Po šiais Zodiako ženklais gimusios išskirtinės moterys

Be abejonės, kiekviena moteris - ypatinga, tačiau šios damos tikrai išskirtinės. Gyvenimas joms nepagailėjo sėkmės ir laimės, vis tik mainais tenka ir nemažai paaukoti. Tarsi nuolatinis balansavimas: tarp švelnumo ir tvirtybės, tarp noro atiduoti visą save ir griežto „gana“...

Vandenis

Ji gimusi tam, kad įgyvendintų savo ir kitų žmonių svajones. Ji sugeba įkvėpti, priverčia patikėti savimi ir kitomis akimis pažvelgti į gyvenimą. Regis, šalia šios moters pasaulis įgauna naujas spalvas. Ši moteris labai aukštai kyla ir padeda pakilti kitiems - silpnesniems, labiau pažeidžiamiems, per mažai savimi pasitikintiems. Ar jai sunku? Žinoma... Tik tu to greičiausiai niekada nepamatysi, nes visas neigiamas emocijas ji išverkia vienumoje.


Liūtas

Tikra karalienė ir niekam tai ne paslaptis. Ji puikiai tai žino ir nemato reikalo apsimetinėti. Ji nenusileidžia, neketina taikstytis su kvailomis taisyklėmis ir visuomet turi savo tvirtą nuomonę. Tiesą sakant, tai ji kuria taisykles. Skamba kiek griežtokai? Teks susitaikyti arba... keliauti savais keliais. Vis tik ši geležinė valia turi slaptąją pusę, kurią gali pamatyti tik išrinktieji. Liūtės širdis labai karšta ir ji visuomet bus tas žmogus, kuris išties pagalbos ranką, padės atsistoti suklupus. Pasakys, ką apie tai galvoja, bet nušluostys dulkes ir nukreips saugesniu keliu.


Skorpionas

Ji charizmatiška kerėtoja, galinti apsukti aplink savo pirštą kiekvieną. Šios moters taip paprastai neapgausi. Kartais atrodo, kad ji tiesiog jaučia ir skaito tavo mintis. Ir ji labai retai klysta. Gyvenimas su šia moterimi gali tapti ir pragaru ir rojumi - priklauso nuo to, kaip pats elgiesi, mat ši moteris vadovaujasi taisykle „dantis už dantį“. Tad nusiteikite: duosite daug, mainais gausite dar daugiau ir ypatingai ši taisyklė galioja kalbant apie kerštą. Ši dama gali kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą, pakylėti tave į neregėtas aukštumas, tačiau su ja geriau nejuokauti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis