Ar moki bučiuotis?

Bučinys bučiniui nelygus. Kai kurie nemokšiški seilėjimaisi gali ne tik nesukelti aistros, bet ir visiškai ją numalšinti. Tau ar tavo vaikinui šioje srityje reikėtų tobulėti? Šie patarimai jums padės.

Ekspertai sako: skirtingomis situacijomis derėtų demonstruoti vis kitokią techniką. Pradėkime nuo fiziologijos: lūpose gausu nervų galūnėlių. Vadinasi, stimuliuojant jas kaitinama aistra. Dar prisiminkime jausmingąją bučinių galią – ir fizinis bei dvasinis pasitenkinimas garantuoti.

Pasisveikinimas: pamiršk pakštelėjimus. Tokia proga tinkamiausias – aistringas, energingas bučinys. Greičiausia vaikinas atsakys taip pat karštai, – vadinasi, ir pati pajusi meilės antplūdį. Bučiniai, ko gero, yra geriausias būdas romantiškiems santykiams išlaikyti. Lūpos – tobula priemonė leisti partneriui suprasti, kaip iš tikrųjų tą akimirką jautiesi.

Glamonės: sukelk švelnių bučinių lietų. Nusėk visą mylimojo veidą, tik ne lūpas, bučiniais. Kai pajusi, kad jis kaista, liežuviu aistringai apvesk jo lūpų kontūrą. Neskubėk – dabar gali pereiti prie bučinių atvira burna, bet kol kas susilaikyk nuo žaidimų liežuviu. Jei vaikinas apimtas aistros mėgintų tave skubinti, trumpam atsitrauk, o tada vėl grįžk prie bučinių. Retkarčiais švelniai krimstelk jam apatinę lūpą ar švelniai ją pačiulpk. Akimirką atsitrauk, o tada paglamonėk viršutinę lūpą. Šok tai prie viršutinės, tai prie apatinės lūpos lyg žaisdama. Erzink mylimąjį – jo aistra ims liepsnoti kaip olimpinė ugnis.

Veiksmui įsibėgėjus: skelbk liežuvių karą. Išmėgink dramatišką Holivudo bučinį. Reikės šiek tiek vaidybos. Pasistenk, kad vaikinas tave rankomis tvirtai apglėbtų per liemenį. Tu dešine ranka lėtai ir jausmingai glamonėk vaikinui krūtinę artėdama sprando link, tvirtai jį apkabink. Dabar metas seksualiai išsilenkti ir atlošti galvą. Pamažu lošdamasi atgal, nuleisk kairę ranką prie šono. Nebijok, nenukrisi – suveiks vaikino testosteronas, tad jis instinktyviai tave laikys tvirčiau. Vėl imkis iniciatyvos: šiek tiek praverk lūpas – tai ženklas prisitraukti tave ugningam bučiniui. Žaisk lūpomis ir liežuviu, kol vienam iš jūsų gyvybiškai prireiks įkvėpti oro. Stenkis šį momentą uždelsti kuo ilgiau, kad kulminacija būtų dar saldesnė.

Kai nusimesite drabužius, pasodink vaikiną ant kėdės. Apžerk jį. Mylimajam įsiskverbus, apžiok jo liežuvį ir švelniai čiulpk – taip, kad tempas derintųsi su vaikino klubų ritmika. Kaitaliok bučinių intensyvumą ir gylį. Porą minučių bučiuok ilgai ir jausmingai, paskui nustebink stipriu, itin giliu bučiniu. Tada vėl grįžk prie jausmingojo prancūziškojo bučiavimosi. Kartkartėmis prasižiok ir liežuviu suk ratukus aplink jo liežuvį tarsi laižydama ledus. Kaitaliok veiksmą – tai dar labiau jaudins vaikiną.

Didysis O: tedul siaučia instinktų audra! Bučiavimasis gali suteikti nepaprastos jėgos sprogimui, nes tuo pat metu susipina skonio, kvapo ir lytėjimo pojūčiai. Klaidžiok lūpomis ne tik po mylimojo veidą, bet ir po kaklą – ši sritis itin jautri. Liežuviu slysk pirmyn ir atgal per vaikino gomurį – vietą, kuri, pripažink, retai sulaukia tavo dėmesio. Neįprasti pojūčiai tik dar labiau jaudrina.

Atomazga: apkabink ir paglostyk. Apiberk mylimojo kūną saldžiais bučiniais – veidą, nugarą bei kitas kūno dalis. Taip perduosi savo šilumą ir švelnumą. Arba atsigulk vaikinui už nugaros ir švelniai glostydama jam plaukus bučiuok sprandą. Tokia padėtis padeda jam atsipalaiduoti, o tau – patenkinti glamonių poreikį. Kai galutinai pasisotinsi įspūdžių ir imsi grimzti į miegų karalystę, apdovanok mylimąjį paskutiniu (šiąnakt) švelniu bučiniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis