Būdai atitolinti ejakuliaciją

Gebėjimas greitai šaudyti gali praversti sportuojant ir ginant Tėvynę. Deja, lovoje tokie gebėjimai nepelnys nei pergalės, nei šlovės.

Manai, per ankstyva ejakuliacija – viagra neapsirūpinusių solidaus amžiaus dėdžių problema? Statistikai tavo nuomonė nė motais: pasirodo, per greiti yra tik 35 proc. 50 metų slenkstį perkopusių vyrų ir net 65 proc. vyrų iki 30–ies! Maždaug trečdaliui šių sėkla išsilieja dėl nervų sutrikimų. Kone pusė dėl žaibiškos pabaigos išgyvenančių vyrų susiduria dar ir su kitomis problemomis: silpna erekcija, prostatitu ar urogenitaline infekcija.

Kaip jaučiasi pernelyg anksti baigęs vyras? Žinoma, apgailėtinai – juk nesugeba patenkinti savo mylimosios. Rezultatas: ji nelaiminga, bet tyli, nes bijo įžeisti. Jis – jaučiasi nepatogiai, bet tyli, nes bijo apie tai kalbėti. Tik tokiu atveju tyla visiškai nėra gera byla.

Tiesa, net patys medikai nesutaria, ką vadinti priešlaikine ejakuliacija. Bulgarų mokslininko D.Zdrvomislovo nuomone, priešlaikinė ejakuliacija – tai spermos išsiliejimas per pirmas penkias lytinio akto minutes. Oho, tokia teorija daugeliui stipriosios lyties atstovų įvarytų nevisavertiškumo kompleksą! Matyt, dėl to ir nuogąstaudami dauguma ekspertų sutaria: sunerimti verta tik tada, jei vyras baigia nė nespėjęs įsiskverbti į partnerę arba nuo įsiskverbimo pradžios nespėjus praeiti nė porai minučių.

Tik neskubėk daryti išvadų. Vaikinas gali greitai išsikvėpti ir ne dėl to, kad rimtai sutriko jo lytinė funkcija. Pavyzdžiui, jūs ilgokai nesimatėte, o jam, karšto būdo vyrukui (temperamentas šiuo atveju labai svarbus), per tą laiką nepasitaikė progos nuleisti garą kaip nors kitaip. Arba jūsų įžanginės glamonės truko apie 20 minučių, ir judu vienas kitą glamonėjote ne tik ranka, bet ir burna. Arba mylėdamiesi judėjote vienodu vidutinišku tempu (t.y. nei greičiau, nei lėčiau) – tokiu atveju beveik kiekvienas vyras ejakuliuoja per 50–80 sekundžių. Arba išbandėte analinį seksą – šiuo atveju vyras gali išsilieti ir per 30 sekundžių. Tokia greita pabaiga gali ištikti ir dėl pernelyg siauros makšties arba pernelyg didelės varpos (tada viršutinė jos dalies trintis intensyvesnė, ir dėl to ejakuliacija gali įvykti per 60–90 sekundžių). Pernelyg greitos atomazgos priežastis gali būti ir vaikino amžius: iki 19 metų varpos galvutė itin jautri – kartais pakanka tik ją paliesti, ir viskas.

Visais kitais atvejais vertėtų apsilankyti pas gydytoją. Beje, patartina į jį kreiptis ir jei judviejų aktas trunka ilgiau nei dvi minutes, tačiau rezultatas abiejų (ar tavęs) netenkina. Tokiu atveju iškart užsirašykite ir pas seksologą – jums teks spręsti ne tik fiziologines, bet ir psichologines problemas.

Šie būdai atitolinti ejakuliaciją ne visiems padeda, bet pabandyti juk galima. Tik neužsižaiskite – jei po keleto sykių jokio pagerėjimo nepajusite, verčiau kreipkitės į gydytoją.

* Tegul vaikinas masturbuojasi – kuo dažniau, tuo geriau. Prieš pat lytinį aktą paskatink jį save pamaloninti bent porą kartų. Tiesa, šis būdas netinka, jei vaikinui susikaupti prieš naują žygį reikia daugiau nei pusvalandžio.

* Vos tik vaikinas pajunta artėjant finalą, tegu liaujasi judėjęs, bet lieka tavyje. Per šią pertaukėlę galite pasiglamonėti.

* Kraustykis į viršų, kad jis galėtų atsipalaiduoti ir kontroliuoti savo emocijas (orgazmą – taip pat).

* Visiškai atsipalaidavusį vaikiną guldyk ant nugaros ir stimuliuok ranka. Pajutusi artėjant sprogimą sustok ir stipriai suspausk varpos galvutę ties riba su apyvarpe. Palaikyk maždaug penkias sekundes. Vaikinui neskaudės, užtat erekcija susilpnės ar net išnyks. Kai jo varpa vėl taps kovinės parengties, triuką pakartok. Sako, rezultatų matyti jau po keleto savaičių tokių treniruočių.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis