Ko reikia, kad jis būtų tavo amžinai

Psichologai tvirtina: tai, kas intriguoja vaikiną per pirmąjį pasimatymą, nebūtinai padeda puoselėjant tolesnius santykius. Ko gi reikia, kad jis norėtų visą gyvenimą būti su tavimi?

Tikriausia nė pats gerai nežino. Viena aišku: nereikia liguistai taikytis prie vieno vaikino norų ar bandyti iš jo nulipdyti žmogų. Psichologų, seksologų ir paprastų vyrukų paklausinėjome apie traukos ir žavesio dėsnius. Išanalizavus rezultatus paaiškėjo, kaip bent jau nekelti mylimajam žiovulio esant šalia.

Švelnumas šildo. Vaikinai skundžiasi: dabar merginos tokios kietos, kad su jomis neverta ginčytis. Nemanyk, jog apsiginklavusi cinizmo bei praktiškumo filosofija vaikiną pamokysi. Geriau demonstruok švelnumą ir neslėpk, koks jis tau svarbus žmogus.Geri vaikinai verti dėmesio. Keli švelnūs gestai per dieną mylimajam tikrai nepakenktų. Žinoma, tai nereiškia, kad turi tapti jo mama ir tupinėti aplink. Vaikinas tiesiog turi jausti, kad apie jį galvoji. Šiais laikais, kai visi stumdosi dėl vietos po saule, tai itin svarbu.

Įvairovė sulaiko. Jei nėra rimtos priežasties liūdėti, šypsokis. Vaikinams labiau patinka linksmos, gyvos merginos, kurios gali pasiūlyti išvykų, pramogų idėjų arba paskambinti vakare ir pakviesti į koncertą. Psichologų tikinimu, vyrams greičiau nei moterims santykiai padvelkia monotonija. Kad būtų laimingas, jis turi nuolat išbandyti ką nors nauja. Netikėtumų organizavimas tikrai neturėtų būti sąrašo privalau padaryti viršuje, bet jei kiekvieną dieną vaikščiosi nutaisiusi tragišką miną arba ignoruosi jo pasiūlymus laikui praleisti, santykiai pašlis.

Išvaizda traukia. Girdėjai šimtą sykių: vyrai myli akimis. Taigi neatsipalaiduok pažinties akimirką padariusi įspūdį banguojančiais plaukais ar spindinčiu žvilgsniu: tai dar nereiškia, kad po metų gali sėdėti apsiblaususi ir kramsnoti nagus. Net jei esate kartu nemažai laiko, vaikinas vis tiek nenori tavęs matyti nešvariais apatiniais, spuoguotu veidu ar riebaluotais plaukais. Ne, nenorime įpiršti minties, kad net namie tu turi vaikščioti su aukštakulniais ir paryškinusi akis dirbtinėmis blakstienomis. Tiesiog atrodyk gundanti. Vadinasi, prižiūrėta oda, išpuoselėti plaukai, malonus kūno kvapas, daili laikysena – tai privalu.

Pokalbiai suteikia laimės. Vaikinai suklūsta sutikę merginą, gebančią būti šmaikščia, gera pašnekove (tylenės tikrai pralaimi!). Tik nereikia vaikinui pasakoti, kiek kartų per dieną mainėsi tavo nuotaika, kaip bosas kliedėjo per susirinkimą. Tegul pokalbis sruvena apie abiem įdomius dalykus. Turiningas pokalbis stiprina santykius. JAV mokslininkai įrodė: žmonės, gebantys palaikyti prasmingus ilgus pokalbius, yra laimingesni nei dažnai ir trumpai plepantys apie nieką.

Paslaptis išlaisvina vaizduotę. Vaikinas ir be tavo detalaus raporto žino, kas yra depiliacijos procedūros, plaukų dažymas, krūtis pakelianti liemenėlė. Tik nenori apie tai galvoti, nes nereikalingos detalės naikina tavo žavesio aurą. Natūralu, kad norėdama suartėti su žmogumi nuoširdžiai pasakoji jam savo išgyvenimus. Deja, depiliavimo procedūros, žarnyno spazmai ar košmariško sapno atpasakojimas nėra tas atvirumas, kurio jis laukia. Klysti, jei manai, kad viską apie tave sužinojęs vaikinas dar labiau priartės. Jis nori būti intriguojamas, šioks toks nutylėjimas teikia papildomos erdvės fantazijai. O ši skatina smalsumą ir norą būti kartu. Taigi leisk kai kuriems dalykams likti nepastebėtiems. Jis tikrai neįsižeis.

Tobulybė varžo. Vaikinui svarbu, kad jis draugauja su mergina, neapsėsta tobulumo manijos, leidžiančia kai kada gyvenimo tėkmei spręsti už ją. Nebijok prisipažinti susimovusi, žiūrėk, ir jis atsakys taip pat: esu kaltas. Nesistenk iš jo lipdyti supermeno, ir jis supras, kad esate panašūs – vienas į kitą įsikibę niekada nenuskęsite nesėkmių liūne. Atmink: vaikinui įsipareigojimai nėra tokie svarbūs kaip merginai. Jis atkakliai saugo savo nepriklausomybę, todėl neprieštarauk, jei išėjo pasimatyti su draugais. Mokslininkų teigimu, priešistoriniais laikais vyrai, medžiodavę atskirai nuo genties, sučiupdavo daugiau grobio. Gal vyrus taip veikia protėvių instinktai? Net sutikę tą Vienintelę jie bijo prarasti viengungio statusą. Vaikinui patinka jaustis nesuvaržytam, žinoti, kad nepuoselėji slapto plano jį perauklėti. Būdamas tikras, kad dėl smulkmenų nepriekaištausi, jis retkarčiais leis sau padažu aptaškyti marškinius, iki vidurnakčio žaisti kompiuterinius žaidimus ir į svečius pasikviesti triukšmingų draugų. Tobulų žmonių nėra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis