Su kokiais vyrais prasidėti neverta

Esama vyrų, su kuriais susidėti gali nebent tada, jeigu negaila savęs, laiko ir nervų. Kur kas verčiau sutikus tokį pacientą dėti į kojas, kol sveikas prottas dar neapleido.

Jei tu jau seniai nesi ištekėjusi (jokios klaidos, nesi), greičiausia taip yra todėl, kad susitikinėji ne su tuo. Jei kalbėtume konkrečiau, šalia tavęs patogiai įsitaisė vienas intymofobų, kuris mieliau vienatvėje nusigaluotų, nei pravertų Santuokų rūmų duris. Kreipėmės į psichoterapeutus, kad padėtų tau bei likimo sesėms – išskirtų vyriškosios lyties žmogystas, kurių mums visoms vertėtų vengti. Dėl savo pačių ramybės.

Skirtingais šaltiniais, baimė kurti šeimą kankina apie 30 proc. iš pažiūros visiškai normalių vyrų. Daugiausia jų nusėdę išsivysčiusiose šalyse, ryja sau prozaką, kitus raminamuosius ir bando susidoroti su seksualinės revoliucijos padariniais. Vis dėlto ir mūsų platybėse tokių kinkadrebių sočiai.

Kas gi vyksta šių vyrų smegenyse? Kaip tai veikia santykius su moterimis? Ir kodėl, užuot patarę bent jau pamėginti įveikti intymofobo nuostatas, santykių ekspertai nuoširdžiai rekomenduoja negaišti laiko įrodinėjant, jog esi ta vienintelė ir nepakartojama, kurios žavesiui jis nesugebės atsispirti?

Beje, pernelyg ilgai pabendravusi su intymofobu ir pati rizikuoji susirgti šia chroniška liga. Taigi susipažink su Ne ne ne vyrų rūšimis (tiksliau, potencialiais psichikos specialistų pacientais) artimiau.

Pacientas Nr. 1 Tik ne į lovą!
Vien mintis apie lytinį aktą tokiam vyrui kelia siaubą – tikrą, neapsimestinį. Dėl to dažniausia kaltos vaikystėje patirtos psichologinės traumos. Kai persigandęs ir kaltės komplekso iškamuotas berniukas užauga, jam tampa iki beprotybės sudėtinga šiame seksualumu trykštančiame pasaulyje. Todėl jis žengia į anoniminį N metų, ir vis dar nekaltas klubą. Arba ima pamažu kraustytis iš proto kankinamas agresyvaus seksualumo, besisunkiančio iš televizoriaus ekrano, reklaminių plakatų, interneto ir net kokio respektabilaus dienraščio puslapių.

Pacientas Nr. 2 Rytinio pabėgimo aistruolis
Jei intymofobas įvykdo žygdarbį – užsiima seksu su realia moterimi, – tikėtina, jog rytą jis pajus siaubingą pasibjaurėjimą savo poelgiu. Pasidygėjimo kompleksų nekamuojamas vyras gali save įveikti – prisiversti dar bent kiek pasivolioti lovoje su savo nakties nimfa, o intymofobai dėl to ir yra intymofobai, kad: a) pasibjaurėjimą jaučia kaskart; b) nesugeba su tuo kovoti.

Pacientas Nr. 3 Skrupulingasis mimoza
Šio tipo intymofobas dažnai nekenčia to, ką kiti vyrai dievina, – oralinio sekso. Arba palietus jo varpą pradeda elgtis taip, tarsi gintų kūdikį nuo kobros. Šios ir kitos detalės sukelia intymofobui vis naujų pretekstų susierzinti, kol galop visiškai išmuša jį iš pusiausvyros. Kartais pridygsta tiek tabu, kad intymofobas kapituliuoja ir grįžta prie savo ištakų, t.y. prie totalaus negebėjimo priimti bet kokį kito žmogaus artumą.

Pacientas Nr. 4 Visos moterys – kaka
Šiuo atveju problemų reikia ieškoti ne lovose – smegenyse. Sekso fronte tiems vyrams viskas gerai. Problemų kyla tada, kai iškyla rimtų santykių šmėkla. Šio tipo intymofobai negali pakęsti jokio įsiveržimo į jų asmeninę erdvę. Štai kodėl jis tave išmeta ir iš savo gyvenimo, ir iš lovos – nes esi priešė, grobikė, puoselėjanti piktų kėslų, besikėsinanti į šventą ir neliečiamą jo erdvę.

Pacientas Nr. 5 Nepaliksi tu manęs!
Beveik visais atvejais šiuo sindromu sergantys vyrai – tėvų skyrybų aukos, smarkiai iškamuotos šio proceso vaikystėje. Kitas galimas variantas: jį velniop pasiuntė gyvenimo meilė. Kad ir kaip ten būtų nutikę, tai dvasinę traumą patyręs žmogus, neturintis jokio noro iš naujo išgyventi egzekuciciją. Todėl suveikia apsauginė reakcija – nuo šiol jokia moteriška koja netryps jo trapaus vidinio pasaulio!

Pacientas Nr. 6 Ieškojimų maniakas
Itin populiari intymofobija. Ja sergantis vyras ypatingas dėl to, kad tiesiog negali sau leisti susirasti tos vienintelės, idealios, nepakartojamos moters. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad nuoširdžiai ieško savo puselės. Dažniausia – bandydamas visus įmanomus variantus. Ir sustoti ieškoti jis jau nebepajėgia. Tokio intymofobo devizas: kovoti ir ieškoti, rasti ir... apsigalvoti.

Pacientas Nr. 7 Finansinio persekiojimo kankinys
Šis intymofobas itin užimtas. Nes nuolat seka visas Visatos merginas, mėgindamas pričiupti jas darant ką nors bloga. Jis niekaip negali patikėti, kad moteriai gali būti įdomus savaime, todėl kiekvieną šypseną ir dėmesio ženklą vertina kaip piktus kėslus, ypač savo piniginės atžvilgiu. Antra vertus, negali labai pykti ant tokio žmogaus – jo baimės stebint šiuolaikinių merginų elgesį dažnai būna pagrįstos. Tokiam žmogui bus sudėtinga įrodyti, kad nesi iš tokių, nuoširdžiai jį myli.

Pacientas Nr. 8 Auka ant amžinos meilės altoriaus
Skirtingai nei Pacientas Nr. 6, kuris tikrai nėra itin išrankus, šis intymofobas niekada neprasidės su bet kuo ir nemėgins kiekybės paversti kokybe. Jam reikia labai konkrečios moters – Jos, kuriai bus pasiryžęs atsiduoti iki ausų galiukų. Tik, jeigu esi pakankamai nuovoki, turbūt jau supratai: Jos, tokios ypatingos ir nepakartojamos moters, realiame gyvenime, bent jau šioje planetoje, nėra ir negali būti. Net jeigu šis intymofobas ir sutiktų ką nors panašaus į savo idealą, tokia mergina tikriausia tuoj spruktų išsigandusi nežemiško garbinimo.

Pacientas Nr. 9 Jokių žiedų. Jokių!
Kai kurie vyrai gali būti nerealiai faini. Tačiau jie niekada nesutiks oficialiai įregistruoti santykių. Kodėl? Jie gali sugalvoti pačių neįtikimiausių priežasčių. Pavyzdžiui, vos išgirdus Mendelsono maršą jį ištinka alergija. Arba išberia nuo auksinio žiedo. Arba kamuoja uošvių fobija. Neapykanta baltoms suknelėms.

Pacientas Nr. 10 Kodėl aš čia?
Pasitaiko, kad vieną dieną vyras atsistoja ir išeina. Po daugybės drauge praleistų metų. Nepaisydamas vaikų, paskolų, darbų ir jausmų. Jis tiesiog prisimena, kad iš prigimties yra atsiskyrėlis ir jam skubiai reikia leistis į kelią. Dėl to jis gali mesti jaukius namus, sutvarkytą buitį, jį mylinčius žmones. Paprastai tokie herojai po daugybės klajonių vieną dieną grįžta į šeimą, nes suvokia: kitur nei žolė žalesnė, nei moterys mielesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis