanija. Geri draugai dar nereiškia, jog sutikai tokį pat puikų vaikiną kaip ir jo draugai. Kas kita, jei artimi žmonės jį akivaizdžiai gerbia bei vertina.

Žodžiu, stebėk, kaip jo draugai su juo elgiasi, kaip elgiasi jis pats, ir tau daug kas paaiškės. Gal jis – kompanijos siela, gal visi klausia jo patarimų? Vadinasi, tau pasisekė. O gal tie draugai iš jo atvirai šaiposi ir varinėja it pasiuntinuką atnešti alaus? Tokiu atveju bėk, kol nevėlu – kam tau nevykėlis ir ciniškų netikšų gauja? O gal tavo naujasis draugužis pats varinėja bičiulius ir iš jų tyčiojasi? Spruk ir nuo tokio vietinės vištidės gaidžio.

Susitikimas Nr. 2 – velnio lašai. Alkoholis iš tiesų atskleidžia tikrąjį žmogaus veidą. Sunerimk, jeigu kauštelėjus jį ištinka paranojos priepuolis: jis pradeda verkšlenti, zirsti ir skųstis. Niekas jo nemyli, visi prieš jį susimokę.

Kitas variantas: iki tol buvęs ramus vaikinukas, išgėręs staiga tampa agresyviu tipeliu, bandančiu aiškintis santykius su visais ne taip į jį pažiūrėjusiais. Mieloji, kada nors tais kumščiais jis tikrai nutars pamojuoti ir prieš tavo nosytę! Kartais išgėrusį vaikiną ištinka ir suvaikėjimo priepuolis. Jis elgiasi lyg išprotėjęs: krizena, blaškosi.

Nuoširdžiai patariame nuo trijų pastarųjų variantų bėgti kuo toliau. Visi tie elgesio modeliai liudija pervargimą, sunkius kompleksus, gal net užslėotą šizofreniją, centrinės nervų sistemos sutrikimus ir netgi priklausomybę nuo narkotikų.

Susitikimas Nr. 3 – kelionė į praeitį. Atkreipk dėmesį į šiuos dalykus: ar jo vaikystė buvo laiminga, kokie jo santykiai su tėvais, ar jį auklėjo griežtai, kokias mergaites jis įsimylėdavo, ar buvo pavydus, mušeika?

Jei jis apie save pasakoja tik teigiamus dalykus, greičiausiai yra pasipūtęs egoistas. Jeigu vien blogus – gal jis koks kompleksuotas mazochistas? Na, o jeigu jis ne tik ne itin įdėmiai klausosi tavo pasakojimų, bet dar ir tikina apie savo vaikystę nieko įdomaus pasakyti negalįs, vadinasi, arba tavimi nepasitiki, arba tiesiog yra tau abejingas. Nes tokių istorijų paprastai entuziastingai klausomasi (ir pasakojamos) tik tada, kai žmogus iš tiesų labai rūpi.

Susitikimas Nr. 4 – seksas ir miestas. Gali būti, jog tu visiškai nusivilsi. Ne todėl, kad jis ko nors nesugebėjo. Tiesiog suprasi, jog nebuvai jo įsimylėjusi. Iki tol atrodė, kad jo trokšti, kad jauti jam simpatiją. Stebėjai jį, svajojai, kaip plėši nuo jo drabužius. Rezultatas? Gavai, ko norėjai, ir supratai, jog norėjai visiškai ne to.

Tikėtinas ir kitas variantas. Staiga supratai, kad norėtum viską pakartoti. Nori ruošti jam vakarienę, rūpintis juo – daryti viską, kad tik jis būtų šalia. Nes pajutai: šis žmogus – iš tiesų tavo.

Nemanyk, kad panašūs jausmai apninka tik tave. Lygiai tą pat jaučia ir jis. O ką būtent, išaiškės, kai kitą kartą vėl atsidursite lovoje. Tiesa, galite ir nebeatsidurti.

Susitikimas Nr. 5 – ligos akivaizdoje. Netikėtai tau pakilo temperatūra, tu sloguoji ir esi siaubingai nelaiminga. Pameni, kai susirgo Karslonas, Mažylis kantriai maitino jį uogiene ir klausėsi jo dejonių. Tikras draugas. O tavo naujasis vaikinas?

Jis susirūpina, pritempia apelsinų/uogų/obuolių – tau juk reikia vitaminų. Lanko tave kiekvieną dieną, skambina pasiteirauti, kaip laikaisi. O gal tik susiraukia ir dingsta pareiškęs: „Paskambink, kai pagaliau išsirisi iš lovos“?

Beje, kaip elgiesi tu? Lauki jo skambučių ir džiaugiesi, kad jis tavimi taip rūpinasi. Nebijai, kad pamatys tave susivėlusią, nepasidažiusią, nuo slogos paraudusia nosimi. O gal atvirkščiai – susiraukusi lupi apelsinus ir lauki nesulauki, kol jis pagaliau duos tau ramybę ir tu galėsi ramiai pasirgti? Visa tai padės suprasti, kiek šiam žmogui esi įdomi tu ir kiek jis – tau.

Susitikimas Nr. 6 – varge ar džiaugsme. Skuosk nuo jo dviem atvejais: jei tave ištiko bėda, o jis vaikšto išsišiepęs it slyva. Arba jei tave aplankė didžiulis džiaugsmas, o jis slankioja it žemes pardavęs. Tai reiškia tik viena: šiam vaikinui rūpi ne tu, bet tik jis pats.

Jei ir pati taip elgiesi, vadinasi, ir tau rūpi vien tavo reikalai, bet ne jis. Kitaip tariant, tarp judviejų nuolat vyksta kova dėl dėmesio.

Susitikimas Nr. 7 – negyvenamojoje saloje. Paprastesnis variantas – jūs tiesiog išvažiuojate aplink Lietuvą. Dviese. Savaitei. Idealiausias variantas – be telefonų ir nešiojamų kompiuterių. Šitaip pažinsi jį geriausiai. Nes kai reikės rūpintis maistu, nakvyne ir dar šimtu dalykų, nei laiko, nei kantrybės apsimetinėti nebeliks.

„Visiškas tinginys, nevykėlis ir apskritai niekam tikęs. Nesugeba net palapinės pritvirtinti. Ir kur jis toks laukinis augo? Su juo net pasikalbėti nėra apie ką. Ir dvokia kaip šeškas – galėtų bent kartą per savaitę nusimaudyti. Jis ką, nežino, kas yra dezodorantas? Ir dantų nesivalo. Jam tik seksas rūpi. Ir kaip aš galėjau juo susižavėti?“

Jei viskas klostosi būtent taip, vadinasi, jūsų romanas įsibėgėjo ir iš romantiškos fazės perėjo į kur kas rimtesnius santykius. Ištvėrei jį tokį ir nepabėgai? Vadinasi, ištversi ir ateityje kasdienybėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis