Atkreipk vaikino dėmesį detalėmis

Pastaruoju metu pastebėta nemažai naujų detalių, kurios atkreipia vaikino dėmesį ir skatina jį žengti pirmą žingsnį patikusios merginos link. Nebijok, plastikos chirurgų pagalbos neprireiks.

Tave kalbina kitas vaikinas. Vyras nesąmoningai atkreipia dėmesį į moterį, kuri domina ir kitus vyrus. Nieko nepadarysi, suveikia medžiotojo instinktas – norisi nukauti vertą trofėjų. Pasinaudok tuo – paflirtavusi su kokiu bičiuliu lengviau atkreipsi tave dominančio vyro dėmesį.

Dėvi siaurą juodą suknelę. Kad ir kaip mėgintų stilistai įsprausti tave į savo rėmus, apklausos ir tyrimai liudija: seksualiausia moters apranga vyro akimis – siaura juoda suknutė. Ji ne tik paslepia figūros trūkumus, bet ir akcentuoja jos pranašumus. Be to, ją vilkėdama atrodai paslaptinga.

Dažaisi rausvais lūpų dažais. Motulė gamta taip sutvarkė, kad vyrus traukia moterys putliomis lūpomis – šios nesąmoningai siejamos su vaisingumu. O šviesūs lūpų dažai, tarkim, rausvi ar persiko spalvos, atspindi šviesą, todėl tavo lūpos atrodo putlesnės.

Vietoj akinių renkiesi kontaktinius lęšius. Vorviko (Didžioji Britanija) universitete atliktų tyrimų duomenimis, žmonės, kurie vietoj akinių renkasi kontaktinius lęšius, sulaukia didesnės seksualinės sėkmės. Paslaptis: jie labiau pasitiki savimi. Be to, su akiniais mąžta akiplotis – ne visus tavimi besidominčius vyrukus gali pastebėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis