Sužinok, kaip patikrinti partnerio ištikimybę

Įgudęs lovelasas nukrypimus kairėn gali slėpti taip kruopščiai, kad niekada nesuseksi jo klystkelių. Gera žinia tau ir bloga žinia neištikimiems vyrams – Lietuvoje netrukus bus sukurtas įrenginys slaptiems romanams demaskuoti!

„Vienos technologijos dažnai keičia kitas, tačiau dažnai jos nepadeda išspręsti svarbiausių gyvenimo iššūkių,“ – įsitikinęs iš Afrikos kilęs vilnietis Mawuna Koutonin. Jo vadovaujama lietuvių programuotojų komanda šiuo metu kuria sprendimą, padėsiantį nustatyti, ar mylimasis tau ištikimas.

„Viskas prasidėjo nuo to, kad su draugais bare pastebėjome vaikiną, kuris tuo metu bučiavo tikrai ne savo merginą. Tikimės, kad produktas kurį netrukus paleisime, gelbės apgaudinėjamiems žmonėms, apsaugos ne tik jų jausmus, bet skyrybų atveju net ir turtą“,- trumpai sumanymo esmę apibūdina Qoqoriqo.com vadovas M. Koutonin.

Plačiau apie tai išgirsi atėjusi į didžiulį (ir nemokamą!) renginį – „Hub Camp“. Renginys vyks šiandien, spalio 26 d., nuo 16 val. „Swedbank“ konferencijų salėje (Konstitucijos pr. 20a), Vilniuje.

Plačiau apie renginį sužinosi „Hub Vilnius“ Facebook paskyroje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis