6 būdai išvengti nusivylimo miegamajame

Yra net 64 Kamasutros pozos. Tačiau tavęs tai visiškai neguodžia: dėl tam tikrų vaikino ar tavo anatominių arba fiziologinių ypatybių jums tinka vos pora iš jų. Kaip išvengti nusivylimo miegamajame?

PROBLEMA

Jo mažas mažuliukas

Susitikinėdama su vaikinu, kurio daikčiuko gabaritai menkesni nei vidutiniai, gali mėginti įvairiausias pozas: tu iš viršaus, jis iš viršaus, jūs stovite, tu sėdi – galų gale tai nesvarbu. Vis tiek jo nejauti, ir tiek. Seksas lyg ir yra, o štai viduje – kažkodėl nieko. Nejau iš esmės lieka viena patikrinta poza – Šuniukų? Tikrai ne. Net jei vaikinas žemiau bambos yra menkesnių apimčių, jis gali suteikti tau daugybę malonių akimirkų. Reikia tik žinoti, kaip jas išgauti.

Improvizacija. Dar giliau nei Šuniukų poza jam įsiskverbti pavyks, jei sau po sėdmenimis pasikiši pagalvę. Net Misionieriaus poza įmanoma – tik turi kuo aukščiau užmesti kojas. Arba užkelti jas vaikinui ant pečių – tada bus stimuliuojamas ir klitoris. Norisi ko nors įdomiau? Gulkis šonu, mylimasis tegul atsiklaupia, ir, vieną tavo koją pakėlęs, kitą palikęs ant lovos, į tave įsiskverbia. Arba atsigulk ant vaikino nugara: jis galės viena ranka glamonėti tau klitorį, drauge neleisdamas iš tavęs išslysti savo daikčiukui.

PROBLEMA

Vaikinas kiek paritus, tiek pastačius

Gero žmogaus turi būti daug. Tik, regis, su tokiu mylėtis turėtų būti itin sudėtinga: pasirinkus Misionieriaus pozą gresia rimta tikimybė būti sutraiškytai. Šuniukų – irgi niekaip, nes jo pilvas trukdo. Štai ir lieka vienintelė Kaubojės poza? Va ir ne!

Improvizacija. Pavyzdžiui, galite mylėtis stovėdami. Arba jei taip nepatogu – tu sėsk ant stalo, o vaikinas tegul stengiasi stovėdamas. Ir tai dar ne viskas! Itin gilų įsiskverbimą garantuoja tokia poza: jis guli sulenkęs kelius, o tu nugara įsitaisai jam ant dubens, atsilošusi it krėsle (atrama – jo pilvas).

PROBLEMA

Tau būtina apsvaigti

Esama moterų, kurios didįjį O patiria tik tada, kai galva atsiduria žemiau nei visas kūnas: kraujas suplūsta į smegenis, mintys maloniai susipainioja ir OoooO! Tai žinodamos, jos stengiasi rinktis ir atitinkamas padėtis. Betgi kiek jų galima sugalvoti! Lengviausia tai padaryti Misionieriaus poza – pakanka galvą nukarti nuo lovos krašto. Arba atsigulti ant pilvo, nuleisti galvą nuo lovos ir pakviesti mylimąjį įsiskverbti iš nugaros. Viskas?!

Improvizacija. Galima malonumą patirti ir be lovos kraštų, ir nenuleidžiant galvos. Reikia tik labai giliai įkvėpti ir iškvėpti kelis kartus. Galvos svaigulys garantuotas – kaip ir malonumas.

PROBLEMA

Kiek plėšė, nepraplėšė

Vienintelis patogus būdas praplėšti mergystės plėvę – mylėtis Šuniukų poza. Bet gal įmanomi ir kiti sprendimo variantai?

Improvizacija. Vaikinas tegul gula ant lovos, o tu sėsk ant jo didenybės. Pasilenkusi ir atsirėmusi rankomis į lovą spyruokliuok visu kūnu, ypač klubais. Arba gulkis ant pilvo ir šiek tiek kilstelėk dubenį, vaikinas tegul gulasi ant tavęs. Svarbiausia – judėti vienas į kitą.

PROBLEMA

Milžinas myli coliukę

Pažiūrėk į mūsų milžinus krepšininkus – jų moterys miniatiūrinės! Regis, kokia čia problema: sprendžiant iš jų laimingų veidų, intymiame gyvenime problemų nekyla. Bet jei geriau pagalvotume, Šuniukų poza tokias poras sunku įsivaizduoti. Aišku, kūrybingesni greitai išmąsto išeitį ir Šuniukus patobulina: ji guli ant pilvo (ir ant lovos), jis skverbiasi atsiklaupęs ant grindų. Įprastą Misionierių galima keisti kita poza: vaikinas atsiklaupia, mergina gulasi ant nugarosir kojomis apglėbia jo dubenį. Beje, bus patogiau, jei vaikinas rankomis prilaikys jos dubenį.

Improvizacija. Ūgis neturėtų tapti kliūtimi ir kitoms pozoms: tu iš viršaus, abu sėdite (veidu į veidą arba tu jam atsukusi nugarą), jis skverbiasi iš šono ir t.t. Tiesa, kai kuriomis pozomis kebloka bučiuotis, ypač kai ūgiai itin stipriai skiriasi. Užtat tu gali bučiuoti mylimojo spenelius, krūtinę bei kaklą, o jis savo ilgomis rankomis gali glamonėti visą tavo kūną.

PROBLEMA

Tau nereikia jo laukti

Tau klitorinis orgazmas – gal nuostabiausias dalykas pasaulyje, bet ką daryti tavo mylimajam, svajojančiam malonumą patirti tuo pat metu? Dažniausia tokiais atvejais bandoma padėtį taisyti visomis pozomis į partnerį nugara arba vyras sėdi, o mergina sėdi ant jo – vėlgi nugara, Šaukštų poza, seksu stovint, atsirėmus į stalą... Žodžiu, rinktis lyg ir yra iš ko, bet nejau taip ir nelemta pamatyti vienam kito išraiškos intymiausiomis akimirkomis?

Improvizacija. Tegul vaikinas atsisėda, alkūnėmis remdamasis į lovūgalį ir stipriai sulenkęs kelius. Tu sėskis ant vaikino – taip jo keliai ir pilvas sudarys savotišką balną, o judant tavo gakta (drauge su klitoriu) trinsis į jo gaktą: orgazmas bus pasiektas ir be rankų. Misionieriaus pozos taip pat nurašyti nereikia – uždėk delną sau ant gaktos, ir kiekviena vaikino frikcija bus perduodama ten, kur reikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis