Dar kartą apie Misionierių

Vieniems jau šios pozos pavadinimas kelia žiovulį. Kiti ja mylėdamiesi išties stengtųsi garsiai neknarkti. Tai kodėl šią siaubingą nuobodybę vis renkamės? Juk skirtingai nei kai kurių JAV valstijų (Floridos, Virdžinijos) gyventojus, įstatymai mūsų neįpareigoja mylėtis tik poza vyras iš viršaus.

Laba diena su Misionieriumi

Majamio universitete atliktų tyrimų duomenimis, net 43,4 proc. viso laiko, kurį skiriame konkrečiam žmogui, praleidžiame tyrinėdami jo akis. Nes jos – pagrindinis bendravimo be žodžių įrankis.

Grįžkime prie pozų. Pasvarstykime, kuri iš jų tinkamiausia pirmajam seksui. Štai, tarkim, Šuniukų. Sutik – jai būdingas vienas didžiulis minusas: atsukusi partneriui nugarą nė nenutuoki, kokių emocijų jis patiria, nematai jo mimikos. Kaubojės poza? Gerai, jei tavo figūra ideali. O štai jei Misionierių renkiesi, guli sau atsipalaidavusi, pilvukas ištemptas, plaukai seksualiai išdrikę ant pagalvės, lūpos pusiau pravertos...

Pirmasis pasimylėjimas – savotiškos žvalgytuvės. Jūs dar nežinote vienas kito skonių, baiminatės, ar nebus kokie nors jūsų pomėgiai palaikyti netinkamais. Kitaip tariant, nenorint tyčia atstumti naujo partnerio pravartu rinktis pačią neutraliausią ir bene labiausiai visuomenės toleruojamą pozą.

Jausmų klodai

Mylėdamasi tu veikiausia susitelki tik į savo pojūčius, taip praleisdama puikių galimybių išvysti ir išgirsti, kaip mylimasis reiškia emocijas. O kaip tik tokia baisia nuobodybe laikoma klasikinė Misionieriaus poza padeda atskleisti tikruosius jausmus.

Misionierius, ši kartais šeimyniška vadinama poza, ypač priimtina atviroms moterims, kurioms mylintis reikia stipraus emocinio kontakto. Pasižiūri į aistros perkreiptą mylimojo veidą ir iš karto pasijunti geidžiama. Juk taip, ar ne?

Dar vienas Misionieriaus pranašumas: visos dejonės, visi žodžiai žodelyčiai trumpiausiu keliu pasiekia partnerio ausį. Mmmmm, tas begalinio artumo jausmas. Tu tik pažiūrėk, kaip šis vyras moka jausti ir įsijausti! Kokiu švelnumu, šiluma ir meile spindi jo akys!

Patirtis ir požiūris

Sakai, ši poza skirta tinginiams? O ar domėjaisi, kaip ją galima paįvairinti? Geriau sakyk tiesiai: gal nepatinka, kaip atrodote iš šono, gal tada nestimuliuojamas tavo taškas G, gal iš principo ši poza tau nepriimtina.

Kiekvienas šią pozą vertina savaip ir priklausomai nuo įgytos patirties. Vieniems ji – puikaus sekso garantas, kitiems – visiškas fuiii. Kaip pastebėjo rašytoja Rebecca Archer, Misionierius „truputį primena sojos pupelių sūrį. Viena vertus, jis be galo prėskas. Kita vertus, visada galima įdėti prieskonių pagal savo skonį.“ O tie prieskoniai gali būti patys įvairiausi. Pavyzdžiui, sulenktos kojos, suglaustos kojos, viena sulenkta koja, kojos jam ant pečių, kojos jam ant nugaros, viena statmenai iškelta koja, pagalvėlė tau po dubeniu... Tačiau esmė nesikeičia: kadaise puritoniškos visuomenės įpiršta poza tapo seksualinio gyvenimo pagrindu. Koks jis bus – nykus ir keliantis žiovulį ar trykštantis fejerverkais, – priklauso tik nuo jūsų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis