Amžius meilei – ne kliūtis? (apklausa)

Kartą rašėme, kad jaunesnius vyrus traukia vyresnės moterys. Ir to priežastis vardijome. Tačiau kaip vertinti situaciją, kai jaunos merginos įsikimba į brandžių vyrų rankovę? Ar visais atvejais tai – tikrų tikriausia ir jausmingiausia meilė, ar siekis užsitikrinti viskuo aprūpintą buitį?

Šiandien Lietuvą apskriejo žinia, kad 2013 metų vasario 23 dieną įvyks ilgai planuotos ir vis atidėliotos dvidešimtmetės naujosios muzikos grupės „Pop Ladies“ narės Monikos Kvietkutės ir 36-erių politiko Andriaus Šedžiaus vestuvės. Šešiolikos metų skirtumas šiai porai nesutrukdė įsiplieksti jausmams. Sveikiname ir linkime šeimyninės laimės.

Viena COSMO skaitytoja yra išsakiusi tokią poziciją: „Nematau nieko blogo įsimylėti vyrą, kuriam – beveik keturiasdešimt, o tau – dvidešimt. Blogybės prasideda tuomet, kai vyras nenumaldomai sensta, o tau – pats jėgų žydėjimas. Kai vieną rytą nubudusi pamatysi šalia savęs sutuoktinį suglebusia raukšlėta oda, nejučia pradėsi svajoti apie jauną raumeningą sodininiką ir suprasi, kad vis dėlto trokšti jaustis beprotiškai geidžiama ir glostoma ne raukšlėtų rankų.“

Į svetimas pinigines nelendame ir su žvake prie lovos nestovime, tačiau klausiame tavęs – ar meilei galioja amžiaus cenzas? Ar poros, tarp kurių yra didžiulis metų skirtumas, iš tiesų gali būti laimingos, ar tokios santuokos grindžiamos kitais motyvais?

Kol ieškosi atsakymo į klausimą, pažvelk, kurioms garsioms poroms su dideliu amžiaus skirtumu (kai mergina – gerokai jaunesnė už mylimąjį) santykiai nepavyko, o kurios – gyvena ilgai ir laimingai.

Šioms poroms nieko nepavyko:

Šios poros gyvena ilgai ir laimingai:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis