Stulbinantys faktai apie DIDĮJĮ O (antra dalis)

Pateikiame tau dar kelioliką stulbinančių faktų apie didįjį O.

1. Tuo metu, kai pasieki orgazmą, organizmas pagamina keturis kartus daugiau ryšį stiprinančio hormono oksitocino.

2. Sekso metu orgazmą pasiekia mažiau nei trečdalis moterų ir trys ketvirčiai vyrų. Tačiau jei vyrai glamonėms skiria daugiau nei 21 minutę, šie skaičiai šokteli iki devynių patenkintųjų iš dešimties.

3. Apie 60 proc. visų moterų yra patyrusios ejakuliaciją, maždaug 10 proc. tvirtina reguliariai tai išgyvenančios orgazmo metu. Dauguma moterų galėtų to išmokti. Bet ar tikrai mums reikia dar vienos šlapios dėmės ant paklodės?

4. Mokslininkų teigimu, ne visos mes apdovanotos tašku G, tačiau jei jis yra, tai jo reikia ieškoti apatiniame priekinės makšties sienelės trečdalyje, maždaug penki centimetrai nuo makšties pradžios. Šiaip jau taškas G tėra žirnio dydžio, tačiau tinkamai stimuliuojamas gali tapti toks didelis kaip graikinis riešutas.

5. Patirsi neišdildomų įspūdžių, jei išbandysi ekspertų rekomenduojamą tęstinį seksualinį orgazmą: jis gali trukti net 20 minučių! Tegul vaikinas iš pradžių glamonėja lytines lūpas, o tada – klitorį. Giliai kvėpuodama ritmiškai sutraukinėk tarpvietės raumenis. Kai vaikinas pajus, kad makštis susitraukinėja kas dvi sekundes ir artėja tavo O, bus ženklas jam įsiskverbti. Jo pirštai tegul tęsia tavo visapuses glamones. Greit sulauksi naujos malonumų bangos.

6. Italų mokslininkai nustatė, kad tašką G galima rasti ultragarsu. Deja, nedaugelis partnerių turi įmontuotą taško G radarą, tad teks tau pačiai pateikti instrukciją.

7. Seksualinio ugdymo programa „I Heart Female Orgasm“ (anglų k. „Aš myliu moterišką orgazmą“) sukūrę sekso švietėjai Doriana Solot ir Marshallas Milleris teigia, kad apytikriai 1 proc. moterų kulminaciją gali sukelti vien tik spenelių jaudrinimas. Na ir pasisekė toms moterims!

8. Dabar moterys turi galimybę implantuoti neurostimuliacinį aparatėlį ir nuotolinio valdymo pulteliu siųsti sau orgazmus. Šis technikos stebuklas kainuoja 33 000 Lt.

9. Tyrimų duomenimis, vyrai, per savaitę patiriantys du tris orgazmus, gyvena ilgiau. Didieji O naudingi ir moterų sveikatai, tik ne taip akivaizdžiai.

10. Ar tikrai moterims reikia daugiau laiko orgazmui pasiekti? Vidutinė moteris užtrunka aštuonias minutes, tačiau, pasak seksologo Seymouro Fisherio, kai kurioms merginoms iki visiškos palaimos pakanka vos minutės. Tačiau esama ir tokių, kurioms per maža pusvalandžio.

11. Ne visi orgazmai vienodi. Atsipalaidavimas skiriasi nuo išlaisvinimo, nors abu vadinami slėnio orgazmais. Juos sukelia giliųjų raumenų relaksacija drauge su lėtu dirginimu. Šitokie orgazmai yra kiek švelnesnio pobūdžio, tad iškart po meilės seanso išvengsi staigaus nuotaikos kritimo.

12. Naujausių tyrimų duomenimis, gebėjimas pasiekti orgazmą gali būti susijęs su genais. Ar tai tiesa, ko gero, nepatikrinsime. Juk negalime prie sienos priremti mamų!

13. Australijoje atliktų tyrimų duomenimis, 56 proc. moterų kiekvieną kartą masturbuodamosi patiria orgazmą. Tik 24 proc. moterų tokios laimės nepatiria net būdamos guolyje su partneriu.

14. Kol kas niekas nesugebėjo įrodyti, kad visos gyvūnų patelės patiria orgazmų, tačiau tyrėjas iš Kinsėjaus instituto tikina, jog triušio ir šeško patelėms vis dėlto pasisekė. Pasirodo, peržiūrint filmuotą šeškų poravimosi medžiagą buvo pastebėta, jog „sprendžiant iš snukio išraiškos, orgazmas įvyko“.

15. Kai kurie senovės egiptiečiai tikėjo, kad dievaitis Atumas pasaulį sukūrė masturbuodamasis ir kad Tigro upė gimė iš dievybės sėklos!

16. Jei patirtum orgazmą ir tuo pat metu tau dar būtų stimuliuojamas taškas G, tavo gebėjimas kentėti skausmą padidėtų 107 proc. Kai kurių ekspertų teigimu, tai padėtų lengviau iškęsti ir gimdymo skausmus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis