Tikra istorija: meilė padeda ištverti viską

Sakoma, kad meilė – galinga priemonė gyvenimo negandoms įveikti. COSMO skaitytoja Rudaakė įsitikino, kad šis posakis – ne iš piršto laužtas.

„Atsitinka taip, kad kai kurie visą gyvenimą turi kovoti dėl vietos po saule. Iš pradžių – nenusisekusi pirmoji santuoka, kurios griūtį išgyvenau ilgai bei skausmingai. Sutikusi antrąjį, dabartinį savo vyrą, pagalvojau, kad man pagaliau nusišypsojo laimė. Jis – mielas, mylintis ir turintis pačią tauriausią širdį.

Atrodė, visi skaudūs praeities išgyvenimai liko kažkur užmarštyje. Po septynerių bendro gyvenimo metų pasiryžome susilaukti vaikelio. Žinia, kad laukiuosi, mano vyrą privertė skrajoti padebesiais. Jaučiausi dvigubai laiminga: dėl vyro ir dėl gimsiančio vaikelio.

Vaikelis į mūsų šeimą įnešė dar daugiau laimės, meilės ir santarvės. Kai atrodė, kad geriau ir būti negali, nusprendžiau pasitikrinti sveikatą. Na, dėl visa ko – profilaktiškai. Konkrečiais skausmais nesiskundžiau. Netikėtai iš gydytojos išgirdau tai, ko nė baisiausiame košmare nebūčiau sapnavusi: „Jums reikalinga širdies vožtuvo protezavimo operacija.“ Še tau, kad nori.

Verkiau ir bijojau pasekmių – ne tik didžiulio po operacijos liksiančio rando, bet ir dar baisesnių... Juk man ir anksčiau nuolat reikėjo kovoti dėl vietos po saule, o čia laukia širdies – pagrindinio gyvybę palaikančio raumens – operacija. Negalėjau atsikratyti juodžiausių minčių, vis klausinėjau savęs: „Kodėl aš?“

Nežinau, kaip būčiau išgyvenusi be vyro palaikymo, be nuolatinio jo priminimo, kad esu stipri ir ištversiu viską. Nes stipri tikrai nesijaučiau. Kita vertus, jo tikėjimas ir meilė suteikė jėgų – operaciją išgyvenau sėkmingai. Vyras tuo tarpu mane ne tik palaikė, bet dar ir namuose puikiai tvarkėsi.

Operacijos pasekmė – didžiulis randas krūtinėje. Džiaugiausi išgyvenusi operaciją, kita vertus, išvydusi randą beprotiškai verkiau. Visgi matydama, kad vyras mane myli nepaisydamas nieko, sugebėjau atsikratyti kompleksų. Dar daugiau, ši liga privertė labiau mylėti gyvenimą ir branginti šalia esančius žmones. Myliu vyrą ir vaikus visa širdimi. Nesvarbu, kad ši – su randu. Juk tai – dalelė manęs.“

Turi ką papasakoti? Siųsk savo meilės (nemeilės, skausmo, džiaugsmo) istoriją adresu portalas@cosmopolitan.lt ir gauk dovanų „Douglas“ dieninio makiažo kuponą! Pirmiausia mylėk save!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis