Ko verta pasimokyti iš vyrų?

Turime omenyje, ne vinis kalti, lentas obliuoti ar griovius kasti. Iš vairuojančių vyrų pirmiausia pravartu išmokti tvarkingai pastatyti automobilį sausakimšoje „Akropolio“ aikštelėje. Dar kiekvienas save gerbiantis vyras moka...

...patylėti. Paprastai vyrai, nutarę garsiai dėstyti mintis, iš pradžių gerokai jas perkrato galvoje ir kruopščiai atrenka tas, kurios išties vertos tavo ausų. Nusprendusi ir tu neteršti eterio tuščiais pliurpalais, greitai pastebėsi, kad jūsų santykiai tapo dar intymesni. Juk sėdėti ramiai tyloje ir tuo pat metu jaustis patogiai gali tik labai artimi žmonės.

...neafišuoti jausmų. Merginos daro taip: jei jau įsimyli, apie tai sužino visas pasaulis, o mylimasis užverčiamas telefoniniais, elektroniniais ir tiesioginiais meilės prisipažinimais. Prie šito labai greitai įprantama ir kiekvienas kaip aš tave myliu skamba kaip eilinis labas rytas.

...nesijaudinti dėl niekų. Ar tikrai verta žliumbti dėl lūžusio nago? Įsivaizduok savo vaikiną: netyčia makaronų padažu išsitepliojęs marškinius jis užsidaro tualete ir paleidžia dūdas. Juokinga?

...pasitikėti kitais. Nė neįsivaizduoji, kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei lengvai imtum pasitikėti žmonėmis ir patikėtum, kad komplimentas tavo suknelei iš tiesų yra komplimentas, o ne pašaipa.

...pamiršti visas meiles darbo metu. Protingiau visus pilve plazdančius drugelius paslėpti giliame smegenų kamputyje ir per naktį gautą energiją skirti tokiam darbui, kuris būtų vertas dviejų premijų su atostogomis drugelių rojuje.

...neliūdėti trumpam išsiskyrus. Išlydėdama mylimąjį į kelionę pažvelk į kitą medalio pusę – kaip tik taip paprastai daro vyrai. Juk dvi savaites galėsi miegoti per visą lovą ir sapnuoti, kaip mylimasis renka tau dovaną kažkur Niujorke, Penktojoje aveniu. Puikumėlis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis