Seksas iš keršto: gera taktika?

Psichologai suskaičiavo 237 priežastis, kodėl mums reikia sekso. Tikrai tikrai – du! Šimtus! Trisdešimt! Septynias! Nuo susišildymo ir kalorijų deginimo iki nuobodulio vaikymo. Ir keršto. Jis, beje, užima toli gražu ne paskutinę vietą.

Moteriškas reikalas

Įstatyti mylimajam ragus – bene labiausiai paplitusi moteriško keršto rūšis. Populiaresnė nei automobilių gadinimai ir padangų durstymai. Seksas iš keršto – žiaurus dalykas. Tačiau nemažai moterų dėl to nejaučia nė menkiausios sąžinės graužaties.

Prieš kelerius metus viena prezervatyvų kompanija atliko apklausą. Kas išaiškėjo? Kad moterys savo nuolatiniams partneriams ragus įtaiso pusantro karto dažniau nei vyrai – joms. Ir dažniausia tai įvyksta iš keršto, mat partneris nesielgė taip, kaip jos norėjo. Nebūtinai išduota – tiesiog pažeminta ir įskaudinta, nereta mūsų metasi į kitą glėbį. Priežasčių nuklysti į šoną – galybė: nuo pernelyg mažos finansinės vyro paramos iki jo nenoro nešti šiukšles.

Keičiasi ir sekso stereotipai: gerai išauklėtos mergaitės, pratusios prie komforto, mielai atsiduoda nešvariuose naktinių klubų tualetuose, ant galinių automobilių sėdynių, skubiai išnuomotose skylėse ir net draugų voniose – kol likusi kompanija linksminasi kituose kambariuose. Pagrindinis tokio elgesio motyvas – troškimas būti labai geidžiamoms. Nes tas, kurio jos taip geidė, jų visai nenorėjo. Tokios merginos paskui išdidžiai išeina, pasinaudojusios sugundytu vaikinu ir nė nepaklaususios jo vardo. Ir jaučiasi atkeršijusios visai vyrų giminei. Savo asmeniniam niekšui – taip pat.

Nežiniuko ramybė

Keisčiausia, kad daugiau nei pusė tokių keršytojų kruopščiai slepia savo poelgį nuo to, kuriam keršija. Pakanka, kad pati žinai: kerštas įvykdytas. Esama moterų, kurios geba nuolat taip keršyti mylimiesiems. Dėl menkiausių prasižengimų.

Nesunku suprasti, kodėl tos moterys taip slapukauja. Vargu ar apgautieji jas pateisintų, net jei ir pripažintų, kad yra kalti. O keršytojos juk nebūtinai siekia nutraukti santykius. Aišku, būna išimčių. Kartais su mylimuoju susipykusi moteris atvirai ima sukti naują romaną. Ir ką? Ne vienas eksas, tai sužinojęs, keliais atšliaužė maldaudamas sugrįžti, mesti tą mulkį ir toliau gyventi ilgai ir laimingai. Išduotieji vyrai pasiryžę keisti save, gyvenimo būdą, įpročius.

Ragai jam su juo pačiu

Savo vyrui galima keršyti net... su juo pačiu. Pavyzdžiui, jis tave meta ir susiranda kitą. Tokiais atvejais vienos rauda apsikabinusios pagalvę,o kitos imasi veiksmų. Susiima, susitvarko, įsigyja neatremiamai seksualių nėriniuotų apatinių ir... sugundo buvusįjį surengusios tooookio sekso seansą, su tooookiais naujais technikos elementais, kad vyrukui tik lieka rautis plaukus nuo galvos: kaip jis galėjo prarasti tokią moterį!

Šiuo kerštu lengvai pasiekiami du tikslai. Pirma, leidi eksui pačiam suprasti, koks jis idiotas, paleidęs tokią aistringą liūtę kaip tu. Antra, kiši pagalius į naujų santykių ratus. Konkurentė mano, kad tave įveikė? Naivuolė! Pala, sužinos, su kuo miega jos (ir tavo) mylimasis...

Slaptas ginklas

Kas vyrui gali būti baisiau nei pažeminta savimeilė? Nieko. Jokie ryšiai, jokie bentliai ir lambordžiniai neprilygs supermeilužio aureolei. Nes vyrus valdo pirmykščiai instinktai. Taigi mes, moterys, visada turime slaptą ginklą. Net jei po 20 bendro gyvenimo metų vyras pareikštų išeinąs pas jaunesnę, gražesnę ir kitokią –esnę, visada galime sarkastiškai nusijuokti: „Vaje, kaip gaila – aš taip ir nespėjau su tavimi patirti nė vieno orgazmo.“ Buvo vyras – po seknudės, oi! Nebėra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis