Kaip pelnyti nedėmesingo vyro dėmesį?

Jei pastaruoju metu mylimasis mieliau gniaužia pagalvę ant sofos, užuot glaudęs tave, ir televizoriui skiria daugiau dėmesio nei judviejų santykiams, delsk nedelsusi – vis tiek teks ko nors imtis!

Esama vyrų – puikių žmonių, nuostabių draugų, bet... niekam tikusių mylimųjų. Vieniems iš pat pradžių niekas nerūpi. Kiti nedėmesingi tampa po kiek laiko. Ir ką gi daryti?

Jis neteikia dėmesio smulkmenoms. Kurgi dingo visi tie malonūs netikėtumai, dovanėlės? Net komplimentus iš mylimojo tenka traukti vos ne replėmis. Kodėl iš pradžių buvęs toks dėmesingas, dabar jis visiškai nebesistengia? Ogi todėl, kad medaus mėnuo baigėsi! Ne, su vestuvėmis tai neturi nieko bendra – tiesiog vaikinas pasijuto tave jau užkariavęs. Kam čia dar stengtis?

Tavo strategija. Jei trūksta visų tų mielų meilės laiškelių, kitų dėmesio ženklų, ženk pati pirmą žingsnį – padaryk ką nors malonaus vaikinui ir paaiškink, kaip gera jausti mylimo žmogaus dėmesį. Tik nepersistenk, nekurk iš musės dramblio.

Jis nieko nedaro. Susitinkate tik tada, jei tu pasirūpini? Laisvalaikį organizuoji irgi tik tu? Vadinasi, šalia tavęs – tinginys. Jis žino: tu viską sutvarkysi, nupirksi ir užsakysi. Jam taip patogu, kad nebelieka noro nė pirštelio pajudinti. Kita vertus, jei taip elgtis pradėjo neseniai, gal dėl to kaltas stresas darbe – pervargę vyrai tiesiog nebepajėgia dar kuo nors domėtis.

Tavo strategija. Jei jautiesi blogai, nemėgink to slapstyti tyla. Aiškiai išdėstyk, kas tave slegia, ir pasiūlyk, kaip būtų galima pakeisti situaciją. Jei būsite nuoširdūs, reikalai turėtų pakrypti į gera.

Jam niekas nerūpi. Jei esi vaikinui svarbi, jis visada tai parodys. Bet jei staiga pradeda tavimi visiškai nebesidomėti, suklusk. Santykių ekspertų teigimu, vyrai dažniausiai taip elgtis pradeda, kai norėtų santykius nutraukti, tačiau nedrįsta, be to, santykių aiškinimasis jiems kelia siaubą. Užuot prabilę, jie padarys viską, kad susiprastum: esi nebeįdomi. Gal iš tiesų ir ne taip rimta, tačiau kartojame: yra dėl ko sunerimti.

Tavo strategija. Išsakyk, ko tikiesi iš santykių. Jei jis nori to paties ir stengsis keistis, sukaupk kantrybę ir padėk jam. Gal jis tiesiog nežino, kaip reikėtų elgtis tapus pora. Bet jei į tavo kalbas jis nereaguoja, vadinasi, nėra ko laukti – laikas atsisveikinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis