Stulbinantys faktai apie DIDĮJĮ O(pirma dalis)

Londono olimpinės žaidynės jau nugrimzdo užmarštin, tačiau mes nutarėme pagerbti sporto šaką, kurios neišvydome nė per vienas olimpines žaidynes ir kuri vargu ar bus kada nors įtraukta į oficialią olimpiados programą.

Sporto šulams visiškai neįdomu, jog didieji O sveikatai naudingi ne mažiau nei kokia penkiakovė: jie aktyvina širdies darbą ir greitina kraujo apytaką. Trumpiau tariant, kad ilgi savaitgaliai neprailgtų, siūlome tau ir tavo vaikinui siekti savo aukso medalių!

1. Geras seksas – tai ne vien orgazmas. Kulminacija – vos antroji lytinio akto stadija (pirmoji – susijaudinimas, trečioji – atomazga). Moterys gali seksualiai pasitenkinti per bet kurią šių stadijų.

2. Sekso tyrėjų „the Fundamentals of Sex“ (anglų k. „Sekso pagrindai“) autorių Philipo Cauthery ir Martino Cole'o teigimu, esama moterų, gebančių patirti apie šimtą orgazmų per valandą!

3. 47 proc. moterų pirmąjį orgazmą patyrė masturbuodamosi.

4. Tyrimų duomenimis, 48 proc. galvos skausmo kamuojamų moterų šios negalios atsikratė taikydamos didžiojo O terapiją. Skausmas, beje, praeidavo greičiau nei vartojant vaistus.

5. S.Freudas teigė: moterys gali patirti dvejopus orgazmus – klitorinį bei vaginalinį. Tačiau 1996 m. ginekologas V.E.Johnson įrodė: yra tik vienas orgazmo tipas, tačiau egzistuoja keletas būdų jam pasiekti.

6. Moterys, kurios nesijaučia saugios bei tikros dėl savo santykių, rečiau pasiekia orgazmą.

7. Kai kurios moterys orgazmo metu alpsta. Labai retais atvejais gali ištikti širdies paralyžius ar netgi mirtis. Dabar aišku, kodėl prancūzai orgazmą vadina „la petit mort“ („mažoji mirtis“).

8. XX a. pradžioje pasirodė pirmieji elektriniai vibratoriai. Daugelis namų apyvokos prietaisų tuo metu dar nebuvo išrasti. Tarkim, dulkių siurblys buvo sukonstruotas tik po devynerių metų, o elektrinis lygintuvas – po dešimtmečio.

9. Daugiau nei 70 proc. moterų teigia kulminaciją pasiekiančios tik tada, kai stimuliuojamas klitoris. Be to, jos, skirtingai nei vyrai, gali patirti daugybinių orgazmų. „Po sekso moterys atitoksta lėčiau nei vyrai“, – teigia JAV seksologė dr.Yvonne K.Fulbright.

10. Ilgiausias užfiksuotas moters masturbavimosi seansas truko šešias su puse valandos, o vyro – aštuonias su puse. Ar ne paprasčiau būtų buvę jiems tiesiog susitikti?

11. Maždaug 0,06 proc. vyrų geba pasiekti orgazmą tik pasitelkę fantaziją – visiškai savęs nelytėdami. Apie ką gi jie svajoja?

12. Negali pakęsti šlapios dėmės lovoje? Džiaukis, kad nesi banginio patelė: banginis per vieną ejakuliaciją gali išleisti apie dvidešimt tonų sėklos!

13. Tau patinka atkreipti dėmesį? Net jei taip, esame įsitikinę, jog nė iš tolo neprilygsti San Francisko sekso ir kultūros centro organizuoto „Masturbatono“ dalyviams. Labdaros tikslais šį smagumėlį gali stebėti (ir prie jo prisidėti) internetu. Deja, tik Amerikoje.

14. Daugiausia (net 49!) orgazmų vienu prigulimu pasiekė moteris iš Londono. Tai įvyko 2006 m.

15. Kai užvaldo orgazmas, nustoja veikusios smegenų sritys, atsakingos už emocijų kontrolę. Taip pat nuslopsta baimės jausmas ir prarandamas gebėjimas tinkamai vertinti pavojų.

16. Tyrimų duomenimis, heteroseksualios moterys susijaudina žiūrėdamos filmus, kuriuose mylisi visokios orientacijos žmonės. O vyrus kaitina tik tos scenos, kur dominuoja jų pripažįstamos seksualinės pakraipos atstovai.

17. 70 proc. moterų bent kartą yra vaidinusios orgazmą. Kulminaciją išduodantys ženklai: prieš pat orgazmą susitraukęs klitoris, padažnėjęs pulsas, išsiplėtę vyzdžiai, vaginos raumenų spazmai, išlenktos pėdos ir sustandėję speneliai. Abejojame, kad vaikinas gebės viską tuoj pat sužiūrėti, tad greičiausia jis taip ir nesužinos, suteikė tau malonumą ar ne.

18. Vyrų orgazmas smegenis veikia taip pat kaip heroinas – narkomanus. Per ejakuliaciją nuskenavus vyrų smegenis nustatyta: orgazmo akimirką ypač suaktyvėja smegenų atpildo centras. Tai įrodo, kad seksas gali sukelti priklausomybę...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis