Saldžiausios kūno geidulio vietos

Nors ir kaip vienas kitą mylėtumėte, vienodai liečiamas kūnas tampa nebe toks jautrus, kitaip tariant, nuolat kartojamos glamonės praranda savo saldumą. Metas leistis į naujų karštų taškų paieškos ekspediciją. Pradedam?

Saldi vieta: aplink lūpas. Ar žinote, kad lūpų kraštelius supa daugybė itin jautrių nervų galūnėlių, todėl ši zona ypač jautriai reaguoja į lytėjimą? Perbrauk švelniai piršto galiuku per savo lūpų kraštelius (ten, kur brėžtum kontūrą lūpų pieštuku) – jauti, kaip maloniai šiurpsta oda?

Pabučiuok vaikiną kaip pratusi, o tada liežuvio galiuku švelniai perbrauk per viršutinės jo lūpos kraštelį. Atsitrauk ir vėl žaismingai pabučiuok, tik šįkart liežuvio galiuku palytėk jo apatinės lūpos kraštelį. Beje, šis triukas maloniai veikia ir moteris – mylimasis tau gali atsidėkoti tokiu pat būdu.

Saldi vieta: kaklo ir krūtinės sankryža. Čia yra ypatinga vietelė, kurią glamonėjant po kūną ima lakstyti itin malonūs šiurpuliukai. Tai – nedidukas įdubimas toje vietoje, kur kaklas jungiasi su raktikauliu.

Bučiuodama vaikinui kaklą rodomojo ir vidurinio pirštų galiukais švelniai brauk nuo jo peties iki tos duobutės, o čia stabtelk ir pradėk lėtai sukti apskritimus, tuo pat metu keliaudama į šį strateginį tašką lūpomis. Pasiekusi jį pabučiuok, drauge ir šildydama savo kvapu. Karščio ir prisilietimo derinys atpalaiduoja ir sykiu įaudrina.

Saldi vieta: šonų takeliai. Glamonėjant šią vietą jaudrinami refleksai, pradeda susitraukinėti apatiniai dubens raumenys – ir vyrams, ir moterims. O raumenims susitraukinėjant stiprėja įsiaudrinimas. Tik turėk omeny, kad šonai itin jautriai reaguoja ir į kutulį – glamonėk juos stipriau, kitaip rizikuoji mylimajam sukelti ne geismą, bet nevaldomo juoko priepuolį. Pradėk nuo vienos pusės, iš karto po šonkauliais: arba glostyk ranka, arba bučinius (spausk lūpomis stipriau nei įprastai) kaitaliok su lengvais kandžiojimais. Judėk klubikaulio link. Vis žvilgteldama dar žemiau – netruksi pamatyti, kokiais trūkčiojimais į tokius tavo lytėjimus reaguoja vaikino intymiausias arsenalas.

Saldi vieta: strėnos. Apdovanokite vienas kitą seksualiais masažais. Pradėjusi nuo pečių, minkomaisiais judesiais slysk žemyn. Kai pasieksi nugaros apačią, švelnink judesius. Lengvai spyruokliuodama glamonėk šią vietą pirštais. Ji tokia jautri, kad net vos juntami prisilietimai vers virpėti iš malonumo visą kūną. Kita idėja: lengvai priglusk prie vaikino strėnų skruostu – netikėto tavo prisilietimo sujaudintas jo organizmas iš karto ims reaguoti. O dabar švelniai švelniai pabučiuok šią vietą ir paglamonėk liežuviu. Gali į veiksmą įtraukti net plaukus – glostyk jais mylimojo odą, vėliau lengvai perbrauk ją nagais. Tu irgi salsi, kai vaikinas tave išglostys daugelyje čia siūlytų būdų, tik paprašyk, kad prieš tai jis nusiskustų – jei lies tave ir bučiuos badydamas antros dienos šeriais, iš laukiamo malonumo gali išeiti didelis pššš.

Saldi vieta: šlaunų vingiai. Palik šią vietą desertui – lemiamai glamonių atakai. Aplaižyk pirštą (drėgnesnis geriau slysta, vadinasi, labiau stimuliuoja) ir pradėk juo piešti nuo vidinės šlaunies vidurio aukštyn. Paskui nueik tą patį kelią liežuviu, bet nepasiek pačios intymiausios vaikino vietos. Šioje vietoje oda švelnutėlė. Juk žinai, iš kur kojos dygsta, – jaudrinant viršutinę vidinės šlaunų pusės dalį netiesiogiai veikiama ir intymiausioji vietelė, jos nervų galūnėlės kaipmat ima siųsti signalus. Dabar jau gali imti vaikino ranką ir uždėti ten, kur labiausia norisi. Smagios jums tolesnės kelionės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis