Rink geriausią sužadėtuvių scenarijų! (net 7 idėjos!)

Sužavėti Ievos ir Andriaus sužadėtuvių istorijos prašėme tavęs pasidalinti savo patirtimi arba... svajonėmis apie tobulą pasipiršimą. Pateikiame tau keturias geriausias jau įvykusių sužadėtuvių istorijas bei tris – tokias, apie kokias merginos dar svajoja.

Jūra mudu vėl suartino... Mano sužadėtuvių istorija – ypatinga: žiedas ne tik įprasmino begalinę meilę, bet ir sulipdė tuomet jau griūvančius tarpusavio santykius. Nuolat pykomės, skyrėmės ir taikėmės, iš serijos kartu – sunku, atskirai – neįmanoma. Skirtingai įsivaizdavome daugelį dalykų, vienas kitam kėlėme vis didesnius reikalavimus.
Artėjo mūsų dviejų metų draugystės – karo sukaktis. Nusprendėme, kad taip gyventi toliau neįmanoma – pasukome skirtingais keliais. Buvo beprotiškai skaudu netekti mylimo žmogaus, bet tikėjau – turiu leisti jam rasti laimę.
Vaikinas taip lengvai rankų nenuleido – pasiūlė paminėti mudviejų sukaktį paskutinį kartą, kaip jis tuomet sakė: ”už tai, kas buvo”. Išvykome prie jūros – tai simbolinė mudviejų atostogų, švenčių ir meilės vieta. Tą vakarą jodinėjome pajūriu, stebėjome besileidžiančią saulę, dalijomės prisiminimais. Draugas nedrąsiai, bet ryžtingai įpylė šampano. Vietoje tosto išgirdau: ”Ar būsi mano žmona?” Atrodė, lyg širdis iš krūtinės iššoks... Buvo labai netikėta, bet neapsakomai malonu.
Man ištarus ”taip” ranką papuošė žiedas, gyvenimą – meilė. Supratau, kokia svarbi ir reikalinga esu šiam žmogui: nepaisydamas mano pavydo priepuolių ir isteriško elgesio, jis man pasipiršo. Nemeluosiu, šis esminis pokytis mintyse lėmė pokyčius ir mano elgesyje. Susituokėme šią vasarą. Darysiu viską, kad gyventume ilgai ir labai laimingai. (Kami)

Neplanuotas festivalis mūsų širdyse. Praeitų metų vasarą su Laurynu skubėjome į ,,Tamsta muzika'' festivalį. Tą naktį neužmigome iki paryčių: kalbėjomės ir glaudėmės vienas šalia kito, kol paryčiais Laurynas paklausė: „Ar būsi mano žmonelė?“ Nesupratau šio klausimo rimtumo, kol jis dar kartą pakartojo: „Aš rimtai... Ar sutinki būti mano žmona?“
Žinoma, sutikau. Nereikėjo nei žiedo, nei rožių, nei žvakių. Buvome miške, palapinėje, lauke beprotiškai pliaupė lietus. Aplink – juoda naktis, tik Jis ir aš...
Rytą džiugi žinia apskriejo draugus, visi mus sveikino ir kartu džiaugėsi. Gavau ir žieduką – vaikinas ryte nupirko jį iš vieno festivalyje buvusio menininko. Tokį paprastą, bet man patį mylimiausią.
Galiu pasakyti viena: nuoširdiems dalykams nereikia daiktų, pasiruošimo, planavimo. Užtenka tiesiog suprasti, kad visą gyvenimą nori būti kartu. Tiesa, anksčiau svajodavau apie romantišką, planuotą pasipiršimą. Bet kai tai įvyko visiškai netikėtai tokioje vietoje, kur nė įsivaizdavusi nebūčiau, ši istorija įgavo dar didesnę prasmę. Tai buvo tobula. Toks yra ir mudviejų vedybinis gyvenimas – tobulas jau daugiau nei pusę metų. (Marija) 
Nuotraukose: sužadėtuvių rytas bei vestuvių diena


„Futbolo komandą auginkime kartu!“ Tą dieną nesisekė niekas: egzaminas, lietus, vaikino futbolo komanda startavo ne itin sėkmingai. Stebėjau rungtynes pavargusi ir šlapia – vaikinas primygtinai prašė ateiti, todėl negalėjau atsisakyti. Staiga – sąmyšis aikštelėje: žaidėjai sustojo į didelį ratą o viduryje – mylimasis garsiai klausdamas: „Laura, ar tekėsi už manęs? Pažadu – futbolo komandą auginsime kartu!!“ Sėdėjau amo netekusi, kol komanda atbėgo ir nešini mane ant rankų perdavė draugui. Graži tuomet tikrai nesijaučiau, bet laiminga – lyg devintame danguje! (Laura)

Geriausia gimtadienio dovana. 2011 metai, gegužės 9-osios – mano gimtadienio rytas. Su mama gaminome šventinius pietus, kai staiga į duris paskambino mano dabartinis vyras. Atsiklausė mamos, ar gali mane trumpam "pasiskolinti" ir mudu išėjome. Ilgai važiavome autobusu, mylimasis vis kalbėjo apie orą ir pavasarį. Išlipus iš autobuso buvau paprašyta užsimerkti ir tvirtai įsikibti mylimajam į parankę. Jutau, kaip batelių kulniukai sminga į žemę, tačiau buvau nuoširdžiai užsimerkusi.
Atsimerkusi pamačiau ant vieno kelio klūpantį, sužadėtuvių žiedą laikantį vyrą. Greta medžio su mudviejų inicialais: „A+G“ širdelėje. Išgirdusi: „Gerda, ar sutinki už manęs tekėti?“ susigraudinau. Ištarusi: „Taip“ kuo skubiau puoliau vyrui į glėbį. Abu stovėjome susigraudinę – verkėme lyg maži vaikai. Tai buvo jaudinanti ir jautri akimirka, kurią įteisinome šių metų vasarį. Šiuo metu išgyvename tikrą šeiminio gyvenimo euforiją... (Gerda)

Nuotraukoje: vyro išdrožinėti mylimųjų inicialai

Siūlomos sužadėtuvių idėjos

Romantika su delfinais. Būtų įspūdinga susižadėti Klaipėdos Delfinariume, delfinų pasirodymo metu – juk jie tokie ypatingi gyvūnai! Pasirodymo metu delfinai išnirtų priešais sužadėtinius su plakatu: „(merginos vardas), ar tekėsi už manęs?“ (Edita)

Rungtynių kulminacija. Šis scenarijus turėtų patikti aistringoms futbolo gerbėjoms. Įsivaizduok: vaikinas aprengia visą futbolo komandą marškinėliais, ant kurių – tik po raidę. Po rungtynių žaidėjai išsirikiuoja stadione priešais tave su užrašu: „Tekėk už manęs, (tavo vardas)“. (Darja)

Veiksmo kupinos sužadėtuvės kino teatre. Svajoju apie tokį piršlybų scenarijų: kino teatre su vaikinu laukiame filmo premjeros. Kaip visada – pirmiausia rodomas ne filmas, o reklamuojamos greitai pasirodysiančios kino premjeros. Taigi, įprasta reklama apie dar vieną nuobodų veiksmo filmą šaudo – gaudo, o anonso pabaigoje į veiksmą montažo pagalba įsitraukia ir mylimasis klausdamas: „Ar tu...?“ Tuomet anonsas sustabdomas, šalia manęs sėdintis vaikinas pakyla iš kino teatro kėdės, priklaupia ant kelio ir užbaigia klausimą: „...tekėsi už manęs?“ (Rūta)

Balsuok ir rink – daugiausia balsų surinkusios istorijos autorė laimės 100 Lt vertės kuponą apatiniam trikotažui „Baci“ įsigyti. Balsavimas truks iki rugsėjo 27 dienos. COSMO su laimėtoja susisieks asmeniškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis