Ar verta naudoti seksualinį šantažą?

Žinai, kaip vadinamas grasinimas „Ak, šiandien grįši vėliau? Vadinasi, sekso negausi“? Seksualiniu šantažu. Geros mergaitės taip nedaro. Ir vyrai tai puikiai žino.

Prieš keletą metų paviešintoje gana keistoje Madonnos ir Guy Ritchie santuokos sutartyje, be gausybės įvairių keistai skambančių punktų, buvo paminėtas ir šis: abi šalys neturi teisės naudotis seksu norėdamos įskaudinti partnerį.

Ne ką geriau reikalai klostosi ir Europoje: čia net 90 proc. apklaustų moterų sąžiningai prisipažįsta: jeigu vyras prasikalsta, jam skelbiamas sekso boikotas. Mes norime priminti: toks elgesys, kai sąmoningai neduodi (sekso) siekdama kokios nors naudos ar mėgindama nubausti už kokius nors nusižengimus, yra pati paprasčiausia psichologinė manipuliacija. Tiesiog seksualinis šantažas. O jei seksualinis boikotas kaip profilaktikos priemonė partneriui bus skelbiamas reguliariai, vieną dieną jis gali neištverti ir nugrybauti į kairę. Ten, kur ne tik sekso gaus, bet už tai ir šiukšlių išnešti ar išmėtytų kojinių susirinkti neprivalės.

Suprantama, tie mūsų bauginimai tau nė motais, jeigu žinai, kad vyrukas dėl tavęs kraustosi iš proto, myli, dievina ir į jokias kaires nesidairo – iš baimės tave prarasti jis dar ne tokius tavo kaprizus pasiryžęs kęsti. Bet vis tiek nebūk tokia tikra – lašas po lašo, kaip žinai...

Seksas po audros

Tris dienas nesulaukei iš mylimojo jokios žinutės. Arba jis pasišaipė iš tavo dievinamo Murakamio. Arba pernelyg meiliai kalbėjo apie savo naująją kolegę. Arba penktadienio vakarą paliko tave vieną spoksoti televizorių, o pats parsivilko paryčiais. Ką manyti apie tokį vaikiną? Kad šią akimirką jis – tavo priešas Nr. 1. O kokia sveikai mąstanti moteris savo noru gulsis į lovą su priešu? Štai tau ir pretekstas skelbti sekso boikotą.

O toliau? Moterys klysta manydamos, kad vyrai supras subtilias užuominas. Tavo įsitikinimu, visa povyza sakai: „Aš įsižeidusi, atsiprašyk“, o jam tavo tyla reiškia visiškai ką kita: „Aš tavęs nebemyliu.“ Todėl, mieloji, prasižiok ir aiškiai išdėstyk, kad esi įsižeidusi, todėl šiąnakt jis seksą matys kaip nuogą Angeliną Jolie. Nes kai pyksti, negali atsipalaiduoti ir mėgautis procesu. Mylėsiesi tada, kai pyktis atlėgs, o tarp jūsų įsivyraus taika.

Seksas už seksą

Jis baigė anksčiau nei tu, bet nė mažojo pirštelio nepajudino, kad ir tau padėtų pasiekti didįjį O. Įsižeidusi kitą naktį keršiji ir atsisakai patenkinti mylimąjį oraliniu būdu. Jis savo ruožtu atsimoka tau tokiu pat užmaršumu. Dar po poros dienų vaikinas mėgina išpešti iš tavęs sponatišką greituką, o tu jį pasiunti tolėliau. Jis įsižeidęs išeina miegoti ant sofos, o tu paverki į pagalvę. Kitą dieną trenkęs durimis išdumia pas draugus/ mamą/ velniai žino kur. Galop po savaitės lyg ir susitaikote, pasimylite, bet kažkaip blankiai, be entuziazmo. O kam reikia tokio sekso? Nenorėdama sakyti tiesos vaidini, kad tau arba galvą skauda, arba PMS kankina. Nes jei nėra meilės, sutarimo, nenori ir sekso.

O toliau? Jei tau sudėtinga balsu aptarinėti intymaus pobūdžio problemas, siūlome pažaisti žaidimą, kurio esmė – apsikeisti erotiniais malonumais. Kitaip tariant, negatyvią situaciją (jei tu man ne, tai ir aš tau ne) keiskite į pozityvią: tu man darai taip, o aš tau – taip. Pavyzdžiui, jeigu jis nori, kad būtum viršuje, privalo palepinti tave masažu. Taip, visa tai irgi kvepia šantažu, tačiau bent jau abu liekate patenkinti.

Seksas vietoj padėkos

Kartu gyvenate senokai, seksas, net reguliarus, jau kurį laiką kvepia monotonija. Žodžiu, visiška nykuma. O tada vieną dieną iš darbo grįžęs vyras ima ir padovanoja tau... Gal ir ne žiedą su deimantu, bet kažką panašaus. Ką nors tokio, kad tu lengvai kvaištelėjusi iš laimės ir dėkingumo, nusitempi jį į lovą ir karštai atsilygini. Kaip senais gerais medaus mėnesio laikais. Laimingas ir patenkintas vyras neria į sapnų karalystę. Tik štai kitą rytą jį gali apnikti abejonės. Jeigu ne dovana, toookio sekso jis nebūtų gavęs? Kamuojamas abejonių bet kokį vėlesnį tavo laužymąsi dėl nuovargio/ migrenos ar prastos savijautos jis gali palaikyti bandymu išmušti naują malonią dovanėlę.

O toliau? Kas trukdo tau imtis iniciatyvos ir ką nors padovanoti vyrui – ne Kalėdų ir ne gimtadienio proga? Nesvarbu, tai būtų audringas ir neplanuotas seksas ar koks nors mielas niekutis. Tegul mylimasis žino: tu nori suteikti jam malonumą. Šiaip, be jokios priežasties.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis