Kvailos mergos etiketė – ar tu ją turi?

Užsiklijuoti ją gali net aukštąsias mokyklas baigusios, lėktuvus pilotuojančios ir automobilius remontuojančios dailiosios lyties atstovės. Nes išsilavinimas neturi jokios įtakos moters genuose įrašytai kvailų poelgių programai.

Na, bent jau taip teigia vyrukai – anot jų, tu tikrai kvailai elgiesi, kai:

* Aptarinėji su mylimuoju savo grožio arsenalą. Jokio normalaus vyro protas nesugebės susidoroti su klausimu, kodėl tu pusmetį negali išsirinkti rankinės. Ir neviltis jį apims sužinojus, kiek planuoji jai išleisti.

* Garsiai dainuoji vonioje. Be abejo, daug kas priklauso nuo to, kaip tu dainuoji, vis dėlto daugelio merginų vokaliniai gebėjimai rėžia net labai įsimylėjusias ausis. Todėl pasistenk dainuoti mintyse – bent jau niekas neišsikraustys iš proto.

* Liaupsini mylimąjį. Daugelis vyrų ir be moterų liaupsių yra ganėtinai geros nuomonės apie save, tad nereikia persistengti, nes dar ims ir pamanys esąs tau per nuostabus. Kur kas geresnė taktika – triskart paglostyti ir vienąkart užvožti, kad prie švelnumo nepriprastų.

* Ginčijiesi dėl dalykų, kuriuos vyras išmano. Laimė, tokių dalykų nėra daug. Dažniausiai vyrai puikiai nusimano apie tai, kas moterims nėra labai įdomu: apie techniką, politiką, sportą ir kitas moteris.

* Draudi mylimajam žiūrėti į kitas moteris. Jis vis tiek pasižiūrės, vos tik tu nusisuksi. Tai tas pat kaip drausti krapštyti nosį. Kieno pirštas nosyje? Tavo?! Negali būti!

* Per dieną išleidi visą atlyginimą, o paskui gyveni į skolą. Tik „Sekse ir mieste“ Kerė Bredšou už savo rašliavas gauna tiek, kad kasdien gali pirkti „Manolo Blahnik“ aukštakulnių. Realybėje net COSMO redaktorės tokių milijonų neuždirba. Be to, kam leisti fantastiškas sumas norint pakelti sau nuotaiką? Juk ji pagerėja įsigijus ir ką nors pigiau.

* Renkiesi automobilį pagal spalvą. Nusipirkusi iš pirmo žvilgsnio patikusį automobilį nė mėnesiui nepraėjus tu suprasi: renkantis šį keturratį aparatą reikia kreipti dėmesį ne tik į išvaizdą. Automobilis kaip ir vyras – turi būti patikimas ir lengvai valdomas!

* Įsimyli viešbučio animatorių. Vieną iš tų, kurie linksmina svečius penkių žvaigždučių viešbutyje Turkijoje. Meilė jam prilygsta rankų kišimui į liepsnojantį laužą, šalia kurio šildosi dar tuzinas tokių kaip tu.

* Prisigalvoji nesąmonių. Vaikinas vėluoja į pasimatymą? Vadinasi, jį partrenkė autobusas, nugirdė draugas ar nuviliojo gražuolė žebenkšties akimis, ne kitaip! Patarimas vienas: mažiau minčių, daugiau kantrybės!

* Iš tikrųjų pavydi savo mylimojo. Pavydas vyrą džiugina, kol yra žaisminga flirto dalis. Jei pavydas iš žaismingo virsta rimtu, vyro galvoje iškart strykteli mintis, kad yra reikalingas ne tik tau, bet galbūt dar kažkokiai gražuolei, su kuria būtų kur kas laimingesnis nei su tavimi. Tai santykiams net labai pavojinga. Todėl verčiau neišduok vyrui tos paslapties, kad yra tau reikalingas – net žaliuodama iš pavydo tylėk kaip žuvis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis