Stabilūs santykiai: ar tikrai priešybės traukia?

Nežinai, ar santykiams nepakiš kojos judviejų skirtumai? Pažiūrėk, kiek šansų jums susiderinti skiria santykių ekspertai.

Problema: jis vyresnis dešimt ir daugiau metų

Šansai, kad jums pavyks: puikūs. Vyresni vyrai stabilesni, labiau atsidavę.

Problema: jis dešimt metų jaunesnis

Šansai, kad jums pavyks: nekokie, jei vaikinui vos per dvidešimt. Jis dar nepribrendęs rimties santykiams, o tu veikiausia jau svajoji apie šeimą.

Kaip įveikti sunkumus? Be abejo, ir dvidešimtmečiai geba įsipareigoti – jiems tik reikia apsiprasti su mintimi apie monogamiją ir nejusti sprendimo greičiau vesti. Tad jei esi ganėtinai kantri, gali būti su šiuo vaikinu ir mėgautis jo pozityvumu, entuziazmu bei energija (ypač lovoje).

Problema: jis turi pinigų, tu... nelabai

Šansai, kad jums pavyks: dideli. Vyrams patinka lepinti mylimąsias dovanomis bei dėmesiu.

Problema: tu turi pinigų, jis... nelabai

Šansai, kad jums pavyks: menki. Vyrai vis dar tiki, kad sėkmė – tai užkalti daug pinigų. Jei poros maitintoja būsi tu, vaikinas jausis blogai.

Kaip įveikti sunkumus? Girk vaikino talentus. Gal jo fenomenali atmintis, gal jis puikiai išmano kokią nors sritį. Prašyk pagalbos įvairiausiomis situacijomis. Trumpiau tariant, parodyk, kad jis – reikalingas, naudingas ir stiprus partneris.

Problema: jis intravertas, tu – ekstravertė

Šansai, kad jums pavyks: ne itin dideli. Tau būtina bendrauti. Kurį laiką vaikinas gali dėl tavęs stengtis, bet kada nors vėl grįš į savo įprastą ritmą, o tai tave nervins.

Kaip įveikti sunkumus? Skleiskis į valias bendraudama su draugais. O mylimąjį tempkis tik į reikšmingiausius renginius. Ir jeigu jau jis sutiko ateiti, nepalik vienišauti – pristatyk kitiems.

Problema: tu intravertė, jis – ekstravertas

Šansai, kad jums pavyks: menki. Socialinis bendravimas jam – tai saviraiškos priemonė. Vaikinas norėtų, kad ir tu įsilietum į jo pasaulį, užuot zirzusi kamputyje dėmesio tik tau.

Kaip įveikti sunkumus? Kuo dažniau sutiksi kur nors dalyvauti drauge, tuo aiškiau parodysi, kad jis tau rūpi. Tik paprašyk iš anksto papasakoti, su kokiais žmonėmis teks susipažinti. Pasitelkusi informaciją žinosi, apie ką kalbėti.

Problema: jis atsipūtęs, tu – pareiginga

Šansai, kad jums pavyks: dideli. Aišku, nesusipratimų kils, tačiau kaip tik jo atsipalaidavimas greičiausia tave ir sužavėjo.

Problema: tu atsipalaidavusi, jis – pareigingas

Šansai, kad jums pavyks: dideli. Su tokiu žmogumi jausiesi saugi, jis viskuo pasirūpins. O vaikinui patiks, kad tempi jį iš rutinos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis