Kaip suvystyti jį... žodžiais?

Turbūt jau girdėjai: susipažinus su vaikinu jokiu būdu negalima taukšti apie sudėtingus dalykus, verčiau arba išvis užsičiaupti ir pritariamai linksėti galva, arba užduoti vos keletą klausimų (būtinai apie jį). Tačiau kuri save gerbianti mergina taip elgsis!

Skubiai nurašome šias tradicines taisykles į santykių istorijos archyvus. Kodėl? Nes dėl jų netenki progos atsiverti pašnekovui ir parodyti, kokia emocinga, įdomi asmenybė esi. Pažeriame tau naujausios išminties, kaip elgtis norint atkreipti vaikino dėmesį.

Dar šiek tiek patylėk. Prieš pradedant pokalbį su žaviu vyriškiu ne mažiau svarbu tinkamai elgtis toje patalpoje, kurioje esi. Prisimink kokią nors nuostabią akimirką. Veidas ir laikysena išduos: tave užplūdo vidinis pozityvumas. Persimesk žodeliu kitu su aplinkiniais. Toks elgesys rodo, kad esi draugiška, nevengi pažinčių. Tai vyrus traukia ir biologiniu lygiu. Tiek žmonės, tiek kiti žinduoliai, nesvarbu, kokios lyties būtų, labiau susidomi tuo partneriu, kuris ir kitiems atrodo žavus, geidžiamas.

Taisyklė 50/50. Jei leisi jam kalbėti tik apie save, netrukus imsi tramdyti norą nusnūsti jam ant peties arba pradėsi galvoti apie visai kitus dalykus. Nes tai N–U–O–B–O–D–U. Nekokį įspūdį paliksi ir vaikinui – vargeli, iš jos nei žodžio neištrauksi, nei nuomonės išgirsi! Taigi elkis su vaikinu taip, kaip elgiesi būdama su draugėmis – jis pažeria savo informacijos, tu pasidalini savąja.

Detalės. Dauguma moterų bijo pasirodyti stereotipinės tuštutės. Todėl galop taip užsispaudžia, kad pradeda kalbėti pernelyg santūriai: kad tik ko per daug neleptelėtų. Be reikalo: dalydamasi asmeninėmis istorijomis ir nuomone didini šansus rasti ką nors bendra. Gali būti, kad nutiks ir atvirkščiai: judviejų nuomonės susikirs. Šiek tiek įtampos per pokalbį tik dar labiau pakurstys (tarkim, tu iš Vilniaus, jis – iš Kauno, amžinas mūšis dėl tikrosios sostinės). Kad ir kaip ten būtų, atskleisdami detalių apie save tikrinate judviejų dermę. Drauge – ir galimybę stiprinti jo žavėjimąsi tavimi. Radę tai, kas jus vienija, labiau atsipalaiduosite, pokalbis (ir visa kita) toliau vyks savaime.

Tavo kūno kalba. Atsipalaiduok ir demonstruok atvirumą: rankos bei kojos neturi būti sukryžiuotos, kūnu palink į vaikiną. Pavyzdžiui, dėstydama kokią nors asmeninę istoriją gestikuliuok atverstais delnais. Tai pažeidžiamumo ženklas, kuris veikia klausytojo pasąmonę ir rodo: esi nusiteikusi megzti pažintį.

Vaikinas šalia tavęs jausis dar geriau, jei pritaikysi taisyklę 5:15 – per kiekvienas 15 minučių lyg tarp kitko paliesk vaikiną penkis kartus. Toks dažnis labiausiai tinka artumo jausmui nesąmoningai stiprinti. Prisilietimai turi būti lyg impulsyvūs: klausdama valandų paliesk jo riešą, ant kurio užsegtas laikrodis. Arba ko nors teiraudamasi uždėk delną ant jo rankos. Nepamiršk flirtuoti: apsilaižyk lūpas, žaisk plaukų sruoga. Jam kalbant žvilgsnį nuo akių kreipk lūpų link, tada vėl prie akių ir vėl prie lūpų. Dabar ties jomis sustok porą sekundžių. Na kaip, jau rausta?

Atsarga gėdos nedaro? Vargu ar apsiribojusi pernelyg atsargiomis ir saugiomis pokalbių temomis sukelsi norą tęsti pažintį. Papasakok apie save ką nors toookio. Net jei tai faktas, kad sugebėjai pažiūrėti visus „Sekso ir miesto“ sezonus ar 53 kartus perskaitei „Saulėlydžio“ knygas. Tai parodys, jog pasitiki savimi, nebijai pasišaipyti iš savo silpnybių, vadinasi, esi ir sąmojinga, ir smagi, ir drąsi. Galop tai taps detale, kuri įstrigs jam į atmintį ir išskirs tave iš kitų moterų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis