Meilės žaidimų įrankiai

Jie – populiariausia mergvakario organizatorių dovana būsimajai nuotakai. Išpakuoti vienas verčia nurausti, kitas klykti iš susijaudinimo, trečias nustebti. Kas tai? Nė nereikia kitų variantų – atspėjai, – kalbėsimės apie vibratorius.

Prisimeni, kaip dorovingoji Šarlotė iš „Sekso ir miesto“ nepaleisdavo iš rankų (ir kojų) savojo triušiuko? Jis jai sukeldavo tokias aistrų bangas, kad ir draugių nebereikėjo. Kodėl vibratorius Šarlotei tapo nepamainomu malonumų įrankiu? Ogi todėl, kad skirtingai nei vyras, triušiukas veikdavo nepailsdamai tik tuomet, kai pati Šarlotė to pageidaudavo.

Neskatiname tavęs iš mylimojo glėbio pulti prie triušiuko. Kita vertus, vibratorius yra nepalyginamai geresnė išeitis už vienos nakties nuotykius. Jau vien todėl, kad nuotykis su tuo pačiu vibratoriumi gali tęstis ne vieną naktį. Tik pažvelk, kokių įmantrių ir keistų daikčiukų malonumams tenkinti yra sukurta.

Garsusis triušiukas: sukurtas taip, kad tuo pat metu stimuliuotų ir klitorį. Du malonumai vienu metu – kas gali būti geriau.

Plaštakos formos vibratorius – jeigu pabodo klasikiniai dydžiai, spalvos ir formos.

Pamačiusi štai tokį aksesuarą tikrosios jo paskirties nesupras nei mama, nei draugė. Tai – ne apyrankė, ne interjero detalė ir ne „Ambi Pur“ oro gaiviklis. Tai – tikrų tikriausias vibratorius.

Tai – ne maisto produktas. Tai – vibruojantis kiaušinis. 

Gera žinia tau ir tavo mylimajam – oralinio sekso stimuliatorius.

Jeigu malonumų palikti namuose nesinori, gali juos patirti ir kavinėje. Visiškai legaliai. Tau tereiks įsidėti šį vibratorių į kelnaites ir valdyti jį telefonu.

(Ne)puošni interjero detalė – vibruojantis pufas. Ką apie jį pasakytų Salvadoras Dali?

Vibruojanti kėdė. Ir malonu, ir patogu, bet ar gražu?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis