Suvaidintas orgazmas ir kiti tavo melai

Pasirodo, per dešimt pirmųjų pažinties minučių kiekvienas žmogus pameluoja mažiausiai tris kartus. Vien norėdamas šiek tiek pagražinti faktus apie savo gyvenimą.

Manai, kad didžiausias melas yra pakietinta liemenėlė arba pastangos pasidaryti makiažą, kol naujasis draugas dar nenubudo? Mokame tiesą pagražinti ir kitose srityse.

Aš pasaulyje gražiausia, geriausia ir protingiausia

Viena svarbiausių sričių, kur merginos mėgsta pasigražinti, – pokalbis apie įvairiausius buities darbus. Šiuo atveju mes dvejopos. Pirmosios vaidiname aristokrates ir grakščiai aikčiojame: „Ak, aš tai jau ne ne ne – į virtuvę nė kojos nekeliu.“ Jei vaikinas nėra visiškas asilas, šią akimirką turėtų mažų mažiausiai pasakyti, kad jo didžiausias hobis – ruošti vegetariškus balandėlius, kuriuose yra minus 1 000 kalorijų.

Antrosios kategorijos merginos elgiasi kardinaliai priešingai – puola didžiuotis savo buitiniais laimėjimais: „Kasdien ruošiu tris karštus patiekalus, juk naminis maistas – ne koks kavinių jovalas, kiekvieną savaitgalį valau langus, o kai turėsiu vaikų, megsiu jiems ekologiškas sauskelnes.“ Ir kam čia rūpi, kad jei šią akimirką tektų kepti sklindžių, nežinotum, kur namie koks didesnis dubuo padėtas, o tą ekologiškų sauskelnių idėją pasičiupai iš Silvos. Tiesa, tą jos šedevrą iš pradžių palaikei kepuraite, o sužinojusi, kas tai yra iš tiesų, ilgai visiems žvygavai, kokia ta Silva beprotė.

Bumerangas grįžta!

Žinai posakį melo kojos trumpos? Didelė tikimybė, jog tokios pernelyg turiningos pastangos būti mylimai kaip tik ir žlugdo galimybes tapti tokiai iš tiesų. Santykius kurti ant melo pamatų pernelyg rizikinga – juk tiesa kada nors vis tiek išaiškėja. Čia kaip ir suvaidintas orgazmas – galima ilgokai vaizduoti aistrą, kol galop ir pačiai atsibosta, ir vyras susivokia.

Beje, suvaidintas orgazmas. Visos žinome, kad taip elgtis negalima, bet parodyk bent vieną, kuri nė karto nebūtų to dariusi. Žinai ką? Dirbtinės aimanos bei visokie akrobatiniai šokčiojimai lovoje vyrams nepatinka! Juk sava lova – ne pornofilmas. Ir vyrai nėra akli: skiria, kas natūralu, o kas – ne. Jie būtų kur kas laimingesni, jei imtumeisi lovoje tikros iniciatyvos, užuot tikėjusis „Oskaro“ už suvaidintus daugybinius orgazmus.

Santykius reikia pradėti taip, kaip ir ketini juos tęsti. Jei iš pradžių esi švelni ir miela, o paskui atsiskleisi visu atvirkštiniu gražumu, vaikinas, be abejo, pajus apmaudą, ir jūsų idilė jau bus sudrumsta – pati svarstyk, kaip turėtų jaustis vyras, kuris manė pamilęs tobulą moterį, o ši pasirodė esanti apgavikė? Juk tu jaustumeisi taip pat, jei tavo svajonių princas vieną dieną virstų bjauria rupūže.

Jei esi iš tų, kurios norėdamos sužibėti iškart puola virti grybienės su riebia grietine, žinok: toks elgesys labai kenkia seksualiniam gyvenimui. Kokios čia sąsajos? Ogi paprastos. Jei imsi elgtis kaip jo mamytė, jis ir ims tave vertinti kaip mamytę: grįš namo pavalgyti grybienės, o mylėtis eis pas tą, kuri kvepia Coco Chanel.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis