Kodėl vyrams patinka vyresnės?

Niekada nežinai, kur tyko pavojus. Štai, pavyzdžiui, seksualios vyresnės moterys švilpia jaunų mergelių vaikinus. Netiki?

Tu tokia nuostabi, kad vaikinas būtų visiškas kvailys, jei bent akies krašteliu žvilgtelėtų į kitą. Apie ką nors rimčiau nė kalbos negali būti. Ypač jei ta kita už tave (ir tavo mylimąjį!) pora dešimtmečių vyresnė. Juk tavo jaunystė – pats geriausias ginklas! Jeigu vadovaujiesi panašiais principais, galvok iš naujo. Nes likimas gali mestelėti tokią staigmeną, kad nežinosi, juoktis ar verkti.

COSMO skaitytoja Viltė, 21 metų: „Kai kartą mano vaikiną, 23 metų Valdą, po darbo namo pavėžėjo 41 metų kolegė, nieko bloga neįtariau. Valdo automobilis tuo metu buvo remontuojamas, todėl pamaniau: „Paslaugi kolegė, rūpinasi Valdu kaip savo vaiku.“ Vėliau jo darbovietėje, kaip ir kasmet, vyko vasaros palydėtuvių šventė. Išleidau Valdą ramia širdimi – niekada nebuvau perdėtai pavydi, juolab kad ir pavydėti, atrodė, nėra ko – Valdo kolegos buvo gerokai vyresni, daugelis jau ir šeimas sukūrę. Tą vakarą, kol Valdas linksminosi su kolegomis, žinute pasiteiravau vaikino, kaip sekasi. Nesulaukusi atsakymo po keleto valandų nusiunčiau dar vieną žinutę. Ir vėl – jokio atsako. Nerimavau, ar viskas gerai. Žinojau, kur vyksta tas vakarėlis, todėl nieko nelaukusi nuvykau. Mane išvydę vaikino kolegos sutriko: vakarėlyje Valdas sakė nepasirodysiąs todėl, kad...sergąs. Vakarėlyje taip pat nebuvo jo 41 metų kolegės. Sunerimau, vidinė nuojauta kuždėjo, kad kažkas negerai. Namuose Valdo sulaukiau tik kitą rytą. Lyg niekur nieko paklausiau, kaip sekėsi vakarėlis. Valdas sumykė: „Ai, eilinis balius.“ Tai tik patvirtino mano nuogąstavimus: mylimasis įsitaisė kokią nors mergužėlę. Pradėjau vaikiną kvosti, prisipažinau, kad į vakarėlį buvau nuvykusi, tačiau jo ten nė kvapo nebuvo. Galiausiai Valdas prisipažino naktį praleidęs su kolege. Galvojau – juokauja! Su ta sene?! Pasirodo, tąkart jis tikrai nejuokavo – po to įvykio susikrovė daiktus ir išėjo glaustis po tos paslaugiosios kolegės sparneliu.“

Psichologai atsako, kodėl jauni vyrai taip dažnai susižavi vyresnėmis moterimis:
Jos nežaidžia kvailų žaidimų. Vaikinams patinka vyresnių moterų pasitikėjimas savimi ir atvirumas. Jos niekada įkyriai negraužia vaikino bandydamos išsiaiškinti, ką jis veikė praėjusį vakarą. Be to, vyresnės moterys nekuria dramų lygioje vietoje, nes yra pernelyg užimtos, kad kreiptų dėmesį į kiekvieną smulkmeną.

Jos nepuoselėja jokių kėslų. Jaunus vaikinus besirenkančios vyresnės moterys paprastai yra finansiškai savarankiškos, taip pat jos neieško tėvo savo vaikams. Vyras, aišku, jaučia, kad jį pasirinko tik dėl jo paties. Na, ir gal dėl jo dailaus kūno. O tai jau nerealu! Pasaulyje, kuriame gausu moterų, iš visų jėgų bandančių sumedžioti sutuoktinį, toks požiūris – kaip medus sielai.

Jos visada yra geros formos. Vyresnio amžiaus žvaigždės, tarkim, Madonna, Jennifer Lopez, Ineta Stasiulytė, – puikus įrodymas, kad karštos gali atrodyti ne tik jauniklės. Pakanka tik šiek tiek savimi pasirūpinti. Taigi kai bare tuštinsi trečią bokalą alaus, atmink: šiuo metu kažkur tariama senutė neriasi iš kailio tobulindama savo kūną. Jeigu jūsų keliai kada nors susikirstų, pasvarstyk, kas tavo vaikinui padarytų didesnį įspūdį: nors ir jaunas, bet nuo vakarėlių paburkęs tavo veidelis ar jos išpuoselėtas kūnas ir patirtis?

Jos nezyzia lovoje. Vyresnės moterys dažniau sutinka eksperimentuoti ir jaučia mažiau kompleksų būdamos nuogos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis