Košmaras, o ne seksas! 6 realios istorijos apie niekam tikusius kartus

Studijų laikais įsižiūrėjau savo kursiokę. Teko gerokai pavargti, kol pradėjome susitikinėti, mat mergina buvo tikrai labai daili ir susilaukdavo nemažai dėmesio. Bandžiau įsitempti ją į lovą visokiais būdais, bet niekaip nesisekė. Galiausiai pasitaikė puiki proga: su kursiokais išsinuomojom sodybą visam savaitgaliui, mano naujoji mergina kaip reikiant atsipalaidavo ir mes permiegojome. Ryte kursiokai laidė nevienareikšmiškas užuominas apie karštą naktį, o aš stebėjausi, iš kur visi žino, nes mes viską darėme labai jau patyliukais. Vėliau išaiškėjo, kad aš nebuvau vienintelis, su kuriuo ji tą naktį permiegojo, ir tikrai ne apie seksą su manimi visi taip garsiai kalbėjo.


Studijavau kitame mieste ir švenčių laikotarpiu atvažiavau pas savo merginą. Atrodė, kad viskas gerai, bet po sekso ji man pranešė, kad nori skirtis. Pasirodo, šios nakties jai reikėjo tam, kad įsitikintų, jog jausmai tikrai praėjo. Kalėdas atšvenčiau tiesiog puikiai.


Įsivaizduokit, klube susipažinau su žiauriai seksualiu vaikinu. Galvojau, čia tai pasisekė... Nuvažiavome pas mane namo, karštai pasimylėjome ir po orgazmo jis apsiverkė. Ne tai, kad ašarą išspaudė, o tiesiog apsiraudojo. Pasirodo, neseniai išsiskyrė su mergina ir šis vienos nakties nuotykis jam dar labiau priminė, ko jis neteko. Taigi sėdėjau nuoga lovoje šalia karšto vaikino ir klausiausi jo nelaimingos meilės istorijos. Daugiau taip ir nesusitikome.


Jei manote, kad sekso metu neįmanoma užmigti, tai labai klystate. Įsijautusi jodinėjau ant savo vyro ir supratau, kad jo draugelis kažkaip glemba. Klausiu: „Mažiukai, kas yra?“ Tyla. Užsidegiau stalinę lemputę, o mano vyras pučia sau į ūsą atsipūtęs. Geriausia, kad ryte jis net neprisiminė, jog mes mylėjomės ir nesuprato, ko aš tokia įsižeidusi.


Naktis. Miegamasis. Ji ritmingai ant manęs juda ir staiga klausia: „Rytoj mano močiutės metinės. Ateisi?“ Erekcija dingo per 5 sekundes.


Sako, ne dydis svarbiausia, bet vis dėlto... Mano naujos simpatijos penis buvo vidutinio dydžio, bet ganėtinai plonas. Jei atvirai, sekso metu nelabai ką ir jaučiau... Po visko jis patenkintas išsidrėbė ant lovos taip, tarsi būtų atlikęs didžiausią žygdarbį ir pareiškė, kad buvo „visai neblogai“. What? Kokiu asilu reikia būti, kad naujai merginai pasakytum „su tavim buvo VISAI neblogai“? Nutylėjau ir iš mandagumo nepasakiau, kad jam net tokio įvertinimo neskirčiau.


Tavo intymiame gyvenime taip pat buvo ne pačių geriausių akimirkų? Pasipasakok, kartu smagiai pasijuoksim!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis